Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kicsi a cicim! Milyen ruhákat hordjak? fórum

Kicsi a cicim! Milyen ruhákat hordjak? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 8. 07:55
Milyen az az olajbetétes melltartó? Még nem hallottam róla.
11. tasara
2009. ápr. 6. 21:10

Ez nem szivacs, ezért nem horpad be.

A melltartóban nem csúszik el, mert fix helye van.

Nincs kitömött hatása. Menyasszonyi ruhákhoz is ezt ajánlják.

2009. ápr. 6. 13:06

Szia!

Aprómintás ruhákat válasz, mert az a minta optikailag növel.

Jók még a mell alatt meghúzott, vagy a dekoltázsnál fodros felsők is. Ezek mellett pedig a vállat szabadon hagyó, vagy nyakbakötősek.

Én sem támogatom a szivacsos melltartókat, mert könnyen elcsúsznak, és akkor úgy nézhetsz ki, mint egy félresikerült műtét után, amellett pedig nagyon kényelmetlenek is :S

9. Manoka001 (válaszként erre: 8. - Gumicukooor)
2009. ápr. 6. 12:08

Nagyon is tudtál, köszönöm, ez jo tanács volt!

Egyébként a kitömött melltartokat én sem díjazom. Soha életemben nem tömtem ki! Nem is szeretném!

2009. ápr. 6. 06:46
Szerintem ne a melltartókkal old ezt meg.Nem kell szégyelni ha kicsi,főleg nem "kipárnázott melltartóval" eltüntetni,nem ez a megoldás.Olyan felsőket hordjál,amiből ki van a vállad és akkor a figyelem is oda irányul,de ez a háton kivágott felsőkre ugyanúgy vonatkozik. :) Remélem tudtam segíteni ;)
7. b13dcb7c4b (válaszként erre: 6. - Tasara)
2009. ápr. 6. 01:21
Az olaj betét,amiről írtam ugyan ezt csinálja.Kicsit fel és össze tolja a ciciket(szép dekoltázs lesz),ráadásul egy idő után az olaj átveszi a test melegét amiatt kényelmes is.
2009. ápr. 6. 01:10

Láttam olyan melltartót, amibe ennek a betétnek ki volt alakítva a helye.

Triumph

2009. ápr. 6. 01:09

Láttad a Csak szex és más semmi c. filmet?

Abban a Dobó Kata a fellépés előtt, hogy jobban mutasson a szinpadon a melltartójába betett kis betétet, hogy a mellét felmyomja és jobban mutatott a dekoltázsa. Pedig Ő elég cicis.

Te is használj olyat.

2009. ápr. 6. 01:04
Jaj, de aranyos vagy, hogy írtál! Nem épp egy férfi válaszolora számitottam, de azért kedves toled! Csak tudod nekem úgy a (hogy is mondjam) körvonalával van gondom, vagyis mivel pici a cicim, ezért nincs meg az a bizonyos dekoltázsom! :/
2009. ápr. 6. 01:01
A nejem olaj betétes melltartót visel,ami kicsi abból is tud nagyobbat csinálni.
2009. ápr. 6. 00:59
Szeretnék nöies ruhákat, de nemtudom milyet vehetnék fel, ami nem a kicsi cicimre hívja fel a figyelmet! :(
2009. ápr. 6. 00:58
Kicsi a cicim! :( Milyen ruhákat hordjak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook