Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kibírhatatlan szomszédság? fórum

Kibírhatatlan szomszédság? (beszélgetős fórum)


1 2
23. Piroska52 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 10. 13:43
Menj át,és üvölts hogy csend legyen ,megijednek és abbahagyják. Már kérdeztem,de megkérdezem újra,nem dolgoznak?
2020. aug. 10. 13:24
Van az amikor àtlèp az ember egy hatàrt ès igenis nem tartom normàlisnak azt aminek 24òràbòl 20at àtüvöltenek,mint a sakàlok.
21. Kacsahercegno (válaszként erre: 19. - Epresturmix)
2020. aug. 10. 13:06

Alapvető "élet" mindenhol van, akit ezek zavarnak, tényleg jobb, ha egy tanyára költözik. Senkitől nem várhatjuk el, meg mások sem tőlünk, hogy napközben is lábujjhegyen közlekedjünk a saját lakásunkban, meg ha vendégek/gyerekek vannak akkor folyamatosan csitítgassuk őket, mert jaj a szomszéd... Az éjszakai hangoskodás más, arra mi is odafigyelünk, meg volt is már hogy szóltunk érte. De ha napközben hangosan van kedvem zenét hallgatni akkor hangosan hallgatom...


Mondjuk szerintem a kertesház idegesítőbb, anyámék abban laknak és néha már egy fél nap alatt agyf.szt kapok a szomszéd gyerekek zsivajától meg attól hogy a szomszéd literszámra önti a grillre a faszéngyújtó olajat és egyenesen hozzánk száll át a füst. :D Dehát ezért is nem akarok kertesbe költözni, nem nekem való, aztán ilyen posztokat írnék ki én is. 🤷‍♀️

2020. aug. 10. 12:52
7-évig laktunk panelban,nagy élvezet volt amikor nyáron éjjel nyitott ablaknál hallottuk hogy ordítva szidják egymás felmenőit,vagy a másik hót részegen tántorgott haza a kocsmából,végig üvöltve a lépcsőházat, 36-éve lakunk családi házban,közel vannak egymáshoz,minden áthallatszik ha valaki hangosabbat tüsszent,a másik oldalból is áthallatszik.van vasárnap reggeli fűnyírás,éjjeli kocsmából hazaténfergés,szülinapi bulik,de ez van,ilyen a nyár nyiva az ablak mindenki kint mászkál,majd a télen csend lesz.
19. Epresturmix (válaszként erre: 7. - Kacsahercegno)
2020. aug. 10. 12:43
Eddigi életem során 7 helyen laktam kb...Most mindegy miért. Általában munka miatt.Nem a szomszédok miatt az biztos. Ebből vegyesen családi házban és panelben is. Ott is nőttem fel, aztán kezdtünk családi házban. Na mindegy. Mindig volt fűnyírás, kerti parti, gyerekek, nagy buli, állatok de soha senkit sem én, sem engem nem jelentettek fel vagy jöttek át, hogy kussoljak. Én sem. Ez ilyen. Volt, hogy egész éjjel retro zene ment, jó, nem tudtam aludni, úgyhogy azt játszottam, hogy kitalâlom az előadót, majd az évet, melyik évben játszották. Elaludtam. :D
2020. aug. 10. 12:25
Attól, mert családi házban lakunk, az emberek odafigyelhetnének egymásra. Lehetne bennük egy kis tapintat. Azért panaszkodnak ennyien, mert mindenki szarik a másikra és hangoskodik. Tisztelet a kivételnek.
17. Piroska52 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 10. 12:22
Ebben nem volt semmi sértő,ha zavar, megkell kérdezni az önkormányzatnál mit lehet csinálni, ha a kutya meg kárt csinál,le kell fényképezni,és megmutatni. Egyébként nem dolgoznak, hogy egésznap otthon vannak egész nyáron?
2020. aug. 10. 12:11
Amint làtom ha valaki bedob egy olyan tèmàt ahova lehet sèrtő dolgokat ìrni a kèrdezőre cèlozva...ùgy haraptok rà mint hal a csalira😏
15. shanta1 (válaszként erre: 13. - Kitti0704)
2020. aug. 10. 11:59
Mi is szólunk, bár mi többen lakunk egy udvarban. Sőt van amikor össze is ül a négy szomszéd.
14. shanta1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 10. 11:55
Csináljátok ti is ezt.
2020. aug. 10. 11:51

Nálunk ha van szülinap akkor a közeli szomszédoknak szólunk,hogy bocsi "kicsit" hangosak leszünk mert szülinapi buli lesz.

Medencézésbe meg a trambulinozásba eddig még nem kötöttek bele.

2020. aug. 10. 11:27
Nekem is van ilyen szomszédom,minden anyjakínjáert morog.
11. Kacsahercegno (válaszként erre: 10. - NomNom)
2020. aug. 10. 11:17
Feljelentgetni amiatt is lehet, maximum nem ér semmit. :)
10. NomNom (válaszként erre: 4. - Channa*)
2020. aug. 10. 11:16
Na mondjuk azt nem említette, hogy éjszaka is ez menne... Nappal tényleg nem lehet mit tenni. Az nem is szokott zavarni.
9. NomNom (válaszként erre: 4. - Channa*)
2020. aug. 10. 11:14

Nálunk simán kihívta egyik szomszéd a másikra a rendőröket mert éjjel kint zenét hallgattak.

Szóval éppen lehet csinálni valamit ellene ha későn is zajonganak.

Attól meg hogy valaki kertes házban lakik még nem kell ordenáré módon viselkednie. Nálunk is szokott a szomszédban vendég lenni, múltkor 3 napig itt is sátoroztak (szó szerint, az udvarban), de 10 után tök csendben voltak, nem zavartak senkit.

8. globus (válaszként erre: 7. - Kacsahercegno)
2020. aug. 10. 11:14

Tegnap is szembejött velem egy csoportbejegyzés: mit csináljon a szomszédokkal, akik nappal élik az életüket? Mert ők "pihenni" akarnának... fel nem foghatom, hogy a pihenés alatt mit ért, aludni egész nap? Tetszhalottként heverni hanyatt és meditálni?

Vajon ebben az összetételben ki ül fordítva a lovon?

7. Kacsahercegno (válaszként erre: 5. - Epresturmix)
2020. aug. 10. 11:11
Óóóó mindig rengeteg ilyen fórum meg poszt van szerintem, FB-n is benne vagyok egy csoportban ahol minden héten két ilyen van minimum. :D Állandóan grilleznek és átjön a füst, ugat a kutya, hangosan játszanak a gyerekek... Azt nem értem, hogy amikor valaki kertes házba költözik, mit gondol, hogy mi lesz? Nyilván a szomszéd is lenyírja a füvet, kertipartit rendez, a medencében óbégatnak a gyerekei nyáron stb...
2020. aug. 10. 11:06
Ez még ugyanaz a ház, ahol a kisgyerekektol rezonal az egész ház, vagy egy másik?
2020. aug. 10. 11:00

Mosolygok, mert mindenki a panelt szidta a vírus idején és a családi házak voltak istenîtve. Most naponta nyílnak a fórumok, hogy nem bîrtok élni családi házban. :)

Igen, kicsit rosszindulatú vagyok. Vállalom. :)

2020. aug. 10. 10:56

Azt mondod, hogy a költözés nem jön szóba, mert háztulajdonosok vagytok, pedig ez az egy megoldás van!


A szomszéd akkor fogad vendégeket a saját házában, mert ugye azt ne felejtsük el, hogy ő is háztulajdonos, amikor akar!

Neked semmi közöd ehhez és ahhoz sem, hogy mit és mikor csinál.


Költözz tanyára, ha még családiházban is képes zavarni más ember közelsége.


Miért gondolod azt, hogy majd mindenki hozzád alkalmazkodik? Szerinted ők lopták a pénzt, amiből házuk van? Nekik is joguk van élni az életüket. Nem mindenki él remeteként.


Ha menne a balhé, verekedés, akkor megérteném, hogy zavar, de nehogy már a vendégjárás is zavarjon.


Borzasztó szomszéd lehetsz!

2020. aug. 10. 10:34
Pàrom be szeretne menni a hivatalba ès ott èrdeklődni,hogy mit lenetne tenni ilyen esetben..
2020. aug. 10. 10:30
Ha a szép szóból nem értenek, feljelentés vagy birtokvédelmi eljárás.
2020. aug. 10. 09:57

Nem is tudom mit tudnànk tenni ilyen esetben...ugyanis àprilistől megkezdve amint jò idő van,àllandòan vendègek vannak nàluk,hètköznap is akàr,vagy vasàrnap egèsz nap,megy az örjöngès.

Pàrom 2hete kb szòlt is nekik,de mèg hangosabbak azòta,mintha szàndèkosan csinàlnàk.


Üvöltöznek kint,mèg zàrt ajtò,ablakkal is behallatszik.


(Hàztulajdonosok vagyunk,ìgy költözès kizàrt!)


Ja ès lett egy kutyàjuk is,aki kezdi szètszedni a kettőnk közti kerìtèst is.Lent teljesen megrongàlta màr...


Ti mit tennètek?


(Ez egy pàr,2kicsi gyerekkel,de rèmàlom ami ott megy).

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook