Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kibírhatatlan allergia fórum

Kibírhatatlan allergia (beszélgetős fórum)


2011. jan. 25. 10:08

attól függ milyen allergia

légúti vagy bőrgyógyászati

2008. nov. 2. 20:02

én egy cetirizien hexal nevű gyógyszert szedek, amitől teljesen tünetmentes vagyok. Eleinte nekem is mindenfélét irkált fel a doki, de egyik se volt jó semmire. Ez a gyógyszer viszont tünetmentessé tett.

pedig már hormonokkal kezeltek, annyira súlyos volt a helyzetem, de szerencsére ezzel megúsztam a további hormonokat

2008. nov. 1. 16:15
Én akkor ajánlom neked a természetgyógyászt..menj el minél hamarabb.Nekem is sújos allergiám volt 5 évvel ezelőtt, sőtt aszmába fordult ,úgyhogy pipát használtam, de csak a végső esetben mindíg ,és így a szervezetem próbálta mindíg saját maga leküzdeni.Sópipád ha van az is nagyon jó.Nekem a természetgyógyász adott egy vironal nevü cseppet ami nagyon hatásos volt..Igen erős, 10 percig émelyegsz tőle, de napról napra felerősít..Ugyanis allergén anyagokat tartalmaz..
2008. nov. 1. 16:05
Én is allergiás vagyok,de nem fogok gyógyszert szedni,mert szerintem teljesen tönkreteszi a gyomort és gyógyszer nélkül is lehet élni.
4. remahe (válaszként erre: 1. - Pocy88)
2008. nov. 1. 16:01

Sziasztok

Én is kinlódok az allergiával. A múlt héten egy ijesztő látványra ébredtem,egy éjszakai borzalmas viszketés , orrfolyás után. Mindkét szemhéjam alul

felül bedagadt. Nyelvem felpüffedt. A kórház ügyeletén kalcium és szuprasztin injekciót kaptam. Másnapra már elfogadhetó lett a külsőm. Az orvos elküldött egy allergia vizsgálatra, és calcium sandóz pezsgőtablettát ajánlott. A közérzetem már okés. A vizsgálatról majd beszámolok. Ja és tudtam, hogy málna, parlagfű, kutyaszőr allergiám volt eddig.

2008. aug. 22. 17:25
Tisztában vagyok vele, hogy nem orvosfüggő, de talán valakinek van olyan allergológusa, aki megfelelően kivizsgálja az embert, kap gyógyszert és esetleg ad életmódbeli tanácsokat.
2008. aug. 22. 17:00
Ez nem orvosfüggő.
2008. aug. 22. 16:18

Sziasztok!

Lassan egy hónapja nagyon erős az allergiám. Amit az orvosom felírt gyógyszert, semmit nem ér, a vény nélkül kapható megint csak hasztalan. Nagyon elviselhetetlen már ez az állapot.

Tudtok ajánlani valami jó orvost?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook