Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kiben van a hiba? fórum

Kiben van a hiba? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kiben van a hiba?

1 2
2014. júl. 26. 14:13
Görcsösen ragaszkodsz egy emberhez,de ez nem működik.Minden ember más egyéniség,de az nem mindegy,hogy kifelé mit sugároznak magukból.Legyél népszerű és sokan fognak hozzád csatlakozni.Amikor problémád van írd ki magadból egy füzetbe,hogy az legyen a BARÁTOD.Amikor fiatal voltam én is így tettem.Hidd el jót tesz,mert megerősít lelkileg és rájössz a megoldásra is.Ez egy tanács nem muszáj megfogadni.:))
2014. júl. 26. 12:13

"Kiben van a hiba?" Ne ezt keresd.


Mindenkiben ott van a jó, és nem rajta múlik, hogy mi nem azt vesszük észre.


Az önelfogadással, az önértékeléssel kezdődik minden.

Ha magadat elfogadod, akkor mások is elfogadnak, de ahhoz neked is feltételek nélkül kell elfogadnod másokat.

2014. júl. 26. 11:58
Én azt mondom, hogy azért ismerkedj továbbra is, hiszen szerencsére nem mindenki ilyen link, akikről írtál. Én is inkább csak olyanokkal állok szóba, akik megértenek engem. Akik kiközösítenek téged, azokkal nem érdemes foglalkozni, viszont aki elfogad téged úgy ahogy vagy, az már megérdemli, hogy te is megbízz benne. Ráadásul helyes lány is vagy, valamelyik pasi biztos értékeli majd a tulajdonságaidat. Nem mindenki rossz ember, bár igaz, hogy egyre többen vannak, de azért nem reménytelen a helyzet. Sokan magányosak, lehet velük kéne felvenned a kapcsolatot, akár lány, akár fiú az illető. De ne okold magad sosem, nem veled van a baj, hanem az emberekkel úgy általában... .S
2014. júl. 26. 11:46
Szerintem azzal követsz el hibát, hogy egyes emberekre koncentrálsz, azaz legjobb barátot/barátnőt szeretnél magadnak, annak minden képzelt és túlzó elvárásával. Kezeld lazábban az emberi kapcsolatokat (nem felszínesen), ismerkedj többféle emberrel, és ne legyenek túlzott elvárásaid.
2014. júl. 26. 10:56
nem benned van a hiba, hanem a hozzáállásodban. ha látnád magadat kívülről, biztosan te sem barátkoznál magaddal olyan nagyon. az életet végig lehet élni keseregve is, de úgy is, hogy oké, mai nap olyan volt, amilyen, de magasról... hiszen holnap új nap kezdődik
2014. júl. 26. 10:23
elöször is magadat kéne elfogadni az után mások barátságát keresni te még olyan fiatal vagy nálatok a barátkozás könnyen megy
2014. júl. 26. 10:22
Én is ilyen vagyok mint te. Engem is mindig mindenhonnan kiközösítenek. Általánosban volt egy nagyon jó barátnőm aki közölte hogy középiskolában inkább már másokkal akar barátkozni. Középiskolában is találtam egy lányt, vele mindent megbeszéltem, együtt terveztük a fősulit erre összejött egy pasival harmadikban és közölte, hogy innentől nincsen szüksége rám. Szép. Közben a többiek folyton zaklattak a gúnyos megjegyzéseikkel, folyton kacagtak rajtam... Most megyek fősulira. Már legalább 5 lánnyal megismerkedtem, akik velem egy helyre fognak járni, és minél több emberrel fogok, nyitok mindenki felé, és nem ragaszkodok hozzá, hogy legyen EGY jó barátnőm. Aztán majd meglátjuk mi lesz :)
2014. júl. 26. 10:10

Benned van a hiba. Én sem keresném valakinek a társaságát, aki folyton nyafog, lehúz, fel kell emelni. Nagyon fárasztó.

Nyiss, mosolyogj, légy kedves, érdekeljenek mások, s viszonzásra fogsz találni.

2014. júl. 26. 10:04
a hiba benned van. Olyan, mintha azt várnád, hogy majd téged valaki megtalál, felkarol, elszórakoztat. Ezért tenni is kell... És talán picit eltúlzod ezt a főiskolai dolgot. 1 hónap nem olyan sok, lehet, hogy úgy látták, nem igényled őket, és ezért nem kerestek.
2014. júl. 26. 09:54
Magány ?10 millió ember él Mo.-n :)Ha nagyon egyedül érzed magad és céltalan az életed vállalj önkéntes munkát.Kéthetente 1 nap,gyermekklinikán vagy hospice-ban .Nem örökké leszel egyedül,ez átmeneti állapot:)Még nagyon nagyon fiatal vagy.Előtted az élet
2014. júl. 26. 09:38
Magány. Gyűlölöm ezt a szót. Már megint egyedül vagyok, olyan ez, mint az ördögkarika. Sajnos, minél tovább keresem a hibát, annál jobban elrejtőzik, nem találom. Úgy érzem, hogy be vagyok zárva, és nem találom a kiutat; hogy le vagyok maradva, és még ezer bajom van, ami nem hagy nyugodni és fejlődni sem semerre.

Ugrás a teljes írásra: Kiben van a hiba?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook