Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kiállítások. Mit láttál, érdemes megnézni vagy nem? fórum

Kiállítások. Mit láttál, érdemes megnézni vagy nem? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 1. 14:18

Láthatatlan kiállítás. "Egy különleges interaktív utazás egy láthatatlan világba, ahol megpróbálhatsz eligazodni csupán a tapintás, a hangok és az illatok nyomán.

Bízz vakon! Ha eljössz, Te is megértheted majd, milyen érzés az egyik legtöbb információt adó érzékszerved, a látásod nélkül élni, és hogyan erősödnek fel egyéb érzékeid."

Ezt csak ajánlani tudom, tényleg meglepő és érdekes. Elég bizarrnak is tartom valahol, hogy azok, akik látnak, mennyire kiszolgáltatottak lesznek, és mennyivel erőteljesebbnek, biztosabbnak "látjuk" vak vezetőnket.

Vakoknak és hozzátartozóknak ingyenes a belépés és egyéb kedvezmények is vannak. Nem tartom drágának. Budapesten van, Népliget út. 2.

2009. febr. 6. 13:15

Rögtön ajánlanék is egy állandó kiállítást, elsősorban a kelet szerelmeseinek. A Ráth György múzeumban tibeti, japán, kínai, koreai tárgyakat csodálhattok meg. Szobroktól kezdve a porcelánokig.

A múzeumban az eddigi tapasztalatom alapján általában kevesen vannak, tavasszal nagyon kellemes kis parkja van.

Nem messze tőle találjátok a Hopp Ferenc Kelet-ázsiai múzeumot is, itt időszakos kiállításokat tartanak.

2009. febr. 6. 13:06

Arra gondoltam, leírhatnánk pár mondatban, hogy kinek-melyik kiállítás tetszett. Kinek ajánlaná, vagy esetleg nem ajánlja. Azt gondolom, annyi kiállítás, galéria van, hogy nehéz eligazodni abban, hogy mit nézzen meg az ember.

Kíváncsi vagyok mit néztek meg:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook