Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kialakult világosbarna anyajegy.Rosszat jelenthet? fórum

Kialakult világosbarna anyajegy.Rosszat jelenthet? (beszélgetős fórum)


8. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Ancsiiiiii)
2012. júl. 2. 23:01
Milyen választ vársz ezen az oldalon? leírás alapján még egy börgyógyász sem tudna biztosat mondani, nem hogy a laikus emberek. Komolyan ugy gondod hogy itt bárki is meg tudja neked mondani hogy tuti az vagy nem? Mindenki csak azt fogja irni hogy menj el orvoshoz.
7. bnedora (válaszként erre: 1. - Ancsiiiiii)
2012. júl. 2. 22:56
Menj el a bőrgyógyászhoz, egy pillanat alatt megmondja neked. Itt mi nem látjuk, de nem is értünk hozzá, hogy milyen lehet.
6. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - Ancsiiiiii)
2010. febr. 25. 18:34
Nagyon bízom abban,hogy valóban elmész orvoshoz,és abban meg főleg nagyon bízom,hogy negatív lesz az eredményed.
5. kefekötőke (válaszként erre: 1. - Ancsiiiiii)
2010. febr. 25. 17:59

"gyakran jártam szoláriumba, mert közeledik egy esemény, amelyre szép bőrszínt szerettem volna.."


Ez a baj veletek ,addig nem hiszitek el amiről ordítanak a hírek minden nap.

Lényeg a szép bőrszín mert a szép,üde ,fehér az ciki.

Minél előbb orvoshoz,de ezt már elmondták a "sorstársaid" előttem.!

2010. febr. 25. 17:03
Elég nagy bajt tud okozni egy "ártatlan"anyajegy....én nem gondolkodnék,irány a bőrdokker!
2010. febr. 25. 16:09

Mindenképpen menj orvoshoz.

Nem akarok rémtörténeteket mesélni...

2010. febr. 25. 16:08

Látatlanban itt nem tud senki tanácsot adni,de ha látná valaki az anyajegyedet,akkor sem tudna mit mondani,ha véletlenül nem bőrgyógyász.


Menj orvoshoz,100 %-os megnyugvást csak ő tud adni,ha megvizsgált.

2010. febr. 25. 16:02
A tanácsotokat szeretném kérni.A mai napon észrevettem egy barnás pirosas anyajegyet a nyakamon, felette van egy, ami már kiskorom óta megvan, de az alatta levőt ma vettem észre és kicsit megijedtem. Mostanában gyakran jártam szoláriumba, mert közeledik egy esemény, amelyre szép bőrszínt szerettem volna..Utánaolvastam, hogy esetleg melanóma lehet-e, vagy csak egyszerűen egy új anajegy alakulhat ki...azt is olvastam, hogy a menstruáció környékén is képződhetnek a női testen kis pirosas-barnás anyajegyek..ti mit tudtok erről?volt valakinek ilyen tapasztalata?kicsit megijedtem, remélem alaptalanul...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook