Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kiakadtam... fórum

Kiakadtam... (beszélgetős fórum)


2012. jún. 7. 13:30
Én nem szoktam pozitiv hozzá állású lenni,de ez nekem is sántít kicsit.Nem hiszem el,hogy egy 6éves kislánnyal így bánjanak a tanítók!!!!
14. Csipkerózsika (válaszként erre: 12. - Zamila)
2012. jún. 6. 22:29
Jaja, sajnos a szép magyar valóságban bármi megtörténhet ... és meg is történik.
13. Zamila (válaszként erre: 10. - 4244093cd0)
2012. jún. 6. 10:31
Gondolom:)
12. Zamila (válaszként erre: 11. - Virus2008)
2012. jún. 6. 10:30
Az ég meg kék,a fű meg mindig zöld:) Szerencsés ember vagy,hogy még nem találkoztál,a saját szánalmas sorsuk miatt,másokat szekáló emberekkel.Hidd el vannak.
11. virus2008 (válaszként erre: 6. - Zamila)
2012. jún. 6. 10:28

Egy iskolában sem mondanának ilyet szerintem,és nem veszélyeztetnék más életét azzal,hogy nem kap pl poharat, meg szekálnák azért,mert ételallergiás...


Az ilyen gyerekekre odafigyelnek, és nem bántják őket.

10. 4244093cd0 (válaszként erre: 7. - Zamila)
2012. jún. 6. 10:26

Akkor a probléma meg van oldva.

:)

9. Zamila (válaszként erre: 2. - 5674644b5d)
2012. jún. 6. 10:25
Hát hallod én is bemennék,és szétcsapnák közöttük,nagyon feldühített amit olvastam,eltudom képzelni,hogy van ilyen, az oviban nálunk is vannak furcsa dolgok,ha épp "kilógunk a sorból" :S
8. manó2000 (válaszként erre: 1. - Zamila)
2012. jún. 6. 10:24
Ez nem semmi! Önkormányzathoz fordulnék, de vannak fenntartásaim, hogy mennyire foglalkoznak ezzel. Én másik suliba vinném. Sok jó nem vár egy ilyen helyen a gyerekre. Ilyen emberek foglalkoznak gyerekekkel? Szegény kislány! Megdöbbentő!
7. Zamila (válaszként erre: 5. - 4244093cd0)
2012. jún. 6. 10:23
Sztem az első eset után már csomagoltak neki.
6. Zamila (válaszként erre: 4. - Virus2008)
2012. jún. 6. 10:23

Ez nem olyan fórumról van,hogy dobjunk fel egy témát amin lehet csámcsogni,egy jogi segítségnyújtó fórum.

Sztem lehet,hogy a nagyobb testvér írta,pont azért,mert azt írta allergiás,sztem teljesen pontosan nem tudja,hogy mi az oka annak,hogy a húga nem menzázik.

5. 4244093cd0 (válaszként erre: 1. - Zamila)
2012. jún. 6. 10:22
Nem értem ,miért nem tesz evőeszközt is a szülő,főleg ezek után.A pohár ,az alap a suliba,mindenkinek kellett vinnie egyet.
4. virus2008 (válaszként erre: 1. - Zamila)
2012. jún. 6. 10:19

Fake, ezt biztos nem egy gyerek írta.Csak kell valami sztori amiről lehet fórumozni.


Amúgy kétlem, hogy valahol így viselkednének egy allergiás gyerekkel, úgyhogy ezzel nem foglalkoznék.

2012. jún. 6. 10:17

:-(

hihetetlen, hogy milyen érzéketlenek és buták egyesek...

Szinte el sem tudom hinni hogy ilyen megtörténhet...Nincs abban az iskolában egyetlen jólelkű tanár sem?

2. 5674644b5d (válaszként erre: 1. - Zamila)
2012. jún. 6. 10:16

Ez nagyon durva! Én tuti kiverném a patáliát az iskolaigazgatónál, ha kell az önkormányzathoz is elmennék!

Mikor kicsi voltam egy nyári táborban szalmonella mérgezést kaptam és annyira rossz élmény volt, hogy szeptembertől nem voltam hajlandó menzás kajákat enni így én is vittem a kis ételemet magammal. A konyhás nénik berakták a hűtőbe én meg megkaptam ebédnél megmelegítve ugyan úgy, mint a többiek a menzás ételt. Pedig nekem még csak nem is "komoly" indokom volt a nem evésre, mint ennek a kislánynak, az allergiával nem szabad játszani!

2012. jún. 6. 10:11

Olvasgatok fórumokat,az egyiken ezt találtam.Abszolút szíven ütött,eltudom képzelni a kicsi lányt,hogy milyen rosszul érezheti magát ebben a helyzetben,amiért ráadásul Ő nem is felelős,és nem értem a sok"felnőttet",hogy viselkedhet így?????


"Jó Napot Kívánok!

Szeretnék érdeklődni,mert sajnos nem tudom,hogy jó helyre írok-e ez ügyben!?

A problémám a következő lenne a kishúgom 1.osztályos tanuló allergiás az iskolai ebédre.Többször is kórházban volt az ételek miatt és nem ő az egyedüli gyermek.Mióta nem fizetjük neki be az ebéd pénzt ami havi 10ezer forint,azóta a gyermeket rendszeresen terrorizálják bent a szakács és a tanárok is.

Külön ebédet visznek be neki a szüleim mert az iskolában csak hüvelyeseket adtak.

Ha be viszi az ebédjét a kishúgom van,hogy nem adnak neki evő eszközt(tányért,villát,kanalat,kést),és van,hogy poharat sem kap,és azt mondják neki,hogy ha kaját anyád tud csomagolni akkor rakjon mellé evőeszközt is meg poharat is.Volt,hogy egész nap nem tudott inni a gyerek,mert el vették előle a poharat.

Nos szeretnék érdeklődni,hogy mit tudnánk tenni ez esetben,mert kezd el durvulni eléggé a helyzet."

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook