Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki tudna lézeres kezelést ajánlani a benőtt körömre? fórum

Ki tudna lézeres kezelést ajánlani a benőtt körömre? (tudásbázis kérdés)


2016. márc. 25. 10:04

Nekem évekig kapkodták le a körmöm sebészeten - mivel az én esetemben a köröm mátrix sérült meg egy balesetben deformáltan nőtt a körmöm. Eg idő után meguntam és vállaltam a lézert. Ez több, mint 10 éve volt. Akkor azt mondták, hogy az emberek 90%-nál használ, a maradéknál nem.

Nekem nem oldotta meg a problémát, de javított rajta, nem nőtt be annyira durván.


Kb 1 éve fedeztem fel egy gyógypedikűrös segítségével az ún spange technikát, ami tulajdonképp körömszabályozó, fájdalom mentes és hosszú évek óta először mondhatom el, hogy nem nő be a körmöm! Én mindenkinek ajánlom orvos, szike és lézer helyett! Bp-en tudok egy jó pedikűröst ajánlani, sajnos sokan nem csinálják megfelelően ezt sem :(

2016. márc. 25. 09:18

Miért kell rá kezelés?

Én most télen szépen rendbe tettem a két nagy ujjamon lévő benőtt körmöt, pedig 30 évig biztos szenvedtem, azaz nem szenvedtem, hanem tövig levágtam inkább a körmeimet. Ha nem rontom el ismét a rossz körömvágás technikámmal, akkor innentől rendben lesz remélhetőleg:D


Annyit csináltam, hogy hagytam nőni, és minden fürdés után megemelgettem a körmeim sarkát, illetve letologattam a csücsökre a ránőtt bőrt és húst, illetve ezt a bőr/hús darabot finoman vagdostam a bőrvágó vacakkal, ami benne van a manikűr készletben. Sajnos a körmöm úgy nőtt, hogy kicsit befelé kunkorodott a két csücsök, így alulról reszelnem is kellett hetente. 2 hónapig volt kínlódás, mert ugye most próbáltam nem kivágni a csücsköt, ahogy szoktam, sokszor véresre kínoztam az ujjaimat, így tetrán krémet is kenegettem rá, de most kb. 1 hónapja már nincs fájdalom, a körmöm formája jó lett:D


Remélem érthető volt, amit írtam, mert lehet nyáron jobb az ilyet csinálni, hiszen nincs zárt cipő, ami nyomná egy-egy ilyen kínzás után.



A lézeres és egyéb kezelésekről (hús levágás, körömlevétel, stb. azt hallottam, hogy nem nyújtanak végleges megoldást.

2016. márc. 25. 09:09
Segít rajta a lézer??
2016. márc. 25. 09:01
Ki tudna lézeres kezelést ajánlani a benőtt körömre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook