Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki tudja nekem megmondani, hogy a neten meg lehet-e nézni, hogy mikor mit írtam a telómmal, kinek és az mit válaszolt rá? fórum

Ki tudja nekem megmondani, hogy a neten meg lehet-e nézni, hogy mikor mit írtam a telómmal, kinek és az mit válaszolt rá? (tudásbázis kérdés)


13. 99279bb06f (válaszként erre: 9. - Sylvia81)
2009. aug. 11. 18:47
Nagylány vagyok, nem hiszek a mesékben.
12. 99279bb06f (válaszként erre: 11. - 99279bb06f)
2009. aug. 11. 18:21
Még annyit, hogy ez nem néhány ezer forint. Ez a program és a kellékei nagyon drága. Szerintem nem éri meg néhány sms-ért (de nem tudom, hogy hogy állsz anyagilag).
2009. aug. 11. 18:20

Az sms-eket elő lehet varázsolni a telefon memóriájából, de csak akkor, ha nem írtál rá annyit, hogy tele legyen a memóriája, mert akkor felülírja.

Van program, amivel elő lehet varázsolni, de ne kérdezd, hogy mi az. Ha tudsz angolul, akkor meg tudod találni a programot. Kell hozzá még néhány kiegészítő, azt megkaphatod egy informatikai boltban.

10. 00346cf747 (válaszként erre: 9. - Sylvia81)
2009. aug. 11. 15:23
Igaz, hogy rendőr is csak naplózottan (ellenőrzötten), nyomós indokkal kutakodhat telefonszámok tulajdonosai után? Egy ismerősöm azzal hencegett, hogy telefonszámhoz pillanatok alatt fotót tud keresni adatbázisból. Az a gyanúm, blöffölt.
2009. aug. 11. 09:32

Az SMS tárolása ugyanolyan a szolgáltató szerverén, mintha rögzítenék a beszélgetéseidet: alkotmányos jogot sért. Épp ezért nem tárolhatják. És hangfelvételt is csak a rendőrség készíthet, alapos gyanuval és indokkal, valamint bírósági engedéllyel.

Pannonnál dolgoztam, ahol anno azt tanultam, hogy úgy van megcsinálva a szerver, hogy mikor beér oda az SMS, átmenetileg tárolódik ugyan (max. 1-2 másodperc), de azonnal továbbítódik is a fogadó fél telefonjára.

És nem hinném, hogy változtattak ezen az elmúlt 3 évben, mert az alkotmány nem változott...

2009. aug. 11. 09:17
azért nagyon köszönöm mindenkinek
7. 00346cf747 (válaszként erre: 4. - Zizi26)
2009. aug. 11. 09:15

Szerintem is csak akkor, ha el van mentve.

Nem lenne jó, ha valaki elő tudná varázsolni a régi üzeneteiket :))

Tudtommal a feltöltőkártyások végképp nincsenek kontroll alatt.

2009. aug. 11. 08:57
Arról még nem is hallottam, hogy a neten meg lehet nézni az elküldött, kapott sms-ket. Szerintem nincs ilyen, de nem csodálkoznék már a mai világban , ha mégis lenne ilyen lehetőség.
2009. aug. 11. 08:50
SMS-eket nemlehet lekérni. Csak híváslistát lehet. MSN-él a csak akkor lehetmegnézni a beszélgetéseket,ha azok elvannak mentve. Amúgy meg nemlehet már utána nézni.
2009. aug. 11. 08:27

naki

Csak az a baj hogy nem T.-mobil hanem Vodafon és nem előfizetéses hanem feltöltős csak az előfizetésest lehet lekérni. Meg nekem az sms kellene nagyon de azért köszi. az msn-ről tudsz valamit?

3. 00346cf747 (válaszként erre: 2. - Princes47)
2009. aug. 11. 08:10

Nem biztos, hogy a tartalomról is....

egy ismerősöm lebukott csajozással, a felesége le akarta kérni, de csak részletes híváslistát kapott T-mobiltól.

2. princes47 (válaszként erre: 1. - Zizi26)
2009. aug. 11. 07:11

Szia !


Szerintem a szolgáltatónál kell kérned ilyet.

Úgy tudom, hogy azt is csak egy bizonyos napig, korlátok vannak az időre.

2009. aug. 11. 06:25

Sziasztok

Ki tudja nekem megmondani, hogy a neten meglehet e nézni, hogy mikor mit írtam a telómmal, kinek és az mit válaszolt rá.

Konkrét szöveget.

Kitöröltem az sms.-eimet és kellene egy pár vissza.

És az MSN.-t hogy lehet lekérdezni anélkül, hogy elmenteném a beszélgetéseket?

Ha tudtok, kérlek, segítsetek.

Előre is, köszi, mindenkinek a választ

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook