Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki tudja miről szólhat? fórum

Ki tudja miről szólhat? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 12. 13:49
Én azt szűröm ki a klipből, hogy a nő meg Arash egy szerelmes pár volt, Arash meghalt,nincs is jelen a klipben, csak emlék vagy szellem formában, a nőnek új családja lett, de nem tudta őt elfeledni, és a végén úgy próbált új életet kezdeni, hogy a szakadékba dobta az emlékeket. A szövegből sok mindent nem lehet leszűrni, mert elég gyengécske.
4. majácska83 (válaszként erre: 2. - Sunshine24)
2011. máj. 7. 14:02
Mert a kippből én azt szűröm le hogy a nőnek van csládja de egy másik férfit szeret ott van a gyereke férje de a másikra gondol
3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Majácska83)
2011. máj. 7. 13:34

Jó ez a szám, bár nem túl bő a szövegkörnyezete...kb négy sor.. )

Egy törött angyalról szól, nyilván ez képletes, mert a szíve tört össze. Magányos és szeretné ha kimentenék a magányból.

2011. máj. 7. 13:26
Én csak az angol szöveget értem. Itt nyilvánvalóan egy magányos, megsebzett nőről van szó, aki már sokat csalódott az életben. És a férfit arra kéri, hogy mentse ki ebből a helyzetből, tegye őt újra boldoggá, mielőtt végleg feladná. Valami iyesmi.
2011. máj. 7. 13:20
Van egy szám arash -tól a Broken angel!Ki tudja pontosan hogy miről szól? Légyszi segítsetek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook