Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki tudja milyen teakeveréket iszik Viktória Backham? fórum

Ki tudja milyen teakeveréket iszik Viktória Backham? (beszélgetős fórum)


1 2
40. e5520fee56 (válaszként erre: 11. - Pannita)
2011. jún. 25. 08:22

Te el is hiszed,amit leírtál??

Persze van az a pénz,amiért "bármilyen teakeveréket"megiszik...mint ahogy annyi is van,amiért valakinek "korpás lesz a haja",meg szúvas a foga,de persze az XX fogkrémtől néhány 7alatt rendbe jön:-)))

2011. febr. 8. 18:17
biztos kamilla
38. 4965827442 (válaszként erre: 37. - A106211d56)
2010. szept. 17. 09:42

Gerillamarketing rulez! XD

Jó üzlet lenne, ha az engedélyezett 5%-ot pakolnák rá az ügynökök, valóban.

2009. júl. 6. 16:32

Kit érdekel milyen teát iszik?

Felőlem akár ecetet is ihat!

Biztos nem Forever Herbal Blossom teát...pedig milyen jó üzlet lenne!!!Főleg,ha tőlem rendelné!!!:)

2008. dec. 10. 11:57
Biztosan a Csala Zsuzsa félét:))))
35. mothertiger (válaszként erre: 26. - Greeny9875)
2008. dec. 5. 15:24
Nem sok híja van, ahogy most kinéz. Szerintem nagyon zöröghet, mikor a Beckham tolja neki... :PPP
2008. dec. 5. 14:46
biztos nem garzont
2008. okt. 9. 14:06
fogalmam sincs.
2008. szept. 7. 17:33
Szerintem csalán teát iszik, valami gyümölcsös Liptonnal keverve ;D
31. ujlany (válaszként erre: 29. - Rohiani)
2008. szept. 7. 17:26

en meg azt nem ertem, hogy csak azert mert valaki tulsulyos, miert hiszik rola (egyesek) mindjart azt hogy zabal.

Lehet, hogy 10 eve szedte fel azt a sulyt, es azota csak nem tud tole megszabadulni. Vagyis mar nem zabal, eppen csak annyit eszek amennyire a szervezetenek szuksege van.

2008. szept. 1. 07:59
nem eszik, de nem is iszik ahogy elnézem....
2008. szept. 1. 07:57

Én nem tudom, de a túlsúlyos nőket miért ilyen könnyű átverni mindenféle reklám fogással?

Hogy lehet elhinni ilyeneket, hogy beveszel két bogyót, v. iszod ezt v. ezt a teát és közben ugyan úgy zabász mint előtte, de a csodaszerektől le fogsz fogyni, mert abba ilyen-olyan gyógynövény van, ami a bevitt zsír átalakítja.

Nem értem emberek, hogy lehetnek ennyire hiszékenyek v. buták.

Ami a celebekről elhangzik az mind reklám, v. mese. Biztos, hogy Victória B sem a híradóban mondta ezt a marhaságot, v. nem azt mondta, hogy ezt a teát iszom és minden eszem és azért nézek ki így ahogy. A többi mese cikkben persze le van írva, hogy csak epret, csak ásványvizet, csak ... eszik. Az tény, hogy az említett hölgy alig eszik, nem ez a követendő példa, de nem is kell bedőlni mindenféle bogyónak meg fogyasztó teának.

A megoldás az, hogy nem olyanokat kell enni, mint korábban és mozogni kell, sokat.

Ilyenkor persze lehet jönni, hogy ezt örököltem alkatilag ilyen vagyok, v. hormonális problémák. Ok ez is közre játszik, de mellette azért ott van az egészségtelene táplálkozás és a semmi mozgás. Ezen nem fog segíteni semmilyen bogyó. Ettől csak a pénztárca lesz vékonyabb, de az nagyon.


Bocsánat, ha valakit bánt a véleményem, de a falra tudnék mászni, amikor ilyen kérdéseket látok, hogy az épp aktuális csodaszernek milyen hatása van. Semmilyen, mitől lenne.

Aztán meg van a másik topic ahol meg szidják a terméket, holott csak a saját hülyesége a hibás.

28. ujlany (válaszként erre: 27. - 5f3b9a27bc)
2008. szept. 1. 04:27

ez erdekes. A foci vb alatt allitolag csak epret evett, a szallodaban komoly mennyisegben kellett az eperrol kellett gondoskodni, ugyanakkor semmi mast nem fogadott el, meg ingyen sem.

Valoszinuleg az a legnagyobb baj, hogy mi meg hiszunk a bulvarsajtonak. :-)

27. 5f3b9a27bc (válaszként erre: 1. - Katalin1962)
2008. aug. 31. 21:29
kb 1 éve olvastam az ő diétáját. Semmi mást ne egyél csak csokit. sokféle képpen szét lehet roncsolni a testünket, ez az egyik módja!
2008. aug. 30. 01:24

azért gondolkozzunk már reálisan mielőtt leírunk valamit.

ezt a nőt kb. 10 éve folyamatosan vádolják hogy nem eszik semmit. abba biztos vagyok, hogy nagyon keveset eszik de azért azt leírni, hogy nem eszik semmi hülyeség. már rég halott lenne.

2007. dec. 21. 10:06
A Storyonline azt írta,pu-erh teát iszik!Aztán,hogy igaz,vagy sem?
2007. dec. 21. 09:37
Ezt olvassátok el! [link]
2007. dec. 21. 09:29

MIből gondoljuk, hogy a teától olyan sovány, valahol olvastam egy cikket, mindjárt megkeresem. Csala Zsuzsa nyilatkozik, hogy először lefogyott utána megkereste egy teát forgalmazó cég, hogy adja a nevét a "régóta pincében" állt teához, és láss csodát amit eddig a kutya sem vett, azért most verekednek a boltba. REKLÁM!!!

Hozzá kell tennem én hülye is megvettem. Na mindegy, sajnos én is elég sokmindent elhiszek, pedig tudom, hogy nem kéne.


Keresem a cikket!

2007. dec. 21. 09:05
Észre vettem, de miért nem a teakeveréket reklámozzák engem önző módon az éredekelne.
2007. dec. 21. 09:03
Vedd észre a reklámot.
2007. dec. 21. 07:29
Szerintem sohasem fog kiderülni mi is az a tea. Nagyon sajnálom.
2007. dec. 19. 21:22
Sajnálom, hogy senki nem tudja de mindenkit vagyis sokakat érdekel.
2007. dec. 11. 07:02
Zsírleszívásokat is végeztek rajta.Így könnyű vékonynak lenni.Más dolga úgysincs!
2007. dec. 7. 12:21
Szerintetek az a nő eszik és iszik valamit? Mert a bőre az teljesen rá van száradva a csontjára.
2007. dec. 7. 11:51
Én is iszom,teszek bele citromlevet és édesítőszert,így iható.Nálam nem okozott hasmenést,pedig már 3 hete iszom!
2007. dec. 6. 17:13
Ha tényleg azt issza azon én már túl vagyok és mondhatom pocsék íze van. Ráadásul hasmenést is okoz.
2007. dec. 5. 07:51
Én a storyonline-on azt olvastam,hogy Victoria pu-erh teát iszik,ami itthon is kapható!
2007. dec. 1. 20:40

Bocs, ha rosszindulatúnak tűntem.

Köszönöm Coline a feszültségoldó hozzászólásod.

Hogyan is fogalmazzam meg.Az alkatát az ember örökli, bizonyos dolgok (betegségtípus, testalkat változása), szerintem az életkor előrehaladtával megjelennek. Biztosan lehet késlelteni, változtatni, mérsékelni a hatásokat valamilyen megelőző vagy szintentartó kúrákkal.

A legtöbb sztárnak fizetnek a kozmetikai cégek, divatkreátorok, hogy a terméküket reklámozza. Telik nekik arra is, hogy a külsejükre költsék. Végül is, ez hozzátartozik ekkor már az image-hez.

Úgy vélem, hogy korunk sztárjai már túllőttek a célon. A mai tinédzserek olyanok, mint a "mini felnőttek". És szeretnék követni a "NAGYOK"(sztárok)életét, életmódját, stílusát.

Elég belelapozni a fiataloknak szánt újságokba.


Az, hogy belebetegszenek a tökéletességükbe, nem titok (sajtóhírek). Fizikailag, lelkileg is megerőltető ez.


A pénz és a hírnév viszont nagy úr, és amíg el tudják adni a nevükkel reklámozott termékeket....miért is ne.

Nem használok sztárkozmetikumokat, teákat.

Nem is a sztárkultusz ellen ágálok, mert "példaképek" mindig voltak, vannak és

lesznek is.

De mivel ez szorosan a pénzhez kötődik, a fogyasztáshoz, és egy hamis ideált kapcsolnak ezzel össze, ezért engem irritál.

Biztosan van, akinek meg az én hsz-em nem tetszik, nem vitát akartam generálni.

DE látom, hogy más is mert hasonlóan nyilatkozni, hát én is követtem.

Katalin1962, nem ellened irányult a dolog.

Remélem, így elfogadható.

12. coline (válaszként erre: 11. - Pannita)
2007. nov. 30. 17:09
Nem kell megsértődni csak nem kell mindent elhinni. Szerintem csak a teával takarózik. Nincs semmi tea a dolog mögött. Ez olyan mint Sandra Bulock, vagy hogy írják a nevét, aranyér kenőcsöt használ ránctalanítónak... .Csala Zsuzsa többet fogyot, miért nem érdekel benneteket inkább az Ő technikája? Azt a csodaszert legalább itthon is lehet kapni! És nem a rossz indulat beszél belőlem, csak nem kell ilyen "beteg" ember példáját követni. Ez csak az én véleményem.
2007. nov. 28. 17:54

Hihetetlen ami itt folyik...

Katalin1962 csak annyit szeretett volna megkérdezni, hogy esetleg vki tudja, hogy mit iszik Victoria erre meg mindenki csak annyit ír, hogy ez reklámfogás volt, meg hogy utálja őt, meg anorexia, bulémia és a plasztikai sebészet...


Katalin! Engem is érdekelne, hogy mit iszik. Hátha neki jobb szakemberei vannak akiktől jó tanácsokat kap.


Üdv

Anita

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook