Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki tudja hogyan működik az óra, amit vettünk? fórum

Ki tudja hogyan működik az óra, amit vettünk? (tudásbázis kérdés)

2011. máj. 2. 06:48
Vissza az üzletbe ,útmutatóért,egyébként az üzletben is be kell állítaniuk,garanciális órát ne nagyon vigyél másik óráshoz, csak a kijelölt szervizbe.
10. Ziliz
2011. máj. 2. 05:07
Vidd el egy óráshoz, az segít.
2011. máj. 2. 01:52
Szerintem vidd el egy óráshoz, egy kaptafára vannak ezek, tudniuk kell. De olyat keress ahol ami ilyen kisebb bolt és órajavítós is, és ott van aki csinálja, ne valami nagy óraeladós boltot ahol az eladók vannak csak, azok nem hiszem, hogy tudnák. Szóval javítót.
8. 4ccdbab9d8 (válaszként erre: 3. - Piltzne)
2011. máj. 1. 22:54
Szia(sztok) Kell róla egy fénykép legalább !
2011. máj. 1. 21:16

nem kerestél még rá a google-ben? ha esetleg nem találsz semmi hasznosat, érdemes megnézni a képek között...


vagy a boltba nem lehet visszamenni?

2011. máj. 1. 20:47
Ha kapok egy linket ahonnan letölthetem az útmutatót, azzal is boldog lennék.
2011. máj. 1. 20:46
Ha valakinek van leírása, legyen szíves elküldeni nekem priviben. Így nem tudjuk rendesen használni és még suliba sem viheti magával, mert a tanárnéniket zavarja, hogy minden órakor csippan egy picit.
2011. máj. 1. 20:45
A gépelési hibákért bocsi...
2011. máj. 1. 20:44
Quartz, Q&Q a márkája. Négy gombja van, a kijelzőjén három kis delfin szaladgál körbe-körbe. A gyerkőcnek vettük ajándékba és nem kaptunk hozzá kezelési útmutatót. Rosszul tettük, hogy anélkül elhoztuk, de nagyon megtetszett a fiamnak és már nem akartuk otthagyni a boltban. Most viszont nem tudjuk kikapcsolni az óránlénti csipogását, amit valahogy véletlenül bekapcsoltunk. Nem jövünk rá hogyan kell ébreszétst beállítani és a stopper is csak találomra indul el......Nincs rajta egyéb márkajelzés, csak a Q&Q és így nem tudom melyik útmutatót kellene a netről letölteni....
2011. máj. 1. 20:40
Mindjárt írom a részleteket.
2011. máj. 1. 20:40
Ki tudja hogyan működik az óra, amit vettünk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook