Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki tudja, hogy mit lehet betteni aludni a mongol futóegereknek? fórum

Ki tudja, hogy mit lehet betteni aludni a mongol futóegereknek? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 5. 16:00
Olvastam egy olyat hogy a két hátsó lábukra állva dobolni szoktak de nekem még egyszer se csinálta:(
2010. márc. 5. 15:59
Hát ezek amúgy bármiből csinálnak fészket:)
2010. febr. 23. 17:51
Mi is rendszeresen adtunk nekik papírgurigát, meg faágat, zöld levelekkel. Persze ezeket mind szétrágták pillanatok alatt, de aztán ebből a "darálékból" csináltak vackot maguknak. Úgy elbújtak benne, hogy alig vettük észre őket. Volt még nekik egy cserépgomba, az a giccses valami, amit állateledeles boltokban lehet venni.
2010. jan. 10. 13:43
üdv mindenkinek.Én most vettem 2 mongol futóegeret.Ne adjatok illatos forgácsot mert megbetegednek! én az asztalos spanomal beszéltem hogy nem-e tudná ideadni a forgácsot az a legjobb. Nagyon fontos kézbe venni őket rendszeresen!És akárhány papír házat csinálok nekik szét rágják,ezért most vettem nekik egy műanyag házat de szerintem aszt is szét fogják lassacskán rágni.unaloműzőnek tegyetek be nekik wc papírgurigát,vastag kartonpapírt.Ja és K betű-set nem szabad nekik adni mert felpuffadnak és meghalnak.fogkoptató is fontos mert ha nagy a foguk akkor nem tudnak enni,inni.
2008. ápr. 28. 20:05
Nekem mondjuk hörcsögeim voltak és ők kókuszdió héjában aludtak, amit kibéleltem faforgáccsal. Szerintem nagyon jól is mutat, csak vigyázz, milyen magasan van a terrárium széle, mert az enyémek egyszer felmásztak a kókusz tetejére és kiszöktek :)
2. alanna (válaszként erre: 1. - Gyerekeim)
2008. márc. 27. 13:34

Szia!


Szerintem a faház bőven elég. Az én egerem is abban aludt, más nem érdekelte. Mielőtt megvettem a házat, WC papír gurigájában, de mikor megvolt a ház és volt bent mindkettő, már be sem ment a gurigába.

2008. márc. 8. 21:39
Mert nekünk van,de már próbálkoztunk WC papír gurigával,zoknival De a papírt rögtön szét tépték,a zokniba pedig beleakadt a foguk.Amúgy van fa házikójuk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook