Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki tudja hogy a Tesco a mostani akciós fényfüzérből mennyit kap?és mikor kerül ki a polcra, ha kikerül? fórum

Ki tudja hogy a Tesco a mostani akciós fényfüzérből mennyit kap?és mikor kerül ki a polcra, ha kikerül? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 22. 09:46
Nem is tudtam, hogy a TESCOban a legnagyobb nyári kánikulában is árulnak fényfüzért. Ki vesz ilyenkor? :-)))
4. Camay (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2010. júl. 22. 09:43
koszonom szepen a valaszt, most tudom mirol beszelunk, csak ezt a megnevezest meg soha nem hallottam. Koszonom megegyszer a valaszt! :)))
2010. júl. 22. 08:17
karácsonykor használatos eszköz, kis égők sora egy dróton "felfűzve". ne mondd, hogy nem tudod miről van szó :D
2010. júl. 22. 01:09
Bocs, hogy a kerdesedre egy kerdessel valaszolok, de homalyosits fel legyszi mi az a "fényfüzér"? Eddig ezzel a szoval meg nem talalkoztam.:)) Probaltam megfejteni, de nem megy:)) Koszi, ha valaszolsz! :))
2009. nov. 25. 20:10
Ki tudja hogy a Tesco a mostani akciós fényfüzérből mennyit kap?és mikor kerül ki a polcra, ha kikerül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook