Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki tudja elmesélni a kiküldött (állítólag részletesen elmagyarázott) banki forintelszámolásos leveleket? fórum

Ki tudja elmesélni a kiküldött (állítólag részletesen elmagyarázott) banki forintelszámolásos leveleket? (tudásbázis kérdés)


16. gombszem (válaszként erre: 2. - Rozália)
2015. máj. 17. 21:37

A K&H-tól már megkapták??


Nekünk meg azt mondta a K&H , hogy június 15.-ig kell megküldeniük! :-(

2015. máj. 10. 08:35
Én Cib-es voltam, most kaptam meg az elszámoló levelet. Kapok vissza én is, de hogy az összeg hogy jött ki, na azt nem tudom. Az árfolyamingadozás az az én rizikóm (ez a szerződésben is benne volt), de az árfolyamrésnek nem néztem utána. Szerencsére az én hitelem már lejárt, de úgy látom a különböző oldalakon, hírekben, hogy azok, akik hosszútávra vették fel a hitelt azoknak nagyon kemény... és sajnos várható volt, hogy csak propaganda lesz ez az adósmentő csomag... mint minden más, amit mondanak.
14. kristo_f (válaszként erre: 13. - Linnax)
2015. máj. 10. 08:22

Bizonyára nem tudod mi az uzsorakamat, de a kamatszámitást sem

Tekintsünk el a devizahitel árfolyam mozgásátol és a többi szabálytalannak mondott folyamatoktol.


10 évre 5millió 20% kamatra mennyit is kellene visszafizetni szerinted?

6milliót, mi?

Ajánlom tanulmányozásra

[link]

13. Linnax (válaszként erre: 7. - 37403e3af4)
2015. máj. 6. 11:52

Azt hogy az uzsorakamattal "dolgozó" kölcsönadókat börtönbe zárják, a bankok pedig sokkal több kamatot kérnek, mégsem néznek a körmükre!

Sírnak, közben meg a legkisebb kis fiókocskájukat is horribilis összegekért cserélik le nagyobbra, szebbre, vagy újíttatják fel.

12. Linnax (válaszként erre: 6. - Cessi)
2015. máj. 6. 11:47

Na erről beszélek! Én is 7 éve fizetek, csak 4M-t kértem, de most több mint 4M-val tartozom, lakásépítési, tehát állítólag kedvezményes hitel, nem személyi kölcsön.

(Még életemben nem kértem ilyesmire, de úgy jártam, mint a szűzlány, aki első alkalommal bekapta a legyet.)

11. Linnax (válaszként erre: 5. - Csutkamano)
2015. máj. 6. 11:41

Nem bocsátok meg!!



Dehogynem, jót mosolyogtam.

A dühömet másra tartogatom. :)

10. Kiss Mária (válaszként erre: 9. - Kuszkudina)
2015. máj. 5. 20:42
Mi a Budapest Autósban. Szuper társaság jött össze tele rengeteg jó ötlettel
2015. máj. 5. 17:12

Érdemes a facebook-on szétnézni, van több csoport, ami egyes bankokkal foglalkozik ilyen szempontból.

Mi pl. egy "Merkantil autó" nevű csoportban vagyunk benne, és a sorstársak megbeszélik ki hol tart, milyen levelet kapott.

8. d0323f6cea (válaszként erre: 6. - Cessi)
2015. máj. 5. 16:57

Én is éppen így jártam.

Talán arra lesz ez az egész jó,hogy majd egyszer "elfogy" a tartozás.

Mert devizában azt hiszem soha nem lett volna vége.

2015. máj. 5. 16:56
Mit nem értesz Linnax?
2015. máj. 5. 15:45
Szüleim megkapták, anyu sírva fakadt. 7 év fizetés és az elszámolás után több a hitelük, mint amennyivel kezdtek.
5. csutkamano (válaszként erre: 4. - Csutkamano)
2015. máj. 5. 15:06
Bocsi, tudom, hogy nem erre gondoltál, de ezt a ziccert nem lehetett kihagyni.
4. csutkamano (válaszként erre: 1. - Linnax)
2015. máj. 5. 15:04
Te még hiszel a mesékben?
3. Kiss Mária (válaszként erre: 1. - Linnax)
2015. máj. 5. 14:40
Ma pénzügyi szakemberhez fordultunk mert nem tudtunk igazán elmenni rajta valamint mi panaszt is nyújtottunk be
2015. máj. 5. 14:36
Mi (a fiamék) A K&H Banktól kaptak, szinte egyértelmű. Visszakapnak egy szép összeget, amit a bank úgy tüntet fel, hogy "tisztességtelenül felszámolt összeg"... Ők már visszafizették a tartozásukat.
2015. máj. 5. 14:28
Ki tudja elmesélni a kiküldött (állítólag részletesen elmagyarázott) banki forintelszámolásos leveleket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook