Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki tud valamit a COD teáról? fórum

Ki tud valamit a COD teáról? (tudásbázis kérdés)


8. nisa
2011. jan. 29. 16:14
Aki csak privibe akar irni irjon nyugotan nagyon kiváncsi vagyok
7. Walnut (válaszként erre: 6. - Várhegyi Márton)
2011. jan. 29. 12:54

Igen, én is hallottam, hogy állatorvos - a kutyám állatorvosa említette, hogy évfolyamtársak voltak az egyetemen! Kár, hogy nem szólt róla előbb!


Pedig erről nem sok szó esik, csak sztárolja magát, hogy milyen elismert professzor.

6. Várhegyi Márton (válaszként erre: 5. - Walnut)
2011. jan. 29. 12:47

Sajnos jól hallottad:


[link]


Megjegyzem, Dávid Tamás állatorvos.

2011. jan. 29. 12:41

Anyukám több mint négy éven át itta. Sajnos neki sem segített, pedig nagyon hitt benne. Többszörös áttétek miatt halt meg.


A halála után nem sokkal hallottam, hogy nagyon "kányás" dolog ez a tea - az, hogy van forgalomba hozatali engedélye, az még nem jelenti azt, hogy valóban gyógyhatású is. Azt is hallottam róla, hogy nem tudni pontosan, mik is az összetevői, illetve, a "trópusi növények"-(ha ugyan tényleg az van benne), ott a trópusokon ugyan milyen körülmények között élnek - hiszen biztos tudod, vannak helyek, ahol még mindig használnak Európában már régen betiltott növényvédőszereket, stb. Lehet, hogy az egész többet árt, mint használ. Emellett iszonyú drága. Az már csak egy dolog, hogy egyébként nagyon rossz is az íze, végülis, ha ez lenne az ára a gyógyulásnak, akkor ez lenne a legkevesebb. De mondom, sajnos tapasztalat, hogy anyukámnak nem használt (pedig ő tényleg mindent megtett a gyógyulásért).

2011. jan. 29. 11:51

Férjem két éven át itta. Ő hólyagrákos volt, de sajnos áttéte lett és tüdőrákban távozott.

Hogy mennyit használt a Cod tea, előbb lett volna az áttét vagy sem, - ezt megmondani utólag képtelenség.

Érdemes betartani az útmutatást a készítésénél is és a táplálkozási tanácsokat is, és reménykedni kell.

Különben DR. Dávid Tamásnak van műsora a tévében, sajnos elfelejtettem, hogy melyik csatornán.

2011. jan. 29. 11:07
Szia,én fogyasztom több mint 2 éve de van már ilyen fórum bár konkrétan a teáról nem sok.Kérdezz nyugodtan de egyes emberek miatt én csak priviben írok.
2011. jan. 29. 11:04
Szia.) igen, azt hiszem Dr. Dávid Tamás foglalkozik vele,..
1. nisa
2011. jan. 29. 11:02
Ki tud valamit a COD teárol köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook