Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki tud valami jó helyet Horvátországban? fórum

Ki tud valami jó helyet Horvátországban? (beszélgetős fórum)


2012. jún. 2. 20:21
Losinj sziget, Mali Losinj :-)
2011. febr. 24. 10:16
nekem tetszik... :)
7. skorpio1967 (válaszként erre: 6. - D3d94691a4)
2011. febr. 24. 09:53
köszi a tippet, bar en valami meghittebb, kisebb eldugottabb helyre gondoltam.
6. d3d94691a4 (válaszként erre: 1. - Skorpio1967)
2011. febr. 20. 13:43
Kedves skorpio1967! Szeptemberben voltam az osztályommal Rabacon, a Tourist Village Girandellában. Nevéhez méltóan ez tényleg egy üdülőfalu, szerintem fantasztikus. Az olcsóbb hostelektől a az apartmanokon át a luxusvilláig mindenféle szállás kapható. Hosszú, apró kavicsos és sziklás partszakaszok váltogatják egymást. A víz kristálytiszta, kifogástalan! Az étkezés egy központ étteremben zajlik, a terasz a tengerre néz. Nekünk a büfé rendszerű félpanzió volt befizetve, minden nap degeszre ettük magunkat. A területen leanderek, pálmafák, a levegőt szinte harapni lehet. Ha jól tudom, lehet bérelni motorcsónakot, jet-skit, kerékpárt, robogót. Van teniszpálya, billiárdterem, koktél bár a medence partján. A kikötő és a városközpont kb. negyed óra séta a parti sétányon. Kirándulásra rengeteg lehetőség nyílik. Labin, a középkori kisváros 5 km, Pula 20 km és hajókirándulásokat is szerveznek különböző helyekre. Sok a vendég (ettől féltünk leginkább), de egyáltalán nem zavartak a pihenésben.
2011. febr. 16. 09:47
MI annak idején elmentünk a Plitvicai tavakhoz (lehet hogy nem így kell írni) és az nagyon szét volt, érdemes megnézni hazafelé.
2011. febr. 16. 08:09
köszi a valaszokat, keresgelek.
2011. febr. 15. 16:16
Nézzetek szét Tucepiben! Sztem gyönyörű a hely is maga, és minden van, ami csak kell a tengerparti nyaraláshoz!
2011. febr. 15. 11:31
Nem tudok kifejezetten, de mikor mi voltunk egyszerűen keresgéltünk a neten és találtunk többet is magyar tulajjal.
2011. febr. 14. 13:45
sziasztok, tud valaki valami jo helyet Horvatorszagban? 2 fönek. En valami hetvegi hazra gondoltam medencevel a tengerpart mellet motorcsonakberlessel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook