Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki tud egy jó napközis tábort? fórum

Ki tud egy jó napközis tábort? (beszélgetős fórum)


10. foszi2
2011. jún. 14. 11:05

Sziasztok!


Látom, hogy ehez a fórumhoz már régen érkezett hozzászólás, ennek ellenére a segítségeteket szeretném kérni táborozás ügyében.


Sajnos nekem dolgoznom kell, és a férjemnek is, de találtunk egy tábort aminek a költsége még belefér a pénztárcánkba...

Ez amolyan napközi féle, Pesten.

Aki tartja, őt személyesen ismerem, és csak jót tudok róla mondani, amolyan kézműves tábor lenne. 6-14-éves között fogadnak gyerkőcöket.

Egy hatalmas problémám van csak 4-gyerkőc jelentkezett a jövő heti turnusra...és ők 15-fős csoportokat indítanak..

Ha esetleg valakit érdekel szívesen megadok minden elérhetőséget, e-mailben.

Üdv:

Szilvia

2007. jún. 22. 06:48

Szia!

Bocsi (most elpirultam,szégyenemben).Nem is néztem a dátumot ,csak azt hogy tábor és pont az előzőnap kaptam a barátosnőmtől emailben az oldalcímet!

De ha sikerül elmenni a csajszidnak akkor nagyon örülni fogok hogy tudtam segíteni!:-DD

8. mandy (válaszként erre: 7. - Zsebi74)
2007. jún. 20. 08:01

Szia :)

Aranyos vagy, de igaziból ez a tavaly nyáron volt aktuális, akkor nagyon nehéz volt megoldani a nagylányom elhelyezését. Idén már nem dolgozom, itthon vagyok a picivel, így ez nem téma :)

De azért köszi, meg fogom nézni, hiszen attól még elmehetne ....

2007. jún. 20. 06:48

Szia!

Igaz nem napözis tábor lehetőség,hanem nyári táborok :-)) de azért nézd meg hátha találsz valami érdemlegeset köztük.www.nyarigyerektabor.hu .

24 órás felügyelet,programok...

Remélem tudtam segíteni :-))

Szia

2006. aug. 11. 09:15

Szia Vandancsi,

nagyon drága vagy, de tényleg :) Tegnap futottam pár kört és egy-egy napra elvállalja egyik barátnőm, a nagynéném, meg a suliból az egyik anyuka. Félig-meddig idegenek. Lelkesebbek, mint a drága mama.... :( Na mindegy, hát ez van.

A babysitterekkel meg az a baj, hogy elkérnek napi 5000 Ft-ot is akár. Annyi meg most így nyár végén nem igazán van, elnyaraltuk a tartalékot. Meg hát már megy a spórolás a babára, tudod :)

puszi

2006. aug. 10. 21:39
2006. aug. 10. 21:35

GYERMEKFELÜGYELET:

Középkorú gyerekszerető nő gyerekfelügyeletet vállal Budapesten és környékén hat hónapos kortól hét éves korig nagy gyakorlattal, referen-

ciával Tel:06-20-360-9129, balint.eva@mail.tvnet.hu

2006. aug. 10. 21:33
2006. aug. 10. 21:30

Szia!


ezt találtam:


[link]

2006. aug. 4. 13:45

Sziasztok!

Kiderült, hogy a 34. héten (tehát ami aug 1-el kezdődik) anyu mégsem tudja vállalni 7 és fél éves nagylányomat. Hirtelen nem tudom, honnan kerítsek neki egy tábort. A taborozas.lap.hu kipipalva :( Olyan kéne, ami közel van a III. kerülethez, vagy megoldott a szállítás.

Köszi, ha tudsz segíteni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook