Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki tud Bp-en egy jó orvost, aki a változókori problémákkal foglalkozik? fórum

Ki tud Bp-en egy jó orvost, aki a változókori problémákkal foglalkozik? (tudásbázis kérdés)


17. judyt640 (válaszként erre: 16. - Nőci1)
2013. jan. 19. 12:35
Olvass utánna a vénusz cseppeknek én azt szedem akinek ilyen gondja volt az ismeröseim közül mindnek rendezte a mensiét.Én addig szedem amig megjön aztán szünet egy 5 nap és ujra napi 1* 20 csepp elég.
16. Nőci1 (válaszként erre: 15. - Nőci1)
2013. jan. 18. 22:17
Sűrűbben jön meg a havim :-) Ez lemaradt!
15. Nőci1 (válaszként erre: 2. - Accb6cf2da)
2013. jan. 18. 22:14
Most leszek 42-éves és a doki szerint én is kezdek belépni! mert sűrűbben jön ,meg és sokat fáj a hasam és híztam! Száraz a bőröm,fáradékony vagyok,sokat alszom! Hirtelen felkapom a vizet és hullik a hajam. Azt mondta szedjek gyógynővény kivonatot,hát most mit tegyek,kérem küldjön el egy vérvételre ,de arra nem küld el! Azt mondta lehet egészségügyi kaparás lesz a vége :-( 3-évente van,megjegyzem egy kaparás a vérzés miatt!
2009. júl. 23. 19:46
Nagy itt a csönd nemsokan vagyunk ebben a helyzetben minden vélemény érdekel ki hogy élte tul a változást
13. sirq (válaszként erre: 11. - Judyt640)
2009. júl. 11. 20:56

Szia!

Nekem a homeopátia segített. Keress egy jó homeopata orvost és remélhetőleg minden bajodra gyógyírt találsz!

Üdv

2009. júl. 11. 18:47

XV. kerület Rákos út SZTK.

Dr. Szonyogh

2009. júl. 11. 14:06
Irtam a házipatika levelezésére egy orvosnak várom mit válaszol de lehet hogy elmegyek egy másik orvoshoz is meghalgatom mit mond .De azért jobban örülnek ha valaki jó tapasztalatát leirná és abbol tudnék tapasztalatokat szerezni
2009. júl. 10. 09:10
Szerencsére nekem csak nagyon rövid ideig tart. Csak annyit érzek, hogy felülről indul és lefelé halad.Kicsit gyöngyözik rajtam az izzadság,de nem nagyon.
9. accb6cf2da (válaszként erre: 8. - Judyt640)
2009. júl. 9. 10:25

Én is így voltam:)

Hőhullám: éjjel pizsit kellett cserélnem, napközben főleg az arcomról szakadt a víz, stb.

Én nem voltam idegbeteg. A nőgyógyásztól mastodynon cseppeket kaptam, az enyhítette.

És azóta nézték a PM-et, mert nekem is rendben működött legtöbbször:) Én mondtam, hogy van ilyen betegségek, de azt mondták semmi köze hozzá. Most, hogy megműtöttek közölték, hogy ez is ettől van, de már nincs mit tenni.

2009. júl. 9. 10:03
Apajzsmirigyem rendben van azt nézték.Afogamzásgátlo abbahagyását meg a nögyógyászom meg a körzeti orvosom is mondta hogy már az életemmel játszom ,lehet hogy nem ugyanarra az orvosira jártak,.Én 38 évesen amikor elmaradt nagyon rosszul éreztem magam höhullam de olyan hogy az üzletekbe nemtudtam bemenni mert folyt a viz rolam éjszaka nemtudtam aludni és tiszta idegbeteg lettem mindenért sirtam és mikor megkellett volna jönni mindig költözni akartam otthonról és ezek nagyrésze elmúlt vagy mérséklödött.
7. accb6cf2da (válaszként erre: 3. - Judyt640)
2009. júl. 9. 09:17

Pajzsmirigyeddel rendben van minden?

Én PM beteg vagyok, nekem emiatt nincs már 37 éves korom óta.

Azt hitték az orvosok, hogy korai menopasa, de kiderült nem rég, hogy a pm-el van összefüggésbe.

Most tulajdonképpen attól félsz, hogy újra előjönnek a változókori tünetek?

2009. júl. 9. 09:15

Keresd fel a Péterfy Kórház "Klimax Ambulanciáját".


VII. ker. Péterfy S. u 8.


Nagyon jó orvosok vannak.

2009. júl. 9. 09:03
Én 48 éves vagyok, 20 évig szedtem a fogamzásgátlót. Április 1-én hagytam abba az orvos tanácsára.Azóta sem jött meg amenstruációm.Az orvos azt mondta kb. fél év addigra kiderül, hogy egyáltalán megjön-e még.Kissebb hőhullámaim vannak azóta, de nem vészes.Mást még nem vettem észre, ezzel meg elvagyok.
2009. júl. 9. 08:49
Miért kéne abba hagyni, az én dokim azt mondta hogy 50 éves korig leheg szedni foggátlot.
3. judyt640 (válaszként erre: 2. - Accb6cf2da)
2009. júl. 9. 08:44
Szia nekem már38 évesen elmaradt a menszim akkor produkálta a szervezetem a változókor összes tünetét voltam gyégykaparáson vérvételen is akkor és aztmondta az orvos hogy ez az 45naponta véreztem és borzasztó volt .Akkor aztmondta a doki a legkissebb rossz az ha fogamzásgátlot szedek azzal kitudjuk huzni az idöt most már abba kell hagyni a gyógyszert és félek töle azért keresem a megoldást .Gerincmütött vagyok 4 csigolyam megvan csonkitva ,szivritmuszavarra is szedek 20éve gyógyszertés ezek mind rosszabbodhatnak .Egy természet gyógyászati magazinban olvastam régebben egy cikket egy doktornö irt erröl jo lenne megtalálni
2009. júl. 8. 08:25
Mit érzel? Miből gondolod, hogy változó kor? Fiatal vagy még!
2009. júl. 8. 08:20
45 éves vagyok és szükségem lenne egy olyan orvosra akivel ezt megtudnám beszélni elég sok olyan eü problémám van ami a v.korral rosszabb lehet és nem szeretnék drasztikus megoldást mint a hormon szedés.Ha ti tudtok olyan természetes szert ami segit irjátok meg nekem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook