Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki szeret játszani a Sims-el? fórum

Ki szeret játszani a Sims-el? (beszélgetős fórum)


1 2 3
61. Andoca78 (válaszként erre: 60. - Donyta)
2013. júl. 21. 18:01
Szia, en androidon jatszom, freeplay, ez miben mas, mint az "eredeti"? Valahol olvastam, hogy a simsek oregednek is. Az enyemek nem :). Bar azt nem irtak hanyas palyatol. En a 31es palyan vagyok.
60. Donyta
2013. jún. 13. 16:43
Na én megint belepistultam a SIMS-be! Annyira belefeledkezem, hogy már pirkad kint, és nekem lassan dolgozni kell mennem. Hajnali fél 4-ig kínlódok félig csukott szemekkel, és 5-kor kelek.. Kemény így lehúzni a napot.
2013. máj. 2. 16:39
Látom ez egy jó régi topik. Régi mint a Sims. Még a Sims 1-el meg a kiegészítőibe szerettem bele (hú de sok éve már talán 2000-ben?) most már a Sims 3 megy, ha van rá időm. Nagyon jó játék. Néha a fiaim is rákattannak, építkeznek benne.
2010. jún. 18. 19:48

Sziasztok!


Valahonnan le lehet tölteni ezt a játékot? Régen játszottam vele, és szerettem, de már nincs meg a gépemen sajnos...

57. Donyta (válaszként erre: 50. - 319cd6978b)
2009. aug. 23. 09:08
Az öregedésre válaszolnék. Nekem még túl lassú is ahogyan kezelem őket! HA van egy nagy családom mondjuk 6-7 taggal, alig várom, hogy az idősek lépjenek ki már. Végül is én arra szoktam hajtani, hogy amennyire képesek , mindent elérjenek, és sok generációm legyen.
56. SF (válaszként erre: 54. - 319cd6978b)
2009. aug. 19. 11:10
Ez már igaz! Valaki azt javasolta, hogy ki kell jelölni egy bizonyos időintervallumot, és azt nem szabad túllépni. A baj akkor kezdődik, ha a kölök pont óracsörgésko jött haza a suliból egy osztálytársával, apuka a heverjával szereli a kocsit, és anyuka éppen vásárolni indul a nagymamával:-)))
55. SF (válaszként erre: 53. - 319cd6978b)
2009. aug. 19. 11:08

No igen, a forrásaink mindannyiunknak megvannak, csak ezt nem szabad reklámozni.

Különben én csak a karakterekkel nem vagyok kibékülve, ahogy már az elején is írtam. Nekem mindengyik ugyanolyan szabvány-krumplifejnek tűnik:-(( Mind úgy néz ki, mintha legalább 150 kilós lenne!

A gépigényről csak olvastam. Szomorú, hogy ezt sem tartották be, pedig megígérték. Az viszont igaz, hogy az én gépemen már a 2 is akadozik, pedig memóriája van bőven. Habár arra a havi 1 alkalomra így is megfelel.

54. 319cd6978b (válaszként erre: 52. - Cepheus)
2009. aug. 18. 23:36
Egyépként nem kétlem hogy jó. A másik két elődje is nagyon jó volt. Imádtam. De rengeteg időt vett el.
53. 319cd6978b (válaszként erre: 51. - SF)
2009. aug. 18. 23:35

Megnéztem a gépigényt és jóval magasabb mint a sims 2-é. Amúgy sem akarom ilyenekkellekönti magamat. Végzős leszek és elég sok teendő vár rám a köv tanévbem. Amúgy ha majd lesz egy olyan gépem amin már olyan gyosan fut hogy érdmes legyen föltelepíteni akkor természetesen kipróbálom, de most nem sanyargantám magam azzal hogy bazilassan kipróbálljam, aztán sajnálkozzak hogy miért nem gyorsabb és miért nincs rá több időm.

Le lehet tölteni ingyen is, ha tudod a helyet. Én tudom, és nem panaszkodnak rá.


A sims2-n annyi másoslásvédelem volt hogy teljesen elrontotta a játékélményt. Ettől volt olyan labilis a játék, és volt olyan problémás sokmindenkiek. És ettől is volt lassú. Már akinek. És mégis a hackerek 24 óra alatt feltörték. Pont ez az amiért az ea games úgy döntött hogy nem tesz a játékra különösebben nagy másolásvédelmet. Ígyis úgyis átmásolják, aki meg eredetiben szeretné úgyis megveszi.


Az árát nem tudom de biztos nem adnék érte pénzt. Egyikért sem adtam és mégis megvan az összes sims 2 kigészítő. Sokat játszottam vele.

52. Cepheus (válaszként erre: 50. - 319cd6978b)
2009. aug. 18. 23:28

Sims3 - kicsit ülni kell előtte, hogy kiderüljön, mit tud.


powerpuffemo: Ebben a verzióban már lehet állítani az öregedés sebességét, vagy teljesen ki lehet kapcsolni cheat/kód nélkül.


Nekem tetszik, szerintem elég jól megcsinálták, az egyik legjobb, hogy bármit bármilyenre színezhetsz, illetve bármire változtathatod az anyagát.

51. SF (válaszként erre: 50. - 319cd6978b)
2009. aug. 18. 23:16
Amennyire én tudom, nem lett magasabb a gépigénye, mint a 2-nek. De az ára!
2009. aug. 18. 19:06
Az én gépemen szerintem nem futna a sims 3 a videokari miatt,de nem is baj. Már az egynél tiszta függő voltam, a kettőnél meg tiszta hiányérzetem volt mert annyi mindentkell csinálnia az embernek és nem tudok mindent kipróbálni mert túl gyorsan megörekszik. Rászoktam hogy kódokkal játszok és úgy nemöregszik meg úgy meg az volt a baj hogy már unalmas lett. A háromtól csak rosszabb lenne és képes vagyok órákhosszat itt ülni megszakítás nélkül.
49. SF (válaszként erre: 48. - Donyta)
2009. aug. 18. 18:34

Nálunk a nagyobbik lányom a rajongó, most a 3 megy éjjel-nappal. Én még nem játszottam vele, csak láttam, ő mit csinál benne. Egy dolog tetszik benne, a zenéje.

Különben meg itt a 2, megvan az összes kiegészítője, és azt legalább már nagyjából ismerem. Arra a havi 2-3 órára, amennyi időm marad játszani, bőven elég.

48. Donyta (válaszként erre: 47. - SF)
2009. aug. 18. 17:58
Mi is kipróbáltuk még a megjelenés előtt, hát mit is mondjak, vannak benne jó dolgok amit a 2-ben nem lehetett csinálni. De nekem is így túl lassú lett minden, és az, hogy még folyamatosan figyelni kell amikor dolgozik, hogy mi a baja, ez is sz.. Meg az, hogy külön sulikba kell járni, pedig egyszerűbb volt otthon olvastatni, mert közbe a többieket figyelhettem. Nem vagyok elszállva tőle én sem..
47. SF
2009. júl. 31. 21:22
Nekem nagy csalódás a Sims3! Hiába lehet körbejárni a várost, nem tudom feledni, hogy minden karakter ugyanolyan töppedt krumplifejű!
46. Donyta (válaszként erre: 45. - A9338a7669)
2008. nov. 15. 06:37
N hagyd ki! Annál nagyobb élményt nem kapsz egy játéktól sem mint a SIMS2-től. Én is az 1-el kezdtem, és féltem a másikra áttérni, de azóta, hogy a lányaim megmutatták, nem teszem le. Sokkal élethűbb és több mindent lehet vele tenni mint az egyben.
2008. nov. 13. 13:51

Nagyon imádom ezt a játékot, de már ezer éve nem játszottam vele! De most jönnek a hideg délutánok, esték... :)) Nekem még annak idején a Sims 1 jött be nagyon, azzal képesek voltunk tesómmal reggel 6-ig a gép előtt ülni és építeni :))

A Sims2-t annyira még nem tanulmányoztam át, még nem sokat játszottam vele. De ami késik, az nem múlik! :)

44. Dorexa
2008. okt. 30. 22:37
vagy mi az * fórum.:D
43. Dorexa
2008. okt. 30. 22:36

jjaajjj.de rég voltam a saját klubbomba..:D

hát én nagyon rég nem simseztem.:(

de jó lenne már valahonnan megszerezni.:(

lehet h letöltettem vkivel.:D

jó elnne már megint egy pár órát ott ülni a gép előtt és jáccani.:)

42. Donyta
2008. szept. 10. 09:22
Én szeretnék, de nincs mivel.. Remélhetőleg nem sokáig, mert most töltődik le az anyag.... Lesz SIMS2-öm megint.. ;D
41. Donyta
2008. szept. 3. 12:31
Tönkre ment az alap játékom. Elrepedt az eredeti lemez. Nem tudna valaki megunt játékot tovább passzolni? Privi""""!
40. 411fd5b92a (válaszként erre: 31. - Dorka29)
2008. aug. 18. 14:34

Addig jó szórakozás, amíg az embernek a valóságban nem kell ugyanazt csinálnia. Utána természetes, hogy nincs idő a játékra. :)


Én is imádtam vele játszani. Hatalmas képzelőerőm van, és mindig kitaláltam történeteket amik az életemhez kapcsolódnak. Azokat játszottam végig. :) Majd volt mikor havonta meguntam, mindig leszedtem a gépről. Vannak kiegészítőim, de csak az alapot használtam. Valamiért nem bírtam felrakni a kiegészítőket. :(


Mikor nekem volt a mániám, olykor 6 órán keresztül is játszottam a hajnali órákban is.


Kód: intprop censor gridsize 0 - eltűnik a cenzúra az emberekről (ha jól emlékszem így kell külön leírni)

39. Donyta (válaszként erre: 32. - 319cd6978b)
2008. máj. 11. 08:43
Most már nekünk is növellni kel a videokártyánkat, mwert a játékok nyeleik rendesen!
2008. máj. 10. 16:14

Nekem is van pár kódom


boolprop snapobjectstogrid false - nem csak 4zethálóban építhetsz

boolprop ........ true - kikapcsolás


boolprop testingcheatsenabled true - titkos menüpontokat hívhatsz elő a shift nyomvatartásával. Kattincs a kiválasztott tárgyra, vagy személyre, közben nyomd le a shiftet. (még ki is nyírhatod az emberkéket :-O )

37. Donyta (válaszként erre: 36. - Saffy)
2008. ápr. 23. 12:16
Nincs mit, ha kellene valami vannak még, csak nem volt kedvem folytatni.
36. Saffy (válaszként erre: 35. - Donyta)
2008. ápr. 23. 10:07
Köszönöm szépen a kódokat! :) Ki is próbálom őket. :D
35. Donyta
2008. ápr. 23. 09:22

Megvan, amit tudok leírom.


Nyomd meg a Ctr+Shift+C billentyű kombinációt és a konzolba írd be a kódokat. Fontos a kis/nagy betű különbsége!


Motherlode - 50000 pénz

aging-off - nem öregszi a sim

aging-on öregedés visszakapcsolása

moveObjects on - tárgyak mozgatása bekapcsolva

moveObjects off -tárgyak mozgatása kikapcsolva

autoPatch -on - autoupdate bekapcsolása

autoPatch -off -autoupdate kikapcsolása


További konzol parancsok:

boolprop constrainfloorevation false

A talaj akkor is megemelhető/süllyesztehető ha tárgy/épület van rajta.


boolprop ....

34. Donyta
2008. ápr. 23. 09:08

Ha megtalálom elküldöm a kódokat. Párat fejből is tudok. De ha tanúlnak és teljesíted a kívánságaikat, akkor is tudod őket fiatalítani! A sok skyl pont gyüjtésével vehetsz fiatalitó italt, és egy phár három "napot" (évet) fiatalít.

Ha gyorsabban szeretnél elérni dolgokat alegfontosabb ha pénzzel indítasz, és akkor már nem kell fiatalítani őket. Jöjjenek sorba, és nem unod meg őket!

Pénz: Ctr sift C motherlode enter/ 50.000 pénz

33. Saffy
2008. ápr. 23. 09:01
Sziasztok! Nekem megvan a Sims2 Vár az üzlet és Szabadidő kiegészítőkkel. Honnan tudnám megszerezni a cheat kódokat? Eddig azok nélkül játszottam, de mondjuk azt nem annyira szeretem, hogy olyan gyorsan öregszenek a Simjeim. Valaki tud kódokat mondani?
2008. ápr. 21. 18:38
Én is szeretem a simset az évszakokig mind megvan. De sajnos már nincs annyi hely a gépemen hogy felrakjam az egészet sajnos. De lehet hogy így jó. Kár hogy nincs sims 2 online. Viszont lesz sims 3 de ahhoz majd új videokártyát kelle vennem. :(
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook