Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki olvasta, ezt a könyvet? Vélemény? fórum

Ki olvasta, ezt a könyvet? Vélemény? (beszélgetős fórum)


18. Nőci1
2010. júl. 23. 18:19
Rendelni sajnos nem tudok,mert nem tehetem meg anyagilag!
17. Nőci1 (válaszként erre: 13. - Argosz1967)
2010. júl. 23. 18:17
hát én 75.kg vagyok és 165.cm most akcióban van a könyv,de még így is drága!!! Nem tudsz kölcsön vagy netten olcsóbban? Én 65.kg szeretnék lenni,nincs értelme kevesebbnek lenni,mert ráncos leszek.
16. argosz1967 (válaszként erre: 8. - Binky)
2010. júl. 18. 18:07

Szerintem meg ha megrendelitek az ebédet, akkor az a legolcsóbb. Csak az a dolgotok, hogy megmelegítitek és megeszitek, persze meg fogytok is tőle.

Annyit úgyse tudsz venni semmiből,amennyi kell egy ételhez. Vagy kimarad vagy megeszed. Eggyik se jó!

Te nem így gondolod?

15. argosz1967 (válaszként erre: 3. - Sandi00)
2010. júl. 18. 18:03

Szia!


Abban tévedsz, hogy a könyvben nem mindig írnak igazat.Lehet, hogy a másik könyv olyan, de az ettem és fogytam című könyv az csak a valóságot írja le. Hídd el, hogy ahogy nincs két egyforma ember, úgy két ember se egyformán éli meg a diétát.

Nagyon sok tapasztalat van abban a könyvben, ami átsegít a nehéz időkön illetve a holtpontokon.

Én úgygondolom, hogy aki megveszi és elolvassa a könyvet az másképp fog bele egy diétába. Megfog változni az élet szemlélete. Sőt még azt is megmerem kockáztatni, hogy életmódot fog változtatni aki elolvassa.

Ez a könyv csak jót tesz annak, aki elszeretzne kezdeni egy diétát.

Szerintem Te is olvasd el, és egyből megváltozik a véleményed a könyvről!

További szép napot Neked és aki olvassa ezt a fórum oldalt!

14. argosz1967 (válaszként erre: 9. - Nőci1)
2010. júl. 18. 17:54

Szia!


Szerintem ha megrendeled az ételt a Gastroyaltól, az a legocsóbb és gazdaságosabb. Annyit úgyse tudsz készíteni, amennyi kell egy napi mennyiséghez. Ha kimarad, akkor megeszed vagy kidobod. Ez a drága.

Nem kell készítened, kalóriát számolni, Neked házhoz viszik a fogyást!Neked csak az a dolgod, hogy egyél igyál egésznap és persze fogyj!

Az étrendet profi dietetikus állítja össze, ami hatásos. azért a pénzért bőséges mennyiséget kapsz.

Hidd el, amit reklámoznak,azt is adják! Ezt tapasztalatból tudom!

Kellemes zsírégetést!

13. argosz1967 (válaszként erre: 1. - Nőci1)
2010. júl. 18. 17:45

Szia!


Szerintem vedd meg, ha van súlyfelesleged, mert nagyon sok olyan rész van benne, hogy átsegít a nehéz időszakon amikor valaki diétázik. Rengeteg tanács és tapasztalat van benne. Hidd el megéri!

Mindenki másképp éli meg a fogyását.Én a Gastroyal segítségével és tanácsaival eddig -30kg-ot fogytam le február óta. A bőrömön nem látszik a -30kg. Remélem így is marad.Nekem már csak 18 kg van az álomsúlyig, amit elszeretnék illetve el is fogom érni a Gastroyal segyítségével.

Én nem hiszek a csodaszerekben és a gyógyszerekben. Az véleményem szerint drága pénzkidobás.

A könyv valóban arról szól, hogy csak ettem és fogytam. Hidd el én is így ettem le magamról a kilókat!

Neked mennyi súlyfelesleged van?

12. Nőci1 (válaszként erre: 10. - Binky)
2010. júl. 18. 15:57
Akkor recept vadászatba ,kezdek :-))
2010. júl. 8. 11:52
És ezt a könyvet olvasta már valaki. Most akarom megvenni.: Paul Ekman Beszédes hazugságok. A tv-ben megy a Hazudj ha tudsz című film. Gyakorlatilag élő hazugságvizsgáló a rendőr (vagy FBI-os vagy nem tudom mi), észrevesz minden mozdulatot az arcon, a hangodban ami hazugságra utal. Ez a könyv elvileg ilyesmiről szól és lehet belőle tanulni. Arra lennék kíváncsi hogy ha valaki olvasta esetleg, hogy tényleg hasznos-e vagy csak egy jó könyv?
10. Binky (válaszként erre: 9. - Nőci1)
2010. júl. 8. 10:52

Mert túl van bonyolítva!!

Engem nagyon idegesít, hogy a női magazinok nagy része narancshéjban és egzotikus keleti fűszerekben pácolt borjúcsíkokat ír elő avokádósalátával...azért ne sz@rozzunk, míg beszerzem a hozzávalókat az egy jó idő, míg megfőzöm éhenhalok(ráadásul én még kb tudok is főzni, akik nem, azok mihez kezdenek??), persze mindez 8szor többe kerül, mint egy vajas kenyér.


Szerintem szedegess fel infókat, hogy mik azok az olcsó(relatíve persze...) dolgok, amik még jók is, és eltelítenek, ilyen dolgokra gondolok pl. mint az árpa, zabpehely, szója, túró(250 g zsírszegény túró nálunk 200 forint, és nagyon sokáig jó), gyümölcsökből az idénygyümölcsök(alma az abszolút favorit, az szinte mindig olcsó, bár nem idény), egyszerű zöldségek(uborka, karfiol, paradicsom a diétázók nagy barátja), méz cukor helyett(édesebb, kevesebb kell belőle), zabkorpa liszt helyett, olívaolaj sima olaj helyett(nem olcsó valóban, viszont sokkal de sokkal kevesebb kell belőle, hosszú távon megéri).


Én egyedül receptkeresgéléssel több napot töltöttem, így viszonylag hamar ki tudtam szűrni, mit érdemes és mit nem érdemes venni, és mire érdemes inkább többet költeni, mert hosszú távon megéri.


A Norbis cuccokról meg tudni kell, hogy azokat nagyrészt, sőt szerintem egyátalán, nem Norbi forgalmazza, hannem általta egészségesnek ítélt termékek gyártóit felkeresi, akik, ha fizetnek Norbinak, megkapjáka Norbi embléma használhatóságának jogát. Csak az embléma miatt legalább kétszeresére lehet növelni az árat,a péksütijei meg szerintem ugyanolyan károsak, mint a rendesek, csak még kevésbé finomak is, és jóval drágábbak.


Persze okos húzás volt tőle, és biztos sok embernek segített a pontrendszerével, de szerintem egyre kevésbé megfizethető.

9. Nőci1 (válaszként erre: 8. - Binky)
2010. júl. 8. 09:55
Sajnos én is így gondolom,mert van Norbim és még vagy 2-könyvem :-(( Nem vagyok kitartó, nagyon pénztárca függő minden. Ha épp nincs rá pénzem, akkor megette a franc bármit ír elő :-((
8. Binky (válaszként erre: 4. - Nőci1)
2010. júl. 8. 09:50

Szerintem ha beszerzel egy gastoroyalos menükártyát, abból jó tippeket kaphatsz, hogy miket főzz, és már csak a mennyiségre kell ügyelned.

Mindenki másra esküszik, én eddig csak ötleteket merítettem a diétáskönyvekből, de nem hiszem, hogy érdemes értük pénzt kiadni

7. Nőci1 (válaszként erre: 6. - Napzuhany)
2010. júl. 8. 09:39
Ok,köszi :-))
2010. júl. 8. 09:32
aki diétázik, ajánlom a fitline honlapját. Nem reklám, nem is írnak különböző diétaformát, hanem egyszerűen tanácsadás után mondják el, hogy hogy lesz jó a szervezetednek. Nem koplalás, egyszerű összetevőkről van szó.
5. clari06 (válaszként erre: 1. - Nőci1)
2010. júl. 8. 09:30
Szia, azt nemtudom megmondani érdemes-e megvenni, de az tény hogy a napi 5szöri evés igenis kell hogy az anyagcseréd ne lassuljon le és tudjál fogyni.Na ezen belül mit eszel az a lényeg,szerintem olvass bele, van olyan hely ahol vannak ilyen sarkok kijelőlve, és ugy döntsd el a dolgot.Én számolós 5ször étkezős diétával 25kilót fogytam nem egész fél év alatt. Pusza Clari
4. Nőci1 (válaszként erre: 3. - Sandi00)
2010. júl. 8. 09:28
Rendben nagyon köszi.Ügye az a lényeg előkel fizetni,valami ebédre? Nekem az nem megy sajnos :-(
2010. júl. 8. 09:22
Szerintem nem érdemes megvenni, bár én nem olvastam. A gastroyalos diétáról szól, én azt csinálom, 5 hét alatt fogytam 6.40 kg-ot, úgy hogy ettem és fogytam, és tornáztam. Inkább nézd meg a "ki jelenkezett a gastroyal zsírégető klubba" című fórumot, vagy olvasd el andus07 naplóját, ő is azzal fogyott le, ingyen elmondják neked. A könyv nem mindig ír igazat, csak pénzbeszedés. A gastroyal diétát csak ajánlani tudom.
2010. júl. 8. 09:11
Személy szerint szkeptikus vagyok ,nem hiszek semmilyen ajánlott irodalomnak,párszor már ráfáztam,szo-szo,fogyni csak úgy lehet,ha keveset,kevesebbet eszel és sokat mozogsz!Ez az aranyigazság!:)
2010. júl. 8. 09:04

A könyv címe: Csak ettem és fogytam.

Érdekelne van -e benne valami titok, érdemes megvenni? Nem túl olcsó,van valakinek valami jó tapasztalata erről a könyvről? Nagyon köszönök, minden hozzászólást.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook