Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki nézi az éjjel-nappal Budapestet? fórum

Ki nézi az éjjel-nappal Budapestet? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2013. aug. 12. 16:15
Most fejtsem ki? Ez a műsor tipikusan az, amelyik (még jobban) elbutítja a nézőit. Őszintén szólva egyrészről kicsit irigylem azt, akinek van annyira felesleges napi fél órája (? nem tudom milyen hosszú 1-1 rész), hogy egy tartalom és mondanivaló nélküli ökörködést bambuljon a tévében, másrészt inkább sajnálom, hogy annyira szegény a lelki világa, hogy ezt a felesleges fél óráját nem tudja (vagy nincs igénye rá?) hasznosabban eltölteni. Olvasással, sporttal, családdal, barátokkal, soroljam? Olyan értelmes és értékes programokkal, amikre manapság a legtöbb dolgozó embernek jóval kevesebb ideje jut, mint amennyi kellene (és mint amennyit ideális esetben szeretne).
2013. aug. 12. 14:20

Nem mondom, hogy ki nem hagynám, de láttam belőle jó pár részt.

Talán elfogult vagyok magammal szemben, de ezért nem tartom magamat analfabéta idiótának.

Sőt, igazán nem értem, hogy lehet valakit meg(el)ítélni azért, mert néz, vagy nem néz valamilyen műsort.

2013. aug. 12. 14:10
Szerencsére még találok más műsort a tévében.
2013. aug. 12. 13:51
Lehet rám köpködni, de én azt válaszolnám erre a kérdésre, hogy a túlzottan ráérő analfabéta idióták.
2013. aug. 12. 13:41
Én igen és a párom is! :)
2013. aug. 12. 13:39
Én is láttam pár részt :D
2013. aug. 12. 13:28
Én töredelmesen bevallom, hogy elég sokat láttam belőle...
2013. aug. 12. 13:00
Ki nézi az éjjel-nappal Budapestet?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook