Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te is szeretnél teherbe esni? Izguljunk együtt! fórum

Te is szeretnél teherbe esni? Izguljunk együtt! (beszélgetős fórum)


2020. ápr. 6. 12:49
Ahogy csökkentettük a pajzsmirigy gyógyszert és diétát csináltam a prolaktin lement 400ra...azota van ovuláció is.. Orvosilag van ki mutatva. Előtte az sem volt.. Ciklusom mindig pontosan megjon bár csak 3 napos.
2020. ápr. 6. 08:13
A maca neki mindenképp jó. Talán neked is, bár van akinek nem ajánlott. Ciklusod neked hogy áll? Pco nincs? Peteérésed azért van? Cukor és inzulin terhelés is kéne majd mert legtöbbeknek az inzulinreziszencia következménye az emelkedett prolaktin szint és ahogy az javul a prolaktin is helyre jön.
2020. ápr. 6. 08:10
Az nem olyan vészesen sok, bár a csúcsa ejjel van ami akár duplája is lehet a reggeli értéknek, ezért jó ha a ref határ első felében van. Sokaknak több ezer amúgy, de a closty petefészek stimuláló gyógyszer semmi köze a prolaktinhoz. Nem is értem miért azt adta....
2020. ápr. 5. 23:18
Ja és hozzateszem több mint 700 volt a prolaktinom és arra kaptam a clostylt.. 😟😟
2020. ápr. 5. 23:12
En most már 1 éve ideg talp terápiára járok.. Nálam elég sokat segített.. A pajzsmirigy gyógyszerem a felére csökkent amióta oda járok..
2020. ápr. 5. 23:10
Semmi vizsgálatot nem végeztek nálam.. Azt mondta az orvosom ha majd úgyis beultetesre megyek ott majd végeznek vizsgálatokat mindkettőnknek...inseminaciora nem is küld mert azt mondta nulla esély ilyen eredmények mellett.. ☹️Most kezdtunk szedni Maca gyökeret.. Sok jót olvastam róla.. Bízok benne hátha egy minimális javulás is létrejönne.. 🙏
10. Ágio8405 (válaszként erre: 9. - Tirana86)
2020. ápr. 5. 17:20
Magas prolaktinra clostys? Ilyet nem is hallottam pedig 10 évig forogtam meddőségis körökben. Arra bromocriptin vagy norprolac kell. Az hogy nincs pm-ed nem ok semmire ha pótolva van rendesen a pm hormon. Magas prolaktinnal pedig nem kezdenek stimut meddőségiben, azt először leviszik gyógyszerrel. Na meg attól hogy ez volt mástól nem törvényszerű de ezt majd az orvos úgyis tudja. Egy sperma eredmény tényleg nem eredmény főleg így. Bár azért otthonról bevitt eredmény is sokaknak jó. Mi is volt hogy így vittük. Neked egyéb vizsgálat? Átjarhatosági?
2020. ápr. 5. 10:43
Mivel nincs pajzsmirigyem bizonyos eredményeim rosszak voltak.. Így a prolaktinom eleve olyan magas volt mintha terhes lennék.. Erre kaptam az 5 napos clostylbegilt amiből csak 1 et tudtam bevenni.. Délutánra fejgorcs.. Nonstop hányás este mentő majd kórház.. Halalerzetem volt. Ilyet még sosem éreztem. Egy másik orvos azt mondta higy ekkora prolaktinra nem is kaphattam volna ilyen készítményt.. Ezért rettegek a beultetestol mivel ott is hormon kezelés kapnák☹️ sperma vizsgálatot nem tudom mennyire reális az hogy otthin vedd le a mintát majd utazz be vele a városba 20 perc alatt higy gép alá tudják tenni.. Számomra az lenne a normális ha ott helyben csinálnak és néznek is.. De lehet nem jól gondolom.. Spermailag van sok millió csak nem él belőle sok ami még elo képes az meg lassú. 😟
8. Ágio8405 (válaszként erre: 7. - Tirana86)
2020. ápr. 5. 08:19
Mibol gondolod hogy nem birnád? Mi volt az a gyógyszer? Mi miatt kerültél korházba? Az hogy egy gyogyszer vagy készítmény gondot okozott, nem azt jelenti hogy a többi is fog. Milyen vizsgálatok voltak eddig még neked? Az a baj ha komoly sperma gond van nagy eséllyel csak lombikkal sikerülhet.
2020. ápr. 4. 23:25
Sziasztok... Szeretnék segítséget kérni.. 10 éve pajzsmirigy nélkül élek folyamatosan hormon tabletta szedés mellett.. Páromnal sperma mennyiség minimális és nagyon lassúak.. Tud bárki bármit tanácsolni.. Több éve nem tudok teherbe esni.. Beultetest nem valószínű hogy bírnám.. 1 tablettat adott a nogyogyasz amitől kórházba kerültem.. 😒Tud valaki tanácsot adni? Köszönöm
2020. márc. 21. 21:02
Mindent megteszek azért , hogy ne legyek terhes...
2020. márc. 21. 21:00

Szia

Nekem egy hete késik, pms tüneteim vannak ,de csak idegesség. Tegnapelőtt mensis görcsök, azóta semmi. Hőm már lassan 3 hete 37. Tesztek negatívak,kedden megyek magándokihoz mert reménykedni szabad :D

2020. márc. 11. 09:16
Van erről már téma, a babásodjuk 2020 ban. Írjátok oda 😉
2020. márc. 11. 08:57
Sziasztok! Én tegnapra nem vártam, nem is jött, kíváncsi leszek a következő napok hogy alakulnak. Még csak 2 hónapja próbálkozunk de múlt hónapban is olyan rosszul esett mikor megjött 🙄
2. Andrea1618 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 10. 14:16
Én marcius 18 🌸🌼🌺
2020. febr. 28. 19:26
Igaz kicsit mèg messze van de èn màrcius 22-re nem várom a havimat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook