Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki nem várja hétvégére? fórum

Ki nem várja hétvégére? (beszélgetős fórum)


25. barbus0501 (válaszként erre: 24. - 83kertitörpe)
2017. febr. 2. 14:26
Sajnalom. Olyan rossz erzes tud lenni... :(
2017. febr. 2. 07:40
Sziasztok sajnos megjött vasárnap :(
2017. jan. 30. 15:44
Na? Kinek hogy alakult a hetvege?
22. barbus0501 (válaszként erre: 20. - 83kertitörpe)
2017. jan. 28. 15:26
En szurkolok, hogy baba legyen. De ne keseredj el, ha esetleg meg sem. Ha utana olvasol, rengeteg ilyen van. Meg csak egy napja kesik, de mar lattal valami kis potyit. Vegyel tesztet. De ne haragudj meg ram, szerintem negativ lesz. Probalj meg ne figyelni a tested minden rezdulesere. Mert tenyleg csak megviccel neha. Tenyleg azt kivanom, hogy baba legyen! Talan amugy nem a legjobb a stresszes munkahely, cigivel egybekotve. De tudom, neha nincs mas valasztasa az embernek....
21. lapbarna (válaszként erre: 20. - 83kertitörpe)
2017. jan. 28. 13:50

Jó, a cigis dolgot úgyis tudod, ezerszer hallottad már,gondolom.

De miért nem akarsz tesztet csinálni? Így is-úgy is izgulsz.

2017. jan. 28. 12:55
Sziasztok Köszönöm a tanácsokat,Tudom hogy a cigiről is le kellene mondanom de mivel elég stresszes a munkahelyem ez az egyetlen dolog ami megnyugtat.Nem akarom magam beleélni a baba gondolatban,de mivel tegnap kellett volna megjönnie így reménykedem még.Ma annyi volt hogy pisilés után egy nagyon pici rózsaszín pöttyöt láttam a wc-papíron,bízom benne hogy ez nem azt jelenti hogy meg fog jönni :(
19. syria (válaszként erre: 18. - Moonlight13)
2017. jan. 28. 10:04
:D Sőt! Biztos, hogy nem azért.
18. moonlight13 (válaszként erre: 15. - Timycat)
2017. jan. 28. 09:33

:D

És nem biztos, hogy azért, mert terhesség előtt anyukájuk nem szedett folsavat.

17. kisj
2017. jan. 28. 09:09

Én nagyon nem várom.

De ez nem véletlen, mert jócskán benne vagyok már a korban:)


Ne görcsöljél ennyire rá a teherbeesésre.

16. 826302286d (válaszként erre: 15. - Timycat)
2017. jan. 28. 00:13
😁
2017. jan. 27. 23:28

Én nem várom, nagyon nem. :)


"Agyhiánnyal" rengetegen élnek közöttünk, és még osztják is... a hiányt

14. syria (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2017. jan. 27. 17:34

"agyhiány vagy nyitott gerinc alakulhat ki"

Kedves "Professzornő! Ezt talán nem kellett volna ideírni. :(

13. moonlight13 (válaszként erre: 9. - 83kertitörpe)
2017. jan. 27. 16:11
Én sem szedtem folsavat, mielőtt terhes lettem, csak amikor már biztos volt. Ne emiatt ijedezz, hanem a cigi miatt! Amiatt miért nem aggódsz?
12. NomNom
2017. jan. 27. 15:28
Azért kiegyensúlyozott táplálkozással az ember elég folsavat visz be, nem kell így megijedni. Nézd meg miben van és egyél abból sokat.
11. lapbarna (válaszként erre: 9. - 83kertitörpe)
2017. jan. 27. 15:17
Három gyerekem van. Amint megtudtam, hogy terhes vagyok, elkezdtem szedni elevitet (csak azt), de addig semmit. Mind a 3 egészséges.
2017. jan. 27. 15:13
Kezd el nyugodtan szedni most a folsavat. Az, hogy ezek tortenhetnek ha nem szeded, nem jelenti azt, hogy meg is fog tortenni. Nem akarok papolni, de a cigirol valahogy tenyleg szokj le. Gondolj arra, hogy a baba miatt kell. Amugy meg szerintem ne agyalj. Ne keress tuneteket. Mert a nok teste nagyon sokszor jaratja a bolondjat. Ha nem jon meg, akkor az szupi, de en is beleorultem abba, hogy mar azt gondoltam, tuti most agyazodik be, azert van ez. Tuti most vagyok terhes, azert nem erzek meg semmit. Tuti terhes vagyok, mert mindent erzek. Szoval kattogas ezerrel. Csak nyugi
9. 83kertitörpe (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2017. jan. 27. 14:38
Na most jól meg ijesztettél,akkor most azért imádkozzak hogy meg jöjjön és majd máskor próbálkozzunk :O
8. zebracsikó (válaszként erre: 7. - 83kertitörpe)
2017. jan. 27. 14:31

a folsav szerepe az ún. velőcsőzáródásban van, ami az agy-gerincvelő kialakulását jelenti .

Ez a folymaat visazont már akkor lezajlik, amikor még nem tudod, hogy terhes vagy, tehát nagyon a legelején.


Ha ez a folymaat zavart szenved, agyhiány vagy nyitott gerinc alakulhat ki.

7. 83kertitörpe (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2017. jan. 27. 14:27
Akkor minél hamarabb elkezdem szedni a folsavat. Igen tudok mindent a cigiről és mostanában nem is cigizem annyit,hisz nem is kívánom
6. zebracsikó (válaszként erre: 5. - 83kertitörpe)
2017. jan. 27. 14:24

a folsav nagyon fontos már a próbálkozás időszakában


a cigiről meg úgyis tudsz mindent, felesleges lenne fejtegetnem a veszélyeket....

5. 83kertitörpe (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2017. jan. 27. 14:19
Sajna nem egyszerű a cigiről lemondani.És nem szedek semmit
2017. jan. 27. 14:17

a cigiről még a próbálkozás időszakában érdemes lenne leszokni, talán könnyebb, mint hirtelen


folsavat szedsz? az nagyon fontos!

2017. jan. 27. 14:10
Igen fájnak a melleim de nem feszülnek,inkább csak mintha égne a bimbóm,sokat eszem és már második reggel kelek úgy elszívom a szokásos cigim és szédülök.És ami még fura az hogy ha hirtelen rám jön az éhség akkor egyből hányingerem is van.
2017. jan. 27. 13:57

Én kétszer voltam terhes, mindkettőnél egyértelműen először mellfeszülés volt a jellemző!

Az elsőnél később volt más jel, ami aztán rosszra

fordult, a másodiknál pedig maradt a mellfeszülés és a hányinger!

2017. jan. 27. 13:51
Sziasztok Párommal 4 éve vagyunk együtt és most talán sikerült a baba.Tudom hogy mindenki azzal jön hogy teszt és doki,de nem akarok elkapkodni semmit.Hétvégén kellene meg jönnie,de nem tudom mi lesz.A tüneteim a szokásos havi előtt is ugyan ezek,de valahogy akkor is másképp érzem most magam.Ami nem megszokott hogy feszül a hasam alja és többet járok pisilni mint máskor.És kb 1 héttel ezelőtt borzasztóan fájt a jobb oldali petefészkem,ami kb 10 percen keresztül tartott.Várom véleményeteket

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook