Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki mivel vágna vissza? fórum

Ki mivel vágna vissza? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. nov. 21. 13:41

Szia, sajnos nem egy példát láttam, hogy a férfi egy idő után más ember lett!!! Teljesen megváltozott, a személyisége, lecserélte a ruháit, inni kezdett, vagy abbahagyta, szentül hitte, hogy a felesége csalja...stb. Nem tudom, hogy betegség-e, de az összes eset válással végződött amit ismerek. :(

Több nő csak húzta, húzta az időt, hátha helyrejön a párjuk, némelyik még szerette is, de valahogy nem történt meg a várt csoda, a helyzet roszabb lett, sőt, a feleség is felőrlődött az állandó napi szekálásban, harcban...

Szerintem ne sajnáld, légy kemény, ülj le vele bezsélgetni utoljára, mondj el neki mindent és azt is hogy most folyamatosan őszinte leszel, hogy milyen fájdalmat tudnak okozni benned a szavai, hogy a gyerekeivel nagyon szeretitek őt és aggódtok érte és kérd meg, hogy próbálja meg kívülről szemlélni a dolgokat, amiket mond. Ha ez sem válik be akkor csak a válás marad, nem érdemes magad tönkretenned miatta, ilyenkor kell a gyerekekre gondolni, nem a "maradjunk együtt miattuk"-nál :( Sajnálom a kialakult helyzetet. Én otthagynám, ha a tisztázó beszélgetés sem működne. A beszélgetést amúgy érdemes nem otthon, nem kocsiban, hanem egy szervezett kiruccanás nyugis részében kezdeményezni, így tuti nem lesz az énházaménváram effektus... :P Sok erőt és kitartást kívánok Neked!

2007. nov. 21. 13:40

Jaj bocs, közben, míg én írtam, Te is, és azt nem láttam, hát tényleg hajrá!

Lépjél!

Kitartás!

2007. nov. 21. 13:39
Még valami! nem tudtok valami jó dumát,amivel lehet az iylen embert állítani?
2007. nov. 21. 13:38

Szia!

Nem írtad, hogy mióta van ez így, eddig milyen volt a kapcsolatotok, miért romlott meg, mert biztos, hogy az elején nem így kezdte! Meg hogy (már bocs) de alkoholizál esetleg és piásan mondja ezeket, vagy józanul ilyen?


Meg hogy hogy birtad eddig? Mert lehet, depressziós valaki, és akkor olyanokat mond, amit nem is értesz, hogy miért, meg amitől égnek áll a hajad (tapasztalat)!


Hát nem tudom, de nem egy jó helyzet, lehet, hogy tényleg le kéne lépned egyébként! Az eddigi információkból, amit leírtál, ez a pasas már nem szeret :-((( sajna.

10. 0c97fbb607 (válaszként erre: 8. - 6ce2d4f283)
2007. nov. 21. 13:37
Kitartás.Ne engedd,hogy beleszóljon a terveidbe.
2007. nov. 21. 13:34
Delete !nem egészen értelek mit akarsz ebből kihozni
2007. nov. 21. 13:33
Köszönöm hogy irtatok!Jogos a kérdés,hogy mit keresek mellette? Nagyon sokáig szerettem őt,kb 2-3 éve szállt fel a lila köd,átláttam a dolgokat,sőt ami a legrosszabb az egészben újra élem a régi sérelmeket magamban is,meg ő folyamtosan mondja ha olyanja van.A 2 gyerek nagy visszatartó erő.A 15 éves lányom azt mondta neki,hogy tudjuk,hogy tiéd a ház, nem akarunk innen kitúrni ,de a négyünk otthona,neked se lenne jó,ha elmennénk,ne küldj el minket,ne kiabálj,mert tanulnunk kell,inkább majd segíts érettségire felkészülni.Egyébként már szinte utálom,az ágyabn rég nem működik semmi-részemről-max fizikai síkon,de őt mint embert nem kívánom-nem érti mért nem.Megpróbálom kihasználni,most ez jutott eszembe,amit tudok,és megpróbálom lazán venni,nem hagyom,hogy kinyírjon teljesen,munkát keresek-mert féltékenysége miatt ott is felmondtam,utána itthon voltam a kisfiammal- ha ez megvan,utána tudok mozdulni.
2007. nov. 21. 13:29

Kivel?

Talán avval aki vállalná, mert aki nem akar Veled avval visszavágni sem lehet. Van olyan ember aki nem adja a testét még egy gyenge bosszúhoz sem. Ha eltitkolod az megoldás lehet, de a . . . .

6. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - 6ce2d4f283)
2007. nov. 21. 13:17
Mellesleg ,mit keresel mellette még 16 év után is???
2007. nov. 21. 13:13
Ki kéne hogy nyírja inkább.
4. b59d693a46 (válaszként erre: 1. - 6ce2d4f283)
2007. nov. 21. 13:10
Hagyd ott a fenébe ezt az önző pasit, kezdj új életet és hadd csináljon, amit akar egyedül. Biztos erre vágyik, majd kiderül, mire megy egyedül a nagy szájával. Nagyon pofátlan...
3. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - 6ce2d4f283)
2007. nov. 21. 13:05
Add be a válópert ,a bíróság majd eldönti ,kinek mennyi jár.
2007. nov. 21. 13:04
Én asszem egy faklumpával vágnék vissza úgy, hogy a homloka közepét találjam el.
2007. nov. 21. 13:02

Tanácsot kérnék tőletek:16 éve hallgatom a férjemtől,hogy semmit sem hoztam a házasságba(igaz,16 éves volta,anya egyedül nevelt kettőnket),anyukám és miattam haltak meg az ő szülei,anya mért nem adja el a lakását és ad belőle nekünk pénzt,mért nem támogat,megcsaltam-nem igaz-,hazudok,nem lehet velem beszélni,és mit mondjak arra,ha már sokadszorra azt mondja nyitva van a kapu,el lehet menni,-ezt a gyereknek is odavágja-,,és arra,ha ő azt hangoztatja,hogy ez az ő háza,és nehogy ne azt csináljon már amit akar,és szerinte mi ki akarjuk túrni a házából?Lehet,hogy ez a viselkedés betegségre utal?valakinek van hasonló tapasztalata?

Köszi!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook