Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki mit vesz gyermekének / gyerek rokonának karácsonyi ajándéknak? fórum

Ki mit vesz gyermekének / gyerek rokonának karácsonyi ajándéknak? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
26. Sirga
2012. nov. 1. 19:16

Nagyfiam 19 éves, és monitort szeretne, mert a régi döglődik - ehhez kap némi "indulótőkét". Kisebbik fiam a kedvenc együttesének DVD-jét és pólóját, és keresztszemezek egy retrievert, és megvarrom párnának. A lánykám imádja a dínókat, ezért 3D-s dinoszauruszos kirakót kap. A neki szánt tűgobelin-kép már elkészült, és varrtam neki egy divattarisznyát(az utolsó simítások vannak csak hátra). Emellé mindenkinek veszek névvel hímzett törölközőt.

Az unokahugomnak - 19 éves - még ötletem sincs! :D

2012. nov. 1. 19:15
barátnőm kislánya 11 éves, hannah montana, monsters baba mániás; a kisfia 5,5 éves és verdák mániás.
2012. nov. 1. 19:14
2,5 éves lányom rollert, kockás kirakót, gyurmát, szinezőt és egy amerikai csíkos mókust
2012. nov. 1. 19:13
Hát, nálunk elég sok az apróság:) Mindkét húgomnak 2-2 gyereke van. Nekem 1. De mivel (úgy néz ki) hogy januártól nem lesz munkahelyem, én már most szóltam mindenkinek, hogy idén nem lesz nagy karácsonyozás:( REmélem, vannak annyira empatikusak, hogy ezt megértik. A felnőttek értelemszerűen semmit sem kapnak, max. majd én kreálok valami apróságot...
2012. nov. 1. 19:06
Mind a ketten angyon csajosak és szeretik az ilyen csillogó dolgokat szóval ez jó ötlet majd szétnézek ez ügyben.
21. bowie
2012. nov. 1. 19:05

Akkor tavaly nagylánynak csináltam mappát..(natúr, mintanélkülit) megvettem a boltban, és bevontam az egészet egy fekete-fehér ninfiguratívmintás szalvétával...

A szalvéták, szalvétaragasztó és lakk, festékek, nekem mindig van itthon, mert mindig csinálunk valamit, de nem nagy összegbe kerülnek.

Tesómnak szintén fadoboz (teásdoboz), és rá egy óriás citrom kivágva szalvétából, az egész doboz pedig antikolva (mert ő teamániás).

Nagyszülőknek mindene megvan általában, nekik lehet parafatáblára összeválogatni családi fotókat és fölrakosgatni, esetleg aranyos szöveggel..és azt kitenni náluk a falra, mert a fotóalbumot ritkán veszik elő.

Most férfiaknak még nyáron összeraktam a zölddió likőrt, szenteste előtt kell leszűrni..azokat szép üvegbe teszem, és kész.

Gasztroajándékként kandírozott gyömbér, instant sütiport állítani össze, citrusos méz..ilyesmi..(ezekről van recept a naplómban)..és ezek is mehetnek szép csatos üvegbe.:))

És, hogy ne offoljam ezekkel teljesen a fórumot, a kisfiam ajándékként általában mindig sóliszt gyurmából készít ajándékokat, én meg "csukott szemmel" kiszárítom neki őket.:)) Vagy sütök mézeskalácsot, amit ő feldíszít, és ezt adja ajándékba.:)

Vannak olyan oldalak, hogy kreatívvagyok.hu, vagy kifli és levendula blogja..ott nagyon nagyon szupi ötletek vannak! Gyerekeknek, felnőtteknek egyránt.:)

20. b399a09e0e (válaszként erre: 17. - C8ec504c40)
2012. nov. 1. 19:04
Valami igazság van benne. Én azt utálom hogy mikor épp hogy belépek, ott vannak hogy mit segíthetnek... melyik városban lévő üzletbe volt ez?
19. b399a09e0e (válaszként erre: 13. - C8ec504c40)
2012. nov. 1. 19:03

Milyen az az interaktív könyv?


Találtam alex-ban egy interaktív dvd-t amit a dvd lejátszó távirányítójával lehet elvileg irányítani, és 890ft. Ismeri az ilyet valaki?

18. c8ec504c40 (válaszként erre: 17. - C8ec504c40)
2012. nov. 1. 19:02
Nem hagynak nyugodtan nézelődni.
17. c8ec504c40 (válaszként erre: 14. - B399a09e0e)
2012. nov. 1. 19:02
Elég sokminden van náluk, bár magát az üzletet nem szeretem, rossz a tapasztalatom. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de benneteket nem zavar, ha az eladó úgy mászkál utánatok, mintha lopni akarnátok?? Annyira indiszkréten csinálják, hogy az már nagyon irritáló.
2012. nov. 1. 19:00

A férjem szerintem valami vastag pulóvert kap.

Én megy egy pszichológiai társasnak örülnék, Identity a neve.

2012. nov. 1. 19:00

Sziasztok!

Mi a fiúknak (3 és 1.5 évesek) legó duplót és gyermek barát gyúrma készletet veszünk. Nagymamától biciklit ill triciklit kapnak.

Többről még nincs tudomásom.

Párom még nem tudom, lehet xboxot kap, lehet pc kormányt. A többit még nem tudjuk.

Én vagy Lv táskát kapok szerintem vagy virágos telefont :)

14. b399a09e0e (válaszként erre: 6. - C8ec504c40)
2012. nov. 1. 18:59
én is a rég...-ban nézelődök a weblapjukon, utána megrendelem és személyes átvétel egyik üzletükben.
2012. nov. 1. 18:58

Unokatesóék hárman vannak, hát, nekik is a Rég..-ból néztem ki lehetséges ajándékokat: pl. a kis egyévesnek lenyomós baba autót vagy valamilyen fürdő játékot, mert fél füllel hallottam, hogy az nincs :)

A 10 évesnek: pl. egy interaktív könyvet az Alex....ból, ott nagyon jó akciók szoktak lenni. Esetleng valamilyen társast, vagy focis apróságot, mert focistának készül.

A 8 éves unokanővérnek meg valami hasonlót mint 10 éves bátyjának, vagy valami gyermekékszert, mert a lányom szerint azért odavan.

Szóval, szerény véleményem szerint kevesebb pénzből is lehet jó ajándékokat venni, csak tudni kell, hogy minek örülne a másik.

12. bowie (válaszként erre: 8. - SziReni)
2012. nov. 1. 18:57
Ha hosszú a hajuk, akkor bizti van nekik sok hajgumi és hajbavaló..én nekik tuti, hogy vennék fadobozt (200 ft-tól vannak kreatív boltokban), és mindkettőjüknek ízlésük szerint lefesteném, meg dekupázstechnikával díszíteném (színeket, mintákat az ízlésük szerint)..és ha a kisebb igazán csajos, akkor valószínű, hogy neki még csillámporral is beszórnám, mikor még nem száradt meg a festék..aztán lelakkoznám, és szép csillogó mintás hajbavaló tartó doboz lenne.:)
2012. nov. 1. 18:56

Én 3 ajándékon gondolkodom:

Twister társasjáték

Ravensburger varázshegy

mathable klasszik


Aki ezek közül ismeri valamelyiket érdekelne a véleménye róla.

Van most egy aukció, a varázshegy 1000ft-on áll és 25 perc van hátra. szerintetek?


8,5 éves a fiam

10. c8ec504c40 (válaszként erre: 7. - Bowie)
2012. nov. 1. 18:51

Az őrült száguldozást, az utolsó pillanatban én is.

Én inkább megfigyelem, hogy ki mire áhítozik egész évben, így meg tudom venni neki a személyre szóló ajándékát, mégha csak jelképest is. Persze a borzasztó drágákat nem.

Nagyon jóérzés, ha látom, hogy örömöt okozok vele a rokonaimnak.

Saját készítésűt nálunk a lányom készít általában minden rokonnak.

9. c8ec504c40 (válaszként erre: 5. - Anika70)
2012. nov. 1. 18:47
MI is összegyűlünk, általában anyóséknál (mert elvárják, bár Szentestét itthon töltjük), s megajándékozzuk azért egymást is, idén a szülőknek ajándékcsomagot gondoltunk ki olyan élelmiszerekből, amit szeretnek (pl. kávé, csoki, keksz, stb.). Sógoréknak egy ital, vagy egy bon-bon. Nagyszülők a legnehezebbek, mert mindig azt mondják, nekik már nem kell semmi... de én vastag plédre gondoltam a régi elkopott helyett.
2012. nov. 1. 18:45
bowi és milyen saját készítésűre gondolsz.Nekem a hugaim az egyik 13 a másik 18 éves mind kettőjüknek van kutyája és nyakörv kellene nekik új így azt fognak kapni meg egy hajkefét hosszú hajhoz mind a kettőnek hosszú haja van és még nem tudom mit.A többieknek még nincs ötletem.Nálunk a felnőttek is szoktunk ajándékozni ilyen csekély összegben.
7. bowie (válaszként erre: 5. - Anika70)
2012. nov. 1. 18:42

Mi felnőttek meg saját készítésű ajándékokkal lepjük meg egymást.:)) Annyira jó szokott lenni. Igazán személyhez szól, benne van az idő és a szív, de nem kerül sokba egyáltalán.:)

A karácsonyi vásárlási őrületet utálom.

6. c8ec504c40 (válaszként erre: 1. - B399a09e0e)
2012. nov. 1. 18:40

Szia! Nagyon jó, hogy kiírtad ezt a fórumot, én pont a napokban állítottam össze egy listát arról, hogy ki-mit kapjon a családban, lehetőleg olyat, aminek tényleg örülni fog.


A kislányom 7 éves már egy ideje mondogatja, hogy "én titkos naplóm"-at szeretne, szóval valszeg erre dobjuk össze neki a pénzt.

Ugyanakkor jégkorira is gondoltam, mert azt is mondogatta, mikor a TV-ben látta. Én ugyan nem tudom megtanítani, de a pécsi barátnőm igen:)

Amit még kinéztem (apróságok), anyósomék úgyis mindig megkérdik, hogy mit vegyenek, kinéztem pár dolgot a Rég..-ban: pl. kreatív olló (mert imád barkácsolni), vagy walkie-talkie.

5. Anika70 (válaszként erre: 3. - Anika70)
2012. nov. 1. 18:39

Mi felnőttek nem szoktuk megajándékozni egymást.

Karácsonyi ebédre összejövünk és örülünk gyermekeink örömének:-)))

2012. nov. 1. 18:38

Én fiam 6 és fél éves, még nyáron kinőtte a biciklijét, úgyhogy azt fog kapni nagyobbat, egyelőre ez az ötlet.

Lányoknál most nagyon menő a muffin baba.:))

3. Anika70 (válaszként erre: 1. - B399a09e0e)
2012. nov. 1. 18:37

Szia!


Kis unokatesóm 5,5 éves és oda van Dóráért a rajzfilm figuráért, így egy Dóra babát fog ajándékba kapni, ami énekel és táncol:-)


Kislányom 14 hónapos, valamilyen készségfejlesztő játékot kap majd:-)

2. katus3 (válaszként erre: 1. - B399a09e0e)
2012. nov. 1. 18:35
Szia!5 éves fiamnak legót szeretnék, 8 éves lányomnak mini hajstúdiót. :-)
2012. nov. 1. 18:33

Közeleg a karácsony, lassan jönnek a fejtörések hogy mit is vegyünk a gyerekeknek ajándékba, mi az aminek örülnének.


Ezen a fórumon akár még ötleteket is vehetünk a másiktól hogy mi is legyen a nagy meglepetés a fa alatt. A gyerkőc korát légyszi írjátok az ajándékötlet mellé.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook