Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki mit vesz gyermekének / gyerek rokonának karácsonyi ajándéknak? fórum

Ki mit vesz gyermekének / gyerek rokonának karácsonyi ajándéknak? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
56. Nanda (válaszként erre: 49. - Vikó 26)
2012. nov. 1. 20:54

Tényleg az!:)

Köszi hogy írtad,megkönnyítetted a dolgomat!:)

55. 447396604e (válaszként erre: 54. - B399a09e0e)
2012. nov. 1. 20:34

nekem kinézte ezt a hot wheels t-rex pályát. nagyon jó. nekem is tetszik. meg veszek neki mellé egy távirányítós villám mcqeen-t.

ha meg futja kap verdás legót.

az enyém 8 éves.

2012. nov. 1. 20:32

Egyszerűen annyira gőzöm nincs mit vegyek egy 8,5 éves fiúnak.

Igen örökmozgó, érdeklődő, tipikus fiús fiú.

2012. nov. 1. 20:28

Sziasztok!


Én már megvettem a gyerekeknek mindent, a Tes.oban 505-os játékvásár van, így a nagymamák is beszerezték már a szükséges dolgokat. A kisfiam 4 éves, ő a mamától 40db-os fa vonatszettet kap, tőlünk ennek az egyik kiegészítőjét, a másik mamától barkácsasztalt


a kislányombabát kiegészítőkkel, pónikat amiknek a sörényét lehet variálni, fésülni stb.


nagylányom könyvet, és pénzt a saját kívánságára, a nyári lovastáborban 2 hetet szeretne lenni


perszel lesznek még apróságok is, főleg az ajándékbontás izgalma miatt, több kis csomag. Ebben főleg lufi, buborékfujó, ceruza, hajbavalók, ilyemi szokott lenn.


A Mikulás nálunk szintén ilyen kis apróságokat szokott hozni, semmi extrát, úgy is örülnek mindennek. Mondjuk már régóta gyűjtögetem ezeket, amikor látok vmi jót, v akciósat akkor megveszem. Most pl. lovas tetkót vettem a nagynak, nagyon fog örülni neki.


Felnőttek nem szoktunk egymásnak ajándékozni, bár tehetnénk. A gyerekek szoktak kis apróságokat gyártani: só-lisz gyurmából, mézeskalácsból, ilyesmiket.

52. 447396604e (válaszként erre: 51. - B399a09e0e)
2012. nov. 1. 20:07
:D
2012. nov. 1. 20:01
basszus, jól pörög a fórum... de jóóó
2012. nov. 1. 20:00

Sziasztok!

Nekem összesen 6 ajándékot kell vennem. Nincsen még gyerekünk így csak az anyukámnak, tesómnak, páromnak és az ő szüleinek kell vennem.

Én mindig úgy szoktam ajándékozni, hogy 1 nagyot ami drágább is. Illetve pár apróságot még mellé. Anya nagy ajándéka még nincs meg, az apróságok között lesz konyhai fali dekorációs matrica. Öcsém nagy ajándéka egy elektromos borotva lesz, a kicsik pedig ruhák. A párom nagy ajándéka hajvágó gép lesz, a kicsik között szerepel tuti zokni. Az anyósom ajándéka fa teatartó lesz, üveg tetős 6 rekeszes, az apósómét viszont nem tudom.

Illetve az én feladatom a karácsonyi díszek és dekorációk beszerzése is. Úgy gondoltam az idén lila színű díszek lesznek a fán :)

Bocsánat ha hosszú lett :D

49. Vikó 26 (válaszként erre: 48. - Nanda)
2012. nov. 1. 20:00

Talán a Wader autópályákra gondolsz!

Az nekünk is van és szoktunk hozzá venni külön jármûveket!

WADER kids cars a neve,be írod a keresôbe sokat ki fog dobni!

48. Nanda
2012. nov. 1. 19:52
Nekem 2 éves múlt a kisfiam,és olyan puzzle-szerűen összerakható autópályát szeretnék neki venni ,,ha találok valahol.Autó már van hozzá egy jó pár!:)
47. 447396604e (válaszként erre: 46. - C8ec504c40)
2012. nov. 1. 19:43
ilyenkor örülök, hogynincs 3 meg 4 gyerekem. gondban is lennénk:D
46. c8ec504c40 (válaszként erre: 45. - 447396604e)
2012. nov. 1. 19:42
Csak így lehet:) s a boldog gyermekarcok megérik!:)
45. 447396604e (válaszként erre: 44. - C8ec504c40)
2012. nov. 1. 19:41
mi előtakarékoskodunk szülinapra mikulásra, karácsonyra, fél éves, éves bizire. muszáj. így nem egyszerre kell kiadni:D
44. c8ec504c40 (válaszként erre: 43. - 447396604e)
2012. nov. 1. 19:39
Igen, ha belegondolunk, megéri netről vásárolni. Lehet, hogy a többi ajándékot úgy fogjuk megrendelni, mert holnap azért sietni kell.
43. 447396604e (válaszként erre: 42. - C8ec504c40)
2012. nov. 1. 19:38

nekem mindig megjött másnap. megvannak a netes játékáruházak listája, és onnan veszek. sok helyen meg eleve ha 10 ezer ft felett veszel ajit, akkor ingyen van a posta.

most is kiszámoltam mennyibe lesz a gyerekek ajándéka, kb a szivemhez is kaptam, mikor meglett az összeg...

42. c8ec504c40 (válaszként erre: 39. - 447396604e)
2012. nov. 1. 19:35

Teljesen igazad van, de én szeretek nézelődni :)

meg jártam már úgy, hogy netről nem jött meg időben :( persze, így néha el kell viseljem a tapintatlanságot, de mint mondtam, most már nem hagyom magam:)

Azért én is sok mindent a netről néztem le, hogy van-e nekik.

41. 447396604e (válaszként erre: 40. - C8ec504c40)
2012. nov. 1. 19:35
én az ilyenekből mindig nagyobbat veszek alapból egy számmal. úgyis vastag zoknival hordják, így nincs gond. de cipőt mondjuk én sem veszek a gyereknek netről, meg ruhát sem. játékokat igen
40. c8ec504c40 (válaszként erre: 34. - 447396604e)
2012. nov. 1. 19:33
Én is neten néztem meg a jégkorit, de azért az olyan, hogy jobb felpróbálni a gyerek lábára... szóval ő most az egyiket hamarabb megkapja, mint Karácsonyra, mert épp holnap megyünk be próbálni. még nem is tudja:)
39. 447396604e (válaszként erre: 38. - C8ec504c40)
2012. nov. 1. 19:33
miért nem veszel netről? sokkal egyszerűbb. a gyerekek minden alkalommal oadnyútják a listát, én megrendelem, másnap kihozzák. sem időm, sem energiám caplatni
38. c8ec504c40 (válaszként erre: 32. - B399a09e0e)
2012. nov. 1. 19:32

Azóta már edzőttem:)

Cipőboltban esett meg velem, hogy bárhova is mentem, az eladó mászkált utánam és folyton kérdezte, hogy segíthet-e. Mondtam 1x-2x-3x, szépen, hogy köszönöm, elboldogulok, le tudok hajolni felvenni a cipőt. De csak jött utánam. Amíg egyszer már nagyon elegem lett (benneteket nem zavarna, hogy leáll veled szemben, miközben próbálsz és bámul rád?), s megkérdeztem, hogy mi a probléma, miért mászkál utánam? Azt válaszolta, hogy ez a dolga. Mondtam, ezzel csak elriasztja a potenciális vevőket és kimentem.


Most már a Rég..ban sem hagynám magam. Az embernek olyan érzése van, hogy zaklatják az eladók!

37. 447396604e (válaszként erre: 36. - SziReni)
2012. nov. 1. 19:31
az építőjáték tényleg nem rossz, de nálunk ebből dunát lehet rekeszteni.
2012. nov. 1. 19:30
Vikó ezek jó ajándékok mert a kreativiást is fejlesztik.
2012. nov. 1. 19:27
Anyu kézműves tálcát kap.Öcsém és a nője poénos tányéralátétet.5,5 éves fiam meg geomagot,legot,babzsákfotelt.
2012. nov. 1. 19:27
ja és netről veszek. franc mászkáljon
2012. nov. 1. 19:26

sziasztok. 10 éves lányomnak monster high babasorozatból veszek kettőt, aztán ugyanilyen monster high-ből a készíts egy szörnyen jó fazont nevű "csináld magad" monster high készletet, meg lego friends-ot


a 8 éves fiamnak hot wheels t-rex pályát, távirányítós villám mcqueen-t

meg közös ajándékként a szellemvadász társasátékot.


kb ennyi.

32. b399a09e0e (válaszként erre: 27. - C8ec504c40)
2012. nov. 1. 19:26
Ők örülhetnek neki, te pedig utólag már bánhatod hogy nem kentél alájuk kicsikét ezért!!!!
31. c8ec504c40 (válaszként erre: 29. - Vikó 26)
2012. nov. 1. 19:24
Ebben a rohanó világban azért az a legnagyobb ajándék, ha végre együtt a kis család.
2012. nov. 1. 19:24

A 2 éves fiunk játéktraktort és kombájnt kap karácsonyra.

Egymásnak valami apróságot veszünk, a szüleimnek idén kézzel készített ajándékot viszek.

A család többi gyerek tagja valószínűleg ruhát és apróbb játékokat kap.

2012. nov. 1. 19:21

Nálunk idén nem lesz nagy ajándékozás!

Nem csak anyagi okokból!

Mek kapják azt az egy dolgot a mit szeretnének és még kitalálok nekik egy egy ajándékot,hogy legyen valami meglepi is!

Az a helyzet,hogy az utóbbi idôben azt vettem észre,hogy nem igen értékelnek semmit!

Eddig lehetôségeinkhez képest igyekeztünk mindent megadni nekik amit kértek így nem csak ünnepekkor kaptak ajándékot!

Azt veszem észre,hogy teljesen természetesnek veszik,ha valamit kérnek,azt meg is kapják!(fôleg a nagy)

Most még kicsik,kettô és fél és négy évesek,formálhatóak!

Szeretném ha úgy élnék meg az ünnepeket,hogy tudják annak milyensége nem csak az ajándékok számában mérhetô,nem ez a lényeg és becsüljék meg,érdemeljék ki amit kapnak!

Ezt anyaként én rontottam el,azt hittem ha meg

adok nekik mindent amit kérnek,az a jó,akkor boldogok.

Most kezdek csak rá ébredni,hogy mennyire nem így van.

Egyébként valami hagyományos játékban gondolkodom nekik,építô kocka,báb paraván,társasjáték,ilyesmik!

28. c8ec504c40 (válaszként erre: 21. - Bowie)
2012. nov. 1. 19:19

Köszi az ötlete, én ránézek, mert a lányom nagyon ügyes barkácsoló.

A fényképes ötlet is kiváló, tavaly mi is készítettünk a nagyszülőknek. Vagy naptárat, közös képekből. Ezek mindig nyerőek voltak:)

27. c8ec504c40 (válaszként erre: 20. - B399a09e0e)
2012. nov. 1. 19:17

Pszeretek nézelődni (nem zárás előtt fél órával megyek) és hagyjanak békén, hogy ezt nyugodtan megtehessem. De amikor folyton ott mászkálnak a nyomodban... vagy sasszemekkel bámulnak, az már egy idő után nemcsak hogy feltűnő, de szörnyen idegesítő is! Tuti nem tanultak lélektant. Biztosan ez is dolguk, de megtanulhatnák diszkréten csinálni. Mert amikor kérdeznék, akkor tuti, hogy egyik sincs ott!


Én már jártam úgy pár éve, hogy bementem, s az összes sort szép komótosan végigjártam (főleg azért, mert éppen terhes voltam), nagy volt a karácsonyi tömeg. Úgy szoktam, hogy amit meg szeretnék venni, azt leveszem a polcról és berakom a kosárba. Lehet, hogy később találok valami jobbat, akkor nem veszem meg, s múltkor is így jártam, hogy unokatesóéknak találtam valami jobbat, ezért kiraktam a kosárból a számolós kártyát, jó, tény, nem vittem vissza a helyére, mert mint mondtam, terhes voltam, nem akartam visszamászkálni az átellenes oldal legtávolabbi részére (sokan úgy tolják a kocsikat, hogy száguldoznak vele), egyik kezemben a kosár volt, másikkal a hasamat védtem, szóval bevallom, leraktam a kártyát egy helyre, mondom majd megtalálják, visszaviszik, úgyis olyan sok eladó mászkál ott céltalanul (szerény véleményem szerint főleg ez a dolguk, hogy visszapakoljanak és útba igazítsanak). S továbbmentem a többi játékhoz.

Egyszer csak leszólított egy hapsi, hogy hol van a kosaramból a számolós kártya? Először nem esett le, hogy mit akar, már fáradt is voltam, mint egy áldott állapotban levő nő. Miért, kérdeztem, meg akarja venni? - kicsit zavarodott is voltam, hogy honnan tudja, hogy nálam volt? Látom ám, hogy a táskámat nézegeti feltűnően, hát akkor esett le, hogy ez szarkának néz! Közben a hasi meg csak nyomult, hogy mutassam meg, hol van? Mondom leraktam útközben. Hova? Hát, mondom, megmutatom. Persze eltévedtem a sorok között, de végül megtaláltam. Akkor már a rosszullét kerülgetett, zúgott a fülem, rosszul esett, hogy ezek azt hitték, hogy elloptam.

Szóval az üzlet be van kamerázva! Nem szeretem amikor ilyen vakbuzgó valaki és rögtön meggyanúsít, miközben annyi volt a "bűnöm", hogy nem vittem a helyére a kártyát. Azt vajon miért nem látták, hogy csak kitettem a kosárból?

A kolleganőm szerint simán beírhattam volna a panaszkönyvbe, hogy meggyanúsítottak és még zaklattak is... ráadásul terhesen, de én akkor alig vártam, hogy kiérjek a friss levegőre. Hát, azóta megorroltam rájuk és már nem hagynám, hogy így bánjanak velem. Mindenesetre jó termékeik vannak, mégha ennyire bun..k is.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook