Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » KI-MIT-TUD a fogyitapaszról. fórum

KI-MIT-TUD a fogyitapaszról. (beszélgetős fórum)


2009. nov. 2. 07:47

Nem értek egyet 108-assal, mindenki megynyugtatására ajánlom a másik fórumos oldalt a tapaszról: JenFe fogyókúrás tapasz- próbálta már valaki?

Bárkinek kérdése van vagy szeretne többet megtudni róla üzenjen és szívesen válaszolok a kérdésekre.

NYUGODTAN HASZNÁLJÁTOK ( egyedül a kismamáknak és szoptatós anyáknak nem javasolt! )

2009. nov. 2. 07:44

Sziasztok!


Én egy hónappal ezelőtt találkoztam a JenFe tapasszal, melyet egy barátom mutatott be nekem. Hittem is meg nem is amit termékről mondott, engem inkább az üzleti része érdekelt. Ugyan az elején elég szkeptikus voltam, azért elkezdtem ragasztani. Elkövettem azt a hibát, hogy eleinte az esti fürdés után tettem fel a tapasz, ami nem bizonyult jó ötletnek, mert napokig nem aludtam csak 3-4 órát. Meglepő de ennek ellenére nem voltam reggel nyúzott. Időközben átálltam a reggeli tapaszolásra, most már semmi gond az alvással, abszolút kipihenten ébredek. Én megiszok kb 3 liter vizet naponta, de este 6 után már semmit. Két hét után éreztem hogy sokkal energikusabb lettem, megnőtt a mozgásigényem. Azóta rendszeresen járok futni és nagyobb távokat bringázok. Ha egy nap kimarad, már hiányzik a mozgás. Az étvágyam nagyom lecsökkent, és olyan nadrágjaimat is fel tudom venni, ahol a gomb és a gomblyuk már évek óta köszönő viszonyba sincsenek egymással:-)

Mindent egybevéve én nagyon meg vagyok vele elégedve, és örülök hogy itt is jobbnál jobb tapasztalatoról számol be mindenki. Aki még nem próbálta, csak ajánlani tudom.

2009. máj. 20. 13:47

Ne használjatok fogyitapaszokat!!!!!!!!!!!!!

Az eggyik ismerősöm férje ezzel fogyott le.

Kb. 40 éves egészséges volt(a kövérségen kivül),de a tapasz úgy tönkre rakta a szervezetét,hogy most 2 éve van hátra.Le fogyott tőle,de most haldoklik. És be sem tudják perelni a forgalmazót,hiszen a mellék hatások felvannak tüntetve...

Szegény ürge megfizett a hiúságáért.

Komolyan ne használjátok!!!

2008. nov. 21. 13:08
Van már valakinek tapasza? Érdemes megvenni?
3. gbobek (válaszként erre: 1. - Napfenyvirag)
2008. okt. 22. 18:53

Szia!

Van már tapasztalatod a fogyitapaszról??

Érdekelne!

2008. okt. 6. 18:10
Szia!Én is megvettem már a fogyitapaszt,de még nem probáltam mivel a kisfiam még szopizik,igaz már 20 hónapos.Nem hallottam még senkitöl milyen lanne.Én a trim24seven van.Amugy én is kiváncsi lennék hogy milyen és kinek hogy vált be.
2008. júl. 22. 12:20

Szervusztok!

Már nem tudok megbírkozni a teákkal. Ma vettem a gyógyszeretárban fogyitapaszt. Mi a véleményetek róla?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook