Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki mit tenne meg egy lakásért? fórum

Ki mit tenne meg egy lakásért? (beszélgetős fórum)


2013. nov. 27. 16:37
Mondjuk dolgozni és nagyon takarékoskodni.
2010. nov. 2. 17:50
Nem gondolatban kell a lakásért tenni valamit, hanem a valóságban ábrándozni a legkönnyebb és álmodozni a mai helyzetet nézve nem rózsás a helyzet, mert a körülmények kedvezőtlenek a mai generáció számára. A régi időkben az otthonteremtés közel sem jelentett akadályt, mert aki dolgozott az tudott takarékoskodni és a létfentartás is biztosított volt. Az otthonteremtés lehetősége sokkal könnyebb, mint manapság. Léteztek akkoriban vállalati lakások, szövetkezeti, öröklakás, és tanácsi. Azért nem építenek manapság, mert nincs meg a szükséges forrás, egyszerűen az építőipar teljesen megfeneklett, ha készül is véletlenül ház, akkor legtöbb esetben meghíusul. Itt a probléma fő gyökere az, hogy egy cég, vagy vállalkozó teljesen megbízhatatlannak bizonyul és annyi az átvágás, becsapás,hogy dunát lehetne belőle rekeszteni. Ilyenek valaha elképzelhetetlenek voltak. A kormánynak biztosítani kellene és újból, de ellenőrzés mellett lakásmegteremtési lehetőséget. Ahhoz jó fizetésnek kellene lenne, rendes munkahelyeket teremteni és nem a létbizonytalanságra alapozni. Üdv.Ágnes
17. pgiz
2010. nov. 2. 17:33

Dolgozni érte, fizetni érte.

Dolgoztam és fizettem érte.

2010. febr. 12. 21:15
BECSÜLETSEN DOLGOZNI
2008. szept. 23. 02:34
Húha, micsoda régi fórum. Honnan kerül elő ez a sok régiség mostanában? Nem kelle ezeket törölni, hiszen aktualitását vesztették a hozzászólások, nincs meg a folyamat jelleg.
14. Donyta
2007. dec. 14. 07:15

Nem velem történt meg, de tudok róla...


Egy kórházban dolgozó ápolónő aki egy közeli országból jött át dolgozni, úgy talált megfelelő nagy házat magának, hogy a kórházban beteggel felvette a kapcsolatot és ápolásért megörökölt egy szép nagy házat mindennel együtt. Hozzáteszem csak két hetet kellett várnia erre!!! Nem is tudom, hogy ez mennyire volt szabályos?? Nem volt nehéz egy tudatos vállalásról, hiszen biztos volt abban, hogy az illető idős és menthetetlen..

13. Ildenc
2007. dec. 14. 07:09

A fórum elhalálozott.

Béke poraira!

+++++++++

12. Ildenc (válaszként erre: 10. - E7a6785cc7)
2007. szept. 24. 11:24

Na, pont ilyesmire gondoltam!

:)


Fél év alatt ennyire megérte?

Lakás?

11. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 10. - E7a6785cc7)
2007. szept. 22. 13:28
Gusztus kerdese. A pasinak legalabbis volt, hogy leallt veled. :))
2007. szept. 20. 14:03
Fél éven keresztül voltam egy tőlem 50 évvel idősebb pasival. Megérte!
9. erikpipi (válaszként erre: 7. - Wicca23)
2007. szept. 20. 13:56
:DDDDDDDDDD
2007. szept. 18. 10:57

Na én még ennél is perverzebb dolgokra gondoltam.

:)

2007. aug. 28. 14:38
A lakáskölcsön talán nem elég perverz? Feltéve,ha egyáltalán kapsz..
6. c5407291df (válaszként erre: 5. - Ildenc)
2007. aug. 27. 12:24

Lakásért milyen perverz dolgot lehet csinálni?

Na erre én is kíváncsi vok!!!

5. Ildenc (válaszként erre: 4. - C5407291df)
2007. aug. 27. 12:19

Az eltartási szerződés részünkről kizárt!

Menekülünk anyósomtól nem kell még egy gond.

Nem akarok gorombának tűnni, de az nem nekünk való.

A poén kedvéért írtam ki azt a fórumot. Kíváncsi vagyok, hogy van e valakinek olyan tapasztalata, hogy megtett valamit, amiért lakást kapott.

Lehet az perverz dolog is.

2007. aug. 27. 12:08

A viccet félre téve sokan kötnek idős emberekkel eltartási szerződést, de nagyon utána kell járni nehogy mégis pórul járjon az illető. Sokszor a temetés után kerülnek elő a rokonok, aztán megy a birkózás.

A másik járható út a lakáskölcsön, és a bevállalt gyerkőcök.

3. Ildenc (válaszként erre: 2. - C5407291df)
2007. aug. 27. 11:58

:)

Valami könnyen járható útra gondoltam, ami nem bűncselekmény.

Kíváncsi lennék, hogy ki mit tenne meg érte.

Néha még én is elgondolkodok rajta,mit tennék ha kapnék egy ajánlatot...

2007. aug. 27. 11:52

Mármint mire gondolsz? Eltartási szerződés, érdekházsság, önkényes lakásfoglalás, kölcsönfelvétel, adócsalás...stb

A lehetőségek tényleg korlátlanok :)

2007. aug. 27. 11:47
Ki mit tenne meg egy lakásért? A lehetőségek "korlátlanok", persze csak gondolatban. Nektek vannak ilyen tapasztalatok, történetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook