Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki mit tenne a helyemben s miért? Menni vagy maradni? fórum

Ki mit tenne a helyemben s miért? Menni vagy maradni? (beszélgetős fórum)


19. Lávli (válaszként erre: 3. - V.marika)
2019. jan. 28. 06:37

Legyél előbb túl az abortuszon, szedd össze magad testileg lelkileg és tényleg kezdj új életet!

De tényleg!

☘️

18. turkkati (válaszként erre: 1. - E3e27b309d)
2019. jan. 28. 05:03
Menj
2019. jan. 28. 04:08
Menni.
2019. jan. 28. 04:01
Menj.
2018. dec. 31. 10:35

allgass a megérzésedre. Vagy hasonlíthatod a vérfrissítéshez akár.



Sokszor a környezetváltozás jót tesz.


Menj. Bármerre is, csak menj.

14. e3e27b309d (válaszként erre: 10. - Gabbbicica)
2018. dec. 31. 09:46
🤣😂 netalántán pszichológiát végeztél, hogy ennyire próbálok nekem megmondani, hogy én milyen vagyok? Mert ha igen, jobb, ha visszaadod a diplomádat, már bocsi. Abszolút nem vagyok rossz kapcsolatban a szüleimmel, anyummal sokszor vitázunk, de ennyi. Nekem semmi nem jó? Ki a fene vagy te, hogy ismeretlenül ilyen kijelentéseket tegyél? Semmit nem tudsz rólam, már bocsika 🤣😂
2018. dec. 30. 17:48

Szia!

El költözhetel az ország bármelyik részébe ha akarasz. Nem muszáj külföldre menni itthon is nagyon sok lehetőség van.

Elég ha fövárosba, vagy környékére költözni, esetleg dunántúlra valamelyik nagy városba.

Ha tényleg nincsen normális munka, szórakozási lehetőség akkor költözzél nyugodtan, keresve jó munkát. Magyarországon is van sok lehetőség.

12. kori54
2018. dec. 30. 12:48
Akkor most a pasi legalább 50, Te pedig ?
11. 366f4505e9 (válaszként erre: 1. - E3e27b309d)
2018. dec. 30. 11:09
Ez most a bamulos pasi?
2018. dec. 30. 09:32

En mennek...



De te nem fogsz. Az eddigi forumaidbol kiindulva pont olyan vagy, hogy semmi se jo, de annyira meg nem rossz, hogy lépj barmerre is.


Mindig talalsz kifogast, hogy miert jo a langyos alloviz es vmi miatt megsem lepsz.


1. Ha kiprobalod, barmikor visszajohetsz, ha nem jon be


2. Se gyereked, se pasid - a szuleidet se kedveled annyira, se lakasod- most tudnad kiprobalni magad tét nelkul kiprobalni.


Johetsz latogatoba haza, mehetnek hozzad a szuleid is, van skype, messenger, amivel videohivast is lehet kb ingyen inditani. Nemetorszag nem a vilag vege.


Itt csak te allsz sajat magadvutjaba.

2018. dec. 30. 03:09
Ha van lehetőséged, akkor menj. Ha lesz egy jó állásod tudsz is spórolni, hogy x idő múlva ki tudj menni külföldre. Addig meg nyelvet is lehet tanulni. :))
8. v.marika (válaszként erre: 4. - E3e27b309d)
2018. dec. 29. 23:55
Egyébként, nekem is az a véleményem, hogy a saját érdekedben keress egy jó munkahelyet, költözz el,kezdj új életet aztán majd minden alakul. A munka tényleg fontos, inkább arra koncentrálj. Aztán ha van időd hazalátogatsz, de vágj bele szerintem.
7. Scherlock (válaszként erre: 4. - E3e27b309d)
2018. dec. 29. 23:49

Ez most a pasi lejárató fórum?


Ahogy látom, azért érdekel a magánélete.


Amúgy meg te tudod, mi a jó neked.

6. Guruljka (válaszként erre: 1. - E3e27b309d)
2018. dec. 29. 23:44
Én kevésbé a pasi miatt mondom, szerintem, ha van lehetőséged, akkor menj. Ha nem is mindjárt külföldre, és ha nem is véglegesen, de dugd ki az orros a szülőfaludból. Esetleg ne a közelben, hanem távolabb keress jó munkát.
5. v.marika (válaszként erre: 4. - E3e27b309d)
2018. dec. 29. 23:43
Az elmondottak alapján akkor neked mi a vonzó benne? Az hogy nőcsábász? Az hogy iszik? Az hogy ittasan lehordja a nőjét? Ráadásul meg is fogalmaztad hogy nem kéne a srác. Akkor? Mi a kérdés? Nehogy már ilyen pasiért fecséreld az idődet. Hagyd a csudába.
2018. dec. 29. 23:38
Mivel nem tudom, hogy milyen a kapcsolat közöttük ezért nem is igazám tudom, hogy lenne-e esélyem. Tudom, hogy régen bejöttem a pasinak, de túl nagy nőcsábász volt. S szerintem most is az, csak elégge felszínesek a csajjal, akivel van. Neten mindenhol 1000rel megy a nyálazás, ha meg kicsit isznak, akkor lehordják a másikat mindennek. S ez a másik ok, amiért nem kellene a srác. Nőcsábász volt majd 35 évig, aztán összejött egy csajjal, aki akkor múlt el 18.
2018. dec. 29. 23:25
Bocsi a hibákért csak már leragad a szemem 😆
2. Ildi
2018. dec. 29. 23:24
én mennék, tapasztalatból beszélek.bár nem németbe mentem.
2018. dec. 29. 23:09
Dióhéjban annyi lenne, hogy szeretem ugyan a családomat, de a szülőfalumban nem látok lehetőséget. Nincs lehetőség dolgozni, a környéken szintén kis ismeretlen települések vannak. Nincs lehetőség fejlődni és ha mégis talál munkát az ember, nincs megfizetve. Évek óta szerelmes vagyok egy itteni férfibe, de reménytelen a helyzetem. Barátnője van, s egyszerűen félévente 1-2x látjuk egymást. Mindig új sebeket tép fel, ha látom őket, s egyszerűen nincs módom itt ismerkedni s nem tudok felszabadultan élni, mert bárhova megyek azon agyalok, hogy ott lesz-e az illető férfi a barátnőjével s mennyire fog fájni ha látom majd. Kis ideje agyalok már ezen, hogy tudom hogy nehéz elhagyni a családot s a gyökereket, de túl sok rossz dolog történt velem itt. Kereshetnék 100km-rel arrébb is munkát, de túl gyakran térnék vissza s nem tudnék új életet kezdeni. Viszont ha elmennék Németországba dolgozni, ritkábban térnék haza-ami a család miatt rossz lenne- de új életet kezdhetnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook