Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki mit szól hozzá, hogy viseli, ha a párja nélküle megy szórakozni, buliba? fórum

Ki mit szól hozzá, hogy viseli, ha a párja nélküle megy szórakozni, buliba? (beszélgetős fórum)


1 2
48. Anda39
2011. jan. 13. 15:02

Attól függ, milyen gyakran megy nélkülem, és hova?

Attól, hogy össze vagyunk házasodva és együtt élünk, természetesen nem vagyunk összenőve, lehet más barátunk, tehát előfordulhat, hogy ahova ő megy, oda én nem és fordítva. De az már igencsak furcsa lenne, ha a párom hétvégeken nélkülem menne bulizni.

Ismerek olyan házaspárt, ahol az ember így csinál, míg az asszony otthon van a gyerekekkel, ja, és ő természetesen nem mehet sehova, mert jön a féltékenykedés.

47. Lhara (válaszként erre: 45. - 5488917fbd)
2010. máj. 26. 14:56

Mi annak idején, másfél évi "együtt járás" után összeházasodtunk. A mamájához költöztem, ahol ő is élt addig. Együtt gyűjtöttünk lakásra, vagyis építettünk házat, és a három és fél éves lányunkkal együtt négy és fél éven belül beköltöztünk. Ma már ez nem így megy, vagy csak nem mindenkinél? Meg lehet érteni, hiszen mindig sokféle életet éltek az emberek, mert mind mások vagyunk,de kedves, Te szerintem is valódban rendkívül türelmes vagy. Csak azt nem tudom dícsérni fogod-e majd magad ezért, ha ennyi éves leszel , mint én, vagy mégsem.

Különben engem se került el ez a helyzet, hiszen akkor most nem fórumoznék itt veletek. A történetem elég érdekes. Sokat tanultam az elmúlt év alatt és még nincs vége az okulásomnak. Most Te és a többiek hozzászólásai is fel-felvillant egy-egy lámpácskát, amik segítenek jobban rálátni a magam bajára. Biztosan Ti is segítetek megoldást találnom. Már is köszönöm, amit írtatok.

46. sissyso (válaszként erre: 45. - 5488917fbd)
2010. máj. 25. 07:42
Nem lehet, hogy túl nagy a korkülönbség? Nem tudom, hogy Te hány éves vagy, de nálunk 8 év van, ami nagyon meg is látszik. És ő is így van vele, mint a Te párod, hogy most gyűjt és a saját lakásra koncentrál, hogy megteremtse. De ez így most nekem is kevés úgy érzem... Ráadásul mi csak 1-2 szer találkozunk hétköznap, hétvégén kicsit többet.
45. 5488917fbd (válaszként erre: 39. - Sissyso)
2010. máj. 24. 12:53
Olvasgattam a hozzászólásaitaokat, látom azért sokan egyetértetek velem..igazából igen..az én páromnál is ez a beülés dolgo alegjellemzőbb, de átlagban utána egy buliban folytatódik a "baráti csevej"..és én ezt nembírom.mert miért ne mehetne el sörözni egyett? de h mindig buli? azért szoktunk együtt is menni, igazából egyszer együtt, más párokkal, hol külön, ő a haverokkal, és ilyenkor az van, h én ne zavarjam..és ez esik rosszul. elég rossz, ha már két év után zavarja, ha a csupa fiú haverjai között én is ottvagyok. jó, persze ilyen is kell.. tulajdonképpen nem olyan ritkák a találkozások, mert szinte minden nap talizunk, deee én úgyérzem, hogy nem olyanok vagyunk, mint egy pár, akik 2és fél éve együtt vannak. együttélés azért nincs még, mert ő lakásra gyűjt, addig is a mamájával lakik, azért nem költözik el, mert akkor nemtudja, h fog ott élni amamája a sok rezsivel a lakásban, de ennek ellenére jövőre szándékozik venni egy lakást.jövőre....de amostbannem hajlandó velem élni emiatt..
44. mágnes74 (válaszként erre: 43. - 95a0f7ade3)
2010. máj. 23. 22:04
Igen, én is így gondolom:)
43. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 15. - Mágnes74)
2010. máj. 23. 21:58
Ha lenne erre szabadidőm, elmennék. Erre már volt korábban is példa, szerencsére mindent meg tudunk beszélni, és a bizalom az alap.:)
42. Tamianyu (válaszként erre: 41. - Sissyso)
2010. máj. 23. 19:59

Én azt gondolom,hogy csak az kötelezze el magát,aki valóban úgy érzi képes rá.Ha nem,akkor mondja meg tisztességesen,hogy eldönthesse a párja el tudja-e fogadni.Azt,amikor mondjuk egy család apa férj jön rá,hogy Ő még független szeretne lenni,bulizni szórakozni nőzni,azt totál nem tudom megérteni,akkor ne házasodjon meg.

Most az csak egy dolog,hogy néha elmegy egy pasis buliba,vagy a haverokkal sörözni.De,hogy rendszeresen,és a barátnője felesége nélkül,ez számomra nem érthető.Mi a férjemmel bárhol bármilyen körülmények között élvezzük egymás társaságát,jól szórakozunk együtt is,nem zavarjuk egymást sehol.

2010. máj. 23. 19:52
Semmi gond :) Ez tényleg gáz, én is úgy gondolom. De vannak ilyen pasik! Nem tudom, hogy létezik-e olyan türelmes nő, aki ezt elviseli! Páromban is bent van ez a függetlenség-dolog és azt mondja, ezt nehéz teljesen feladni. Te mit gondolsz erről?
40. Tamianyu (válaszként erre: 38. - Sissyso)
2010. máj. 23. 19:48

Jaj bocsi,én a fórum indítóra gondoltam,rájuk értettem.Mert szegény ahogy leírja,náluk ez rendszeres,hogy egyedül jár szórakozni a pasija,és nemhogy nem laknak együtt,de ritkán is találkoznak.

De még össze futni sem szeretne vele egy szórakozó helyen.Hát milyen pasi az ilyen,minek ennek barátnő?

2010. máj. 23. 19:41
Ja, ő a barátaival nem az éjszakába jár szórakozóhelyekre, hanem velük pubba, étterembe beülés, baráti buli (hegyibuli vagy hasonló). Csincsill-nél szerintem rosszabb a helyzet :(
38. sissyso (válaszként erre: 34. - Tamianyu)
2010. máj. 23. 19:31
Igazából ez nem rendszeres, csak zavar. Legfőképpen azért, mert ketten nem sokmindenhova tudunk elmenni. Ő már nem "bulizós" (elmúlt 30) én még néha vágynék rá együtt is. Az érzelmek megvannak, csak ezt nem igazán tudjuk összehangolni.
37. mágnes74 (válaszként erre: 36. - Sissyso)
2010. máj. 23. 19:29
Állandóan együtt vagyunk, kell néha egy kis szórakozás.
36. sissyso (válaszként erre: 35. - Mágnes74)
2010. máj. 23. 19:26
Így már értem! :)
35. mágnes74 (válaszként erre: 33. - Sissyso)
2010. máj. 23. 19:17
Közös a munkánk, az érdeklődési körünk, csak a barátaink nem, illetve nem mindegyik.
34. Tamianyu (válaszként erre: 32. - Sissyso)
2010. máj. 23. 19:12

Nehogy megharagudj,de az ilyen pasasoknak minek kell barátnő?Üríteni néha,aztán mehet a sufniba?

Velem ezt nem tehette meg volna senki,mert páros lábbal rúgtam volna ki,de ha a férjem ezt tenné,nem kellene neki hazajönni többet.Néha elnézném,hogy "pasis buli"de rendszeresen semmi képen.

33. sissyso (válaszként erre: 3. - Mágnes74)
2010. máj. 23. 19:08
Ez tök jó, hogy így át tudjátok hidalni a dolgot! Csak azt nem tudom, hogy akkor mi tart össze egy kapcsolatot, ha nem igazán járnak együtt szórakozni, nincs közös érdeklődés (vagy csak alig)?
32. sissyso (válaszként erre: 6. - 5488917fbd)
2010. máj. 23. 19:03
Átérzem a helyzetedet! Én is ebben a cipőben járok, még a szülinapján is pasis buli volt, ahol én nem lehettem ott. És zavart... Sajnos egyébként is, amikor őt hívják valahova, ott is csak pasik vannak barátnő nélkül, ezért az is kilőve. Nem értem az egészet, pedig nem találkozunk sokat.
31. mágnes74 (válaszként erre: 29. - Zsu1984)
2010. máj. 23. 16:36
De ez nálatok sem gond, ugye?
30. 266abbdae5 (válaszként erre: 1. - 5488917fbd)
2010. máj. 23. 16:35
Szerintem meg kell adni a másiknak a kellő szabad teret.
29. zsu1984 (válaszként erre: 3. - Mágnes74)
2010. máj. 23. 16:18
Mi is totál ilyen helyzetben vagyunk!
28. violamama (válaszként erre: 25. - Dorkinc)
2010. máj. 23. 12:35
Mint irtam egy jó kapcsolatban még öt év után is igényli a másik társaságát, mégha együtt is élnek és már gyerek is van. ennek ellenére bármelyikőnk elmehet egyedül "bulizni" nincs belőle gond. De ha állandóan egyedül akarna menni akkor gyanakodnék...
27. violamama (válaszként erre: 21. - Dorkinc)
2010. máj. 23. 12:32
Bocsi félre érthetően irtam. AZt irta a lány hogy mindig nélküle megy, ezért irtam főleg hogy nem élnek együtt, hogy akkor még állandóan együtt akarnak lenni(büszke rá) Majd ha már több ideje vannak együtt és együtt is élnek akkor már többet vannak együtt, igy nem gond ha külön mennek bulizni. Szerintem.
26. Tamianyu (válaszként erre: 25. - Dorkinc)
2010. máj. 23. 11:08
Hát ez az,mi lenne 10 év után...?
25. Dorkinc (válaszként erre: 23. - Tamianyu)
2010. máj. 23. 09:22
mondjuk ez h még összefutni sem akar.. nem tom, ilyen azért nálunk nincs. pedig már mi is majd' 2.5 éve vagyunk együtt.
2010. máj. 22. 21:59
Nekem az is furcsa,hogy egy 2 éves kapcsolatban nem élnek együtt.Persze nem mindenkinek kötelező,de ennyi idősen azért már ez a megszokottabb.
23. Tamianyu (válaszként erre: 22. - Ametiszt19)
2010. máj. 22. 21:58

Csakhogy a néha-néha,és a rendszeresség között elég nagy különbség van...

A pasi,még "összefutni sem szeretne a kedvesével egy szórakozó helyen".Ez azért csak mond valamit nem?Netán szégyelli?És nem egy 20 éves nagy kamaszról van szó,hanem egy 30 éves érett???férfiról.

2010. máj. 22. 21:41
Nálunk is előfordul, de nem gond, mert én is szervezek csajos bulikat, néha én is beülök a barátnőimmel egy-egy forró csokira, és ilyenkor nem kell oda pasi társaság :D És ez fordítva is megy páromnál (sörözés, kocsmázás, borozás, sörfesztivál a haverokkal). De persze van olyan is, hogy együtt van a gárda, az ő batátai, meg az én barátaim együtt, egy helyen. Együtt és külön is jól tudjuk magunkat érezni. Ez így jó, nincsen ezzel gond szerintem. Mindenkinek kell egy kis szabadság. Ha számonkéred rajta, csak rosszabb. De ha egyszer sem mennénk együtt, az már nekem sem lenne jó.
21. Dorkinc (válaszként erre: 19. - Violamama)
2010. máj. 22. 21:36

"mert ebben az időben még szerintem büszkék a barátnőjükre." szerintem egy jó kapcsolatban a felek mindig büszkék egymásra, és ha valaki külön megy bulizni az nem azt jelenti h nem büszke már rá.

miért ne mehetnének néha külön bulizni?

2010. máj. 22. 21:34
Mi elég ritkán járunk külön bulizni és az a néha néha igazán belefér. sőt van hogy egyszerre megyünk külön bulizni, ő pasis én meg csajos buliba :)
2010. máj. 22. 21:16
Ha nem élnénk együtt azt hiszem rosszul viselném, legalábbis ha minden szombaton ez a program, de ha csak néha néha az miért lenne baj? Mi együtt élünk és néha néha eljár, semmi bajom nincs vele, annak ellenére hogy én a lányunk miatt két éve nem voltam, bár nem is hiányzik. De ha nem élnénk együtt és még ennyi ideje lennénk együtt biztos nem tetszene, mert ebben az időben még szerintem büszkék a barátnőjükre. Sőt nekünk olyan is volt hogy pasis házibulit szerveztek, csajok nélkül, de kérte hogy menjünk velük mig nincs késő(lefektetés miatt) hogy mi is vele legyünk. És egyik barátjkát se zavarta. Sőt:-)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook