Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki mit szerzett be a baba születése előtt? fórum

Ki mit szerzett be a baba születése előtt? (beszélgetős fórum)


10. Doooly
2014. nov. 17. 19:11
Orrszivo porszivo, lazmero..en ezeket is beszereztem mar reg. Popsitorlo es popsikremet is vettem mert en ugy tudom a korhazba kell vinni kremet meg ameddig nem irja fel a haziorvos is kenegetni kell :)
2014. nov. 17. 12:00

Kiságyat, ágyneműt, ruhákat, vagy 20 textilpelenkát (mindenre jó, feje alá, büfiztetéshez stb.) babakocsit, egy csomag 1-es pelenkát, popsitörlőt, kis kádat, vízhőmérőt, törölközőket.

A ruhaneműt a harmincadik hét körül elkezdtem mosni-vasalni s beraktam a szekrényébe.

Most más nem jut eszembe. A fürdetőt, hintőport, popsikrémet a gyerekorvos írta fel születés után, amikor hazajöttünk, akkor vettem csak meg ezeket, kb. fél éves koráig csak gyógyszertári dolgokat használtam ezekből.

8. Zoella96 (válaszként erre: 6. - Myster)
2014. nov. 17. 10:10

Köszönöm a tippeket! ^^

A ruhát sokan mondják,hogy kisebb és nagyobb méretet is érdemes beszerezni. :)

2014. nov. 17. 10:01
Ja, babaruhából érdemes pár 50-est is beszerezned (body, rugi elég), hacsak nem vársz "nagy" babát. Nekem mindkét baba 3 kilóval született, de olyan kis picurkák voltak (majd meglepődsz :D), hogy 1-3hétig simán hordták az 50-es ruhákat. Aztán szépen belenőttek a 0-3-asba. :)
2014. nov. 17. 09:59

babakád, bababútor (kiságy, pelenkázókomód), 1-es pelus egy csomag, popsitörlő, ruhák 0-3 és 3-6-osok is, melltartóbetét neked (dm-es illetve rossmann-os jó ár-érték arányú, tescosat semmiképp ne vegyél) babakocsi, babatakaró, textilpelusok, kifogó a fürdéshez. Hasznos a légzésfigyelő, a mellszívóból válaszd ki, melyik (gépi) a szimpi, a Medela pl. jó, de még ne vegyétek meg, mert lehet, hogy nem fog kelleni. Mutasd meg a férjnek még most, hogy nézd, ha el kell szaladnod mellszívóért, akkor ilyet vegyél!

Játszószőnyeget ajándékba kérjetek. :)

Én is a receptes cuccokra esküszöm (popsikrém, fürdető etc), tökéletesek.

Ha megszületik a pici és ne adj isten idővel koszmós lesz a kis feje (nekem mindkettő így járt, szőke kékszeműek), akkor Babé koszmósampont vegyél rá, drága, de legalább hatékony. Gyógyszertárban lehet kapni.

Ja és kaptunk még egy zenélő puha ágyra rakható játékot is, ajándékba.


Jó vásárlást. :)

2014. nov. 17. 09:55
Szinte mindent megvettem előre. Annyian félnek - babonából - előre vásárolni! Na, én nem voltam ilyen! :)
4. Zoella96 (válaszként erre: 2. - BoBi86)
2014. nov. 17. 09:54

Akkor tényleg jól bevásároltatok a pici előtt. :)

Gratulálok a kis pocaklakóhoz! ^^

2014. nov. 17. 09:48
A babafürdető cuccokat nem vesszük meg mert a pici születése után mindent felír a doki receptre azokat kell használni. Nekünk nagyon beváltak ezek és sokáig nem vettem mást.
2014. nov. 17. 09:46

Mi a kisfiamnál anno mindent nagyon hamar beszereztünk. De tényleg mindent... Kb. fél éves koráig nem is nagyon kellett vásárolgatni.

Most a picivel vagyok várandós túl a felén de még nem nagyon vettem rá magam, hogy vásárolgassak.

Ágy-légzésfigyelő-mellszívó-ruhák-pelus-kiskád-babakocsi-mérleg meg lesznek a születése előtt. De most annyira nem izgulok miatta. :)

2014. nov. 17. 09:41

Sziasztok :))


Ti mit vettetek a baba születése előtt? Mit akartatok feltétlenül beszerezni? Írhattok a legnagyobb dolgoktól a legkisebbig,a kiságytól a babasamponig bármit. :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook