Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki mit nem szeret a párjában? fórum

Ki mit nem szeret a párjában? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 22. 06:52
megerto minden dologgal kapcsolatban es roppant turelmes.
2009. szept. 2. 20:32
Iszonyatosan rendetlen és unom már, hogy állandóan a horgászatról beszél
2009. szept. 2. 10:18

Csak az a jó amit ő csinál,mindenki más béna(mindenki más munkájában hibát talál kivéve a sajátjában)


Ha megkérem valamire 3-szor 4-szer nem csinálja meg(azt mondja mindjárt)ha nem tudom én megcsinálni ötödször már dúrvábban szólok neki,akkor nagy dérrel-durral megcsinálja:)

2009. szept. 2. 07:56

Makacsságát,rendmániáját /bár az még elviselhető általában,csak néha nem/,meg folyton mozog,mint a sajtkukac.Néha panaszkodik,hogy fáradt,meg ilyenek,és ez erre is visszavezethető,csak nem ismeri be :(

Más nem jut eszembe!De attól függetlenül szeretem,és jó vele :)

2009. szept. 2. 07:28
lustaságát,meg azt,h igazából nem meri megmondani az anyjának,h száljon már le rólunk mert nem vagyunk gyerekek,és vegye tudomásul,h a fia 32 éves és saját családja van
2009. szept. 2. 06:37
Szerintem nincs olyan.A hibáival együtt elfogadtam, és szeretem.Hiszen egy kapcsolat a feltétel nélküli szeretetről/szerelemről szól!!
4. ce00df587e (válaszként erre: 3. - Mayalina)
2009. szept. 2. 00:02
ezt szépen írtad én is v.ok vele
2009. szept. 1. 23:59

Én minend öleléskor más miatt szeretem. Imádom a hibáit is, mert szerintem így tökéletes. Nekem Ő az IGAZI!

Pedig már hány éve....

De olyan szerelmes vagyok Belé, mint egy kiskamasz! Ez a szerelem felemelő, de ha nincs velem (pl most elutazott) akkor megsemmisítő.

Ő a minden!!!!!!!

2009. szept. 1. 23:59

Van egy élő fórum erről a témáról:


Mi az a kisebb-nagyobb dolog, amit megváltoztatnál párodon? (Párkapcsolat, szerelem)

2009. szept. 1. 23:48
nekem van egy pár dolog amit nem szeretek de vagy megmondom neki.vagy magamba tartom attol függ miről van szó

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook