Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki mit készít fekete retekből? Előre is kösz az ötleteket! fórum

Ki mit készít fekete retekből? Előre is kösz az ötleteket! (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 29. 23:39
Almával fele - fele arányban összekeverve, vacsora mellé fogyasztom. Amennyi reszelt alma, annyi reszelt fekete retek, nagylyukú reszelőn reszelve. Igazi vitaminbomba!
2013. szept. 4. 09:13
Afekete retket lereszelem,összekeverem tejföllel és karaván sajttal.Egy csipet só is kell bele.Pirítóssal a legfinomabb.
2011. szept. 26. 23:20
semmit.. lemosom magamról :DD
2010. okt. 29. 23:47

Én vékony szeletekre vágom hagyma szeleteket is teszek hozzá lesózom, állni hagyom egy napig. Ecetes babéros mustármagos vízbe teszem, savanyúságként eszem, de van hogycsak úgy magában.

Kolleganőm kikanalazza mézet tesz.... ahogy azt szuzy48 már említette, csak ő beleszúr egy rozsdás szöget, és ami alul kicsöpög a szög mellett, azt eszi..

2010. okt. 29. 19:28
Ha csak szimplán enni akarod,akkor lereszeled, lesózod kicsit, és hozzá: Sült szalonna,főtt tojás,héjában sült krumpli...
2010. okt. 29. 19:19
Én lereszelem almareszelőn, lesózom, állni hagyom és kifacsarom. Ezután olívaolajat öntök rá egy keveset, pici kefírt és hársmézet keverek hozzá és valami isteni saláta lesz így. Ráadásul nincs az a felsőlégúti betegség, amit csírájában ne folytana el.
2010. okt. 29. 19:04
Én is nyersen eszem.
2010. okt. 29. 18:51

Én szimplán megeszem nyersen.:) Nagyon szeretem!

Ha valaki köhög a családban, akkor pedig kifaragom és mézet töltök bele és amikor meg folyósodik, akkor kanalanként megesszük/megisszuk.

2010. okt. 29. 18:48
Ki mit készít fekete retekből? Előre is kösz az ötleteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook