Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki milyen krémet használt a terheségi csíkok eltüntetésére? Vagy ez adottság kérdése, hogy kinél alakul ki? Lehet ellene tenni? fórum

Ki milyen krémet használt a terheségi csíkok eltüntetésére? Vagy ez adottság kérdése, hogy kinél alakul ki? Lehet ellene tenni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. dec. 21. 11:02

Sziasztok!

Nekem nem lett csíkos a hasam az elsö baba után. Ez szerintem adottság kérdése. Viszont gyorsan szültem még kettőt és a hasam csíkos lett, bár nem nagyon. Ezt annak tudom be, hogy a következő gyereknél mindig nagyobb lett a pocakom, mint az előzőnél. Hiába kenegettem a másodiknál. Eltüntetni nem lehet, max. ha hasplasztikánál a kinyúlt részt leszedik és éppen az a csíkos.

2007. szept. 24. 08:57
Úgy tudom,csak megelőzni lehet.Nekem a zuhanyzás közben végzett luffa szivacsos masszázs és utána a babaolaj bedörzsölése vált be.
2007. szept. 11. 14:56
Én két dologra esküszöm, nem nyúlt meg a pocakomon a bőr: sima Nivea búzacsíra-olajos babaolaj, és az Ilcsi vérpezsdítő kréme felváltva.
2007. szept. 6. 11:11

Semmivel nem tüntethető el, csak plasztikával, mivel a kötőszövet szétszakad.

de szerintem ez legyen a legkevesebb próbléma, hisz egy enyhe hízás fogyástól is rögtön kialakulhat, attól függően mennyire rugalmas a bőr.Az emberek jó nagy többsége rendelkezik, ezekkel a csíkokkal.

9. d606bc0fd7 (válaszként erre: 7. - Zsandrea)
2007. aug. 24. 09:45
Felszivódásról még nem hallottam...
8. 867f9adc74 (válaszként erre: 7. - Zsandrea)
2007. aug. 24. 09:21

Sziasztok!

Igen adottság kérdése, de ha egyszer kialakult, többé nem lehet eltüntetni. Még plasztikával sem!Tudom, mert a dokim mondta. Novemberben lesz mellműtétem, és első kérdésem az volt, h el lehet-e tűntetni a striákat. Azt mondta, h nem, de ha a bőr jobban feszül, akkor kevésbé lesz feltűnő..

Eleinte vörös színe van, később elhalványulnak, szerencsés esetben alig láthatóvá, de véglegesen soha nem tűnnek el a striák!

Tehesség alatt én olajos krémekkel kentem a pocim, és egyetlen egy striám sem lett, viszont a cicimen szoptatáskor igen, mert azt ugye nem kenhettem semmivel a baba miatt...

Mára elhalványultak, alig látszanak, de elmúlni nem fog. De logikus, hiszen ott megrepedt a bőr, nem lehet eltűntetni.

2007. aug. 24. 09:06
Ha kialakul, ez idővel felszívódhat? Anyukámnál felszívódott. Remélem nálam is ez fog történi.
2007. aug. 24. 08:54
Adottság kérdése.Valakinél lesznek csíkok, másoknál nem. Nekem csak arra volt jó a krém, hogy nem viszketett a pocakom:)
2007. aug. 24. 08:48
Adottság kérdése,ha hajlamos vagy akármivel kenheted.Különben a sima dm-es krém is tökéletes.
2007. aug. 24. 08:23
szerintem alakti
2007. aug. 24. 07:06
"Ki mit használ vagy használt a terhességi csikok megelözésére?" -és ez is
2007. aug. 24. 07:04

Szia!

"Mivel tüntethetőek el a terhességi csíkok?" - már van ilyen topik, nézz ott körül

2007. aug. 24. 07:01
Ki milyen krémet használt a terheségi csíkok eltüntetésére? Vagy ez adottság kérdése, hogy kinél alakul ki? Lehet ellene tenni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook