Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki milyen fehérneműt hordjon? fórum

Ki milyen fehérneműt hordjon? (beszélgetős fórum)


16. 625b4da9ec (válaszként erre: 1. - FIREMAN)
2011. jún. 24. 18:44

Mindenki azt vesz fel, amit akar!

Ha esze van, akkor azt, ami nemcsak kényelmes, de jól is áll neki.

A tanga nemcsak a férjemen, de (ha lenne) a barátomon sem tetszene!!

Sőt.. egyszerűen elutasítom nőkön is.

Akinek jó alakja van, annak is egészségtelen, aki meg túlsúlyos, annak pluszban még gusztustalan is!!


Szóval tanga:pfúúúúj!!!

15. gattino (válaszként erre: 11. - 2d48f79a7b)
2011. jún. 24. 17:49

nálad az 5 pont!

Gratulálok :)

14. gattino (válaszként erre: 10. - 9cf0020815)
2011. jún. 24. 17:48

Lehet nagyapám "öröksége" közt még van, ha anyámék el nem égették :)))

Megkérdezzem?

13. gattino (válaszként erre: 9. - FIREMAN)
2011. jún. 24. 17:46

Úgy érzem arra vársz, valaki megerősítsen abban mennyire szexis, ha a pasi tangát hord!

Hát legyen! SZEXI!!! / a lényeg, minél később lássam meg, hogy az van rajta és minél gyorsabban váljon meg tőle!/

de ha strandon a fürdőgatyája is tanga fazonú, még mindig elkap a nevetés!

Ha pedig úgy érzed meleged van vezetés közben, tőlem 1 szál semmiben is vezetheted azt az autót!

Esküszöm neked ez nem fog megbotránkoztatni, sőt még meg is értem, uh. hajrá! csak ne keljen a strandon tangás pasi seggét látnom XD

12. Buszos64 (válaszként erre: 11. - 2d48f79a7b)
2011. jún. 21. 16:31
Ez igen,ez frappáns hozzászólás erre valószínű senki nem gondolt.
2011. jún. 21. 13:38
tisztát
10. 9cf0020815 (válaszként erre: 1. - FIREMAN)
2011. jún. 21. 12:54
Klottgatyát már évek óta nem lehet kapni...,egyet ígértem ajándékba,de nem tudok rá szert tenni:-)
2011. jún. 21. 12:50

Még mindig inkább az elvárások az irányadók? A pasin mégse tanga? Néztétek már a sumo birkózókat vagy a természeti népeket? Honnan ered ha nem onnan? Olvastam hogy a nők nem is hordtak bugyit, csak a prostik és a táncoslányok.

Hölgyeim! Hordtatok már tundrabugyit és farmernadrágot 30-40 fokos hőségben klíma nélkül egész napos vezetés közben tanga és miniszoknya helyett? Próbáljátok ki érdemes, bár a tanga is érdekes lehet -20 fokban. Nyáron az emberen legszívesebben semmi sem lenne, nem hogy boxer télen meg a ruhásszekrény.

Én végig olvastam a kapcsolódó szavazásokat és cikkeket, értelmes magyarázatot sehol nem találtam, ezért is vetettem fel a kérdést.

Szerintem az egész csak sztereotípia.

2011. jún. 21. 12:14
Most,hogy valaki a boxert szereti vagy az alsó gatyát az olyan mindegy.Ki miben érzi magát jól.Tangát férfinál én is hülyeségnek tartok...
2011. jún. 21. 10:59
Ami kényelmes és jól áll neki, ilyen egyszerű..
6. JudyTim (válaszként erre: 4. - Gattino)
2011. jún. 21. 08:15
Szerintem is fő a kényelem, mindkettőnek és ezt tiszteletben kéne tartani... elvégre előbb utóbb úgy is lekerül minden ruhadarab szeretkezés közben és nem arra gerjedünk..., mert akkor több időt töltenénk a fehérneműboltban mint a társunkkal :)
2011. jún. 21. 08:11

Én nem értem egyes nőket és férfiakat... az én párom soha nem várta el tőlem, hogy tükörsima legyen az intim tájam, szerinte az már beteges, ha valaki kislányos nővel akar ágyba bújni. A többi testrészeken persze a női hiúság, az ami megindokolja a szőrtelenítést. Szerintem egy ffi is férfiasabb, ha a mellkasán és a lábain marad a szőr.

A hónalját már legtöbb ffi is szőrteleníti, mivel könnyebb tisztán tartani és megőrizni a frissesség érzetet. Az alsó neművel kapcsolatban pedig az a véleményem, hogy a fecske típusú alsó már az apáink divatját képviseli. A testhez simuló száras alsó sokkal kényelmesebb és szexibb is. Ilyen már van fürdő változatban is. A tangát én is túlzásnak tartom de ez igaz a nőkre is. A tanga csakis azoknak szép akik szép kerek makulátlan bőrű hátsóval rendelkeznek...nemdebár? :)

Ha egy kapcsolat, az elvárásokon alapszik az már régen rossz.

2011. jún. 21. 07:58

Elsődleges szempont még mindig a kényelem számomra, uh. ez alapján választok saját részre. Ez nem feltétlen tetszhet mindenkinek ( ízlések és pofonok ) de van akinek biztos "bejön".

Ugyan ez fordított helyzetben... van akinek a boxeres pasik, van akinek a tangások a nyerők...

Sejtésem van, a hölgyek nagy többségének inkább melyik a szimpatikusabb, de nincs is ezzel semmi gond, hiszen a férfiak legtöbbjének se tetszik már a tundrabugyi, ( de van olyan aki erre gerjed) és bármennyire szexinek is van kikiáltva a tanga, sok nő kényelmetlennek tartja és nem hordja!

A lényeg: zsák a foltját megtalálja! (legalábbis reméljük....)

3. 4327a8e017 (válaszként erre: 1. - FIREMAN)
2011. jún. 21. 07:51
Nálam a kisugárzás és ápoltság talán a két fő dolog. Az egyik erősítheti/gyengítheti a másikat, de alapvetően önmagában meg kell legyen mind a kettő. A gyantázást túlzásnak tartom (és felszínes ítéletalkotó elemnek), de a tanga pasin szerintem sem férfias.
2. cel
2011. jún. 21. 07:50

Minimum, hogy a férj is adjon magára, ha nem is tangát, mert máskülönben rövid időn belül a következő főrum cím: Miért távolodott el a feleségem tőlem?

Igen is legyen a pasi igényes, ápolt.

De valljuk be őszintén, ami jól áll egy táncos fiúnak a színpadon, enyhén nevetséges a munkás nadrág alatt. Meg egyébként is vannak "alkalmi" fehérneműk, amit kimondottan lepedő akrobatikához használunk, az lehet tanga, ormányos kisnadrág, zokni, meg amit a fantázia elbír és vannak köznapi viseletek, ahol a kényelem a fő szempont.

2011. jún. 21. 07:43

Sziasztok!

A kérdés előzménye az, hogy pár éve egy fiatal lányfeltette a kérdést, miért nem bermudát használok a strandon márkás úszó helyett. Nem tudtam válaszolni csak annyit, hogy ezt szeretem.

Nézegetve a szavazásokat arra jutottam, ha nő vagy, bármit felvehetsz. Ha férfi csak az elvárásoknak megfelelőt.

Az ezzel kapcsolatos szavazásra a válasz 99%-ban: amit kipróbáltál és megszerettél.

Ennek teljesen ellent mond egy másik szavazás csak ott a férfi tanga a kérdés és a nők válasza ffúúújjjj.

Milyen vélemények ezek?? A férfi csak klottgatyában férfi. A boltokban boxeren és óriás slipen kívül szinte semmi sincs 1-2 kivétellel, de az ( fúj?).

A barát, a pasi adjon magára, parfüm, gyanta stb. a férj nem számít, (az lehet Chubakka vagy Jabbba)mert akkor már nője van?


Szép napot mindenkinek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook