Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki milyen DVD-re edzett már? Volt hatása? fórum

Ki milyen DVD-re edzett már? Volt hatása? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 6. 21:53

Én elkezdtem focizni és futni. Néha fáj a sipcsontom, de mindig mondom magamnak, hogy muszály csinálni. És akkor megy is megint a futás. Aztán letöltöttem egypár tornát Rubint Rékától és azt csinálom két napja.


Futok és focizok 3 napja és ugy érzem, hogy minden nap könnyebb elindulnom. A combomon a felesleg mozog ha meg rázom a lábam. Eddig meg csakegybe mozdott a lábam. A hasam nagyon lóg igy nem tudom azt milyen tornával fogom eltüntetni, ha lehetséges.


De jó a torna ez én mondom aki 95 kg-os. Jó mozogni.

2009. ápr. 3. 20:43
Én megszereztem több videót Béres Alexandrától és Rubint Rékától. Még csak RR-ra tornáztam 20 perces hasizmot,de valahogy jobban biztat a torna során,mint BA. Ezt vettem e.ddig észre..
2009. ápr. 3. 17:49
Norbi: Aerobzóna, 40 perc kardió, nagyon jó.
2009. ápr. 3. 17:33

Rubint Réka, mind a 3 dvd-jére, és Bíró Ica, szerintem nagyon hatásos. 1 hónapja fogyózok, és tornázok. A cm-rek is változnak jó sok :) akit érdekel, olvassa el a naplómat.

adidascsaj

23. vivili (válaszként erre: 3. - Bf861243a6)
2009. ápr. 3. 13:16
Szerintem is Pilates!
2009. ápr. 2. 18:51

Én hiába eszek indulás előtt (4 körül) érdekes, ahogy beérek melóhelyre egyből éhes vagyok, akár ettem, akár nem...én ezt nem értem.

Én olyan salátát szoktam, hogy: vöröskáposzta, sárgarépa, tojás, sajt, husi...ilyenek.

Én a párolt zöldségeket nem nagyon szeretem...vagyis nagyon nem, nem bírom megenni, max rizzsel.

21. blackout (válaszként erre: 20. - Zsuzso100)
2009. ápr. 2. 17:52
Okés. Sajnos én nem rajongok annyira a salátéért, de lehet, hogy csinálok néha fagyasztott párolt zöldségekből kajcsit. A mexikói köretre gondolok, sózom, borsózom, és nem rakok majd rá majonézt. Max. egy pinduri mustárt. Az nem igazán hizlal. Mielőtt elindulok melózni eszem főtt kaját itthon (16:00 körül), melóhelyen meg meg zöldségeket, vagy kefírt. Sőt néha akár halacskát is lehetne enni hozzá. Vagy az sem jó éjjel? Na majd kitaláljuk:)
20. zsuzso100 (válaszként erre: 19. - Blackout)
2009. ápr. 2. 17:33
Szólj, ha kitaláltad a megoldást az éjszakára. Én néha salátát viszek és elég jól is lakok tőle.
19. blackout (válaszként erre: 15. - Zsuzso100)
2009. ápr. 2. 16:34
Én itthon kickbox aerobic-ozom néha. Mik a tapasztalataid? Elvileg úszógumira hatásosnak kell lennie. Bár a legjobban én a csípőmön lévő hájat utálom. A futás a lehető legjobb mindenre, csak nincs kivel futnom. Ki kell találnom, hogy éjszaka mit egyek a melóhelyen, ami nem annyira hízlaló, nem bántja a gyomrot (az éjszakai evés miatt), és hogy ha hazaérek lefekvés előtt ne legyek éhes.
18. Napra_forgó (válaszként erre: 17. - MelisUK)
2009. márc. 25. 15:02

Ezek tetszenek... :o)

De nem találom sem magyarul, sem németül... :o(

Lehet, majd megnézem angolul... Jó kis nyelvlecke. ;o)

2009. márc. 25. 12:14

Egyszerűvel kell kezdeni, utána jöhet a nehezebb. Először egy Norbi duci tréning - nem is olyan könnyű, de ez a legegyszerűbb még mindig. Majd az egyre nehezebbeket. Fiatal koromban a Bíró Ica féle aerobikra tornáztam napi rendszerességgel, még a tesitanár is észrevette, hogy milyen nagy változásokon mentem keresztül. A mai napig imádom, hatásos a Testszépítés 1 és 2. A Rubint Réka féle tornák is nagyon jók, bár elég nehezek, ez már tapasztaltaknak való, mert kezdő nem fogja tudni végigcsinálni. A capoeira szintén nehéz és nagyon megerőlteti a derekat, könnyen meghúzódhatnak az izmok tőle. Ez is gyakorlottaknak való, nem kezdőknek. És elviselhetetlenek azok a hü..e libák benne, nekem nagyon ellenszenves.

Szóval elsőre ajánlom a Norbi duci tréninget, aztán ha megy az összes belőle egyszerre, akkor jöhet a Bíró Ica féle, amit lehet váltogatni a Réka dvd-ivel. Ha már ezek is könnyedén mennek, akkor nagyon jó, élvezetes, néha poénos és energikus a Pump it up sorozat, ez nem tudom, hogy magyar nyelvre van e szinkronizálva, de hát látod, hogy mit kell csinálni. :P Isteni, imádom. Mindig jó a zene benne, érdekesek a mozdulatok, fejlesztik a tánckészséget is. Aki már unja a többit, azoknak ez a sorozat igazán tökéletes és élvezetes.

Itt van néhány link, ahol bepillantást nyerhettek, hogy milyen is:


[link]

(Ez a legújabb, nekem még nekem sincs meg.)


[link]

(Ez a legelső, ez épp egy laza rész belőle.)


[link]

2009. márc. 25. 10:24

Béres Alexandra: Új kihívás

Alakformálásra tökéletes.


Fogyni pedig egyértelműen kardióval lehet. Futás, szobabicikli, taposás.

15. zsuzso100 (válaszként erre: 14. - Blackout)
2009. márc. 25. 10:16
Én is így vagyok, 12 órázás, közben éjszaka, aztán megint nappal, semmi rendszer, jól belekavarodik a szervezetem. Most futásra gondoltam még, mert amúgy kickboxra járok, ma örültem is, hogy végre nem esik, de jó hideg lehet, asszem nem ilyen pár fokban tanácsos elkezdeni, nehogy valami baja legyen az izületeimnek.
2009. márc. 25. 09:46

Még valami: Nekem pl. nem elég az alakformáló torna, jelenleg zsírt kell égetnem. Próbáltam sok féle DVD-t, de ami bejött: megnéztem egy csomó DVD-t, és ezekből kiválogattam magamnak olyan gyakorlatokat, amik nekem kellenek. (ahhoz, hogy eltűnjön a zsír a seggemről, combomról, hasamról, derekamról).Szóval, Váltogatom ezeket a tornákat plussz helyben futásokat csinálok térdemeléssel stb.(Berakok valami pörgős zenét ami nekem tetszik, és nekiállok ...)5 perc után szinte élvezem is. Ez kb.20 perc. Utána 20 percet szoktam taposni, 10-20 percet biciklizni és ha belefér akkor fél órát hullahoppozni. Itt is az a lényeg , hogy folyamatosan mozgásban vagyok, a pulzusszámom nem esik le, és még élvezem is amit csinálok mert szól a zene. Nálam sajnos az a gond, hogy 12órában melózok, ráadásul össze-vissza. Így nem tudok egy héten annyit tornázni amennyi szükséges lenne a fogyáshoz. Arról nem is beszélve, hogy pár napig nappal, pár napig éjjel melózom. Az éjszakai evés meg nem tesz túl jót:)

De remélem hamarosan kitalálok valamit...

2009. márc. 25. 09:34

Én mindenhol azt olvastam és hallottam eddig, hogy attól függ zsírt akarunk égetni vagy csak alakot akarunk formálni. Alakformálásra a Réka féle gyakorlatok is nagyon jók ,de jó Béres Alexandra,Cindy C. és Bíró Ica tornája is. De ha zsírt akarunk égetni-fogyni akarunk, akkor olyan mozgások kellenek amik folyamatosan magasan tartják a pulzusszámot. Pl. Norbi kick-box, Norbi duci tréning-ek, biciklizés, futás, taposás, aerobic stb. Ezekkel könnyebb és gyorsabb a fogyás, és ha már nincs sok felesleg, akkor jöhetnek a "Bíró Ica" féle mozgások, hogy a még formáljuk is tovább az alakunkat.

Én legalábbis így tudom. De lehet, hogy ez is ember függő...mindenkinek más jön be.

12. efike
2009. márc. 24. 17:08
Nekem a Bíró Ica-féle tornák jönnek be és Cindy Crawford, a Norbi-Réka páros tornáit nem tudom végigcsinálni. Bíró Íca: Has-fenék-comb tornájától egyszer fogytam 3 kg-t egy hónap alatt úgy, hogy heti négyszer csináltam. Nekem ez már eredmény volt!
2009. márc. 24. 15:13
Szerintem is jó!:)tegnap kipróbáltam..a 3in1 dvdjét a kickbox tetszett..:)
10. zsuzso100 (válaszként erre: 9. - 43d02447da)
2009. márc. 22. 14:43
Nekem az is megvan, az is jó!
2009. márc. 22. 13:50
Simkó Andreára tornázott már vki?:)
2009. márc. 22. 12:28
Bíró Ica, Béres Alexandra, Rubint Réka, Norbi , mind próbáltam ... Változó , hogy kinek mi a jó, attól függ mennyi a súlyfelesleg és hol!!!
7. 61ad2caea4 (válaszként erre: 6. - Zsuzso100)
2009. márc. 22. 11:53
nekem is ez a véleményem:)
2009. márc. 22. 11:26
Mindegyik torna hatásos, ha rendszeresen végzed és még a kajára is odafigyelsz!
5. szeptember99 (válaszként erre: 3. - Bf861243a6)
2009. márc. 22. 10:58
Milyen pilates dvd-re tornáztál? Milyen hatásai voltak? Mert én csak jót hallottam eddig a pilatesről...
2009. márc. 22. 10:57
én anno a norbi duci tréning kazijára tornáztam és hatásos volt, mert abban az időben fogytam 13kg-ot... de én az étkezést is betartottam...lehet ez még segítette a fogyásom...
2009. márc. 22. 10:55
Pilates, nagyon jó! ;)
2009. márc. 22. 10:53

Aerobik Norbival 2-3

Volt. Idegbeteg lettem, hogy ez teljesen használhatatlan, és elkezdtem magamtól tornázni, a kazikat meg bevágtam a szemétbe.

2009. márc. 22. 10:48
Ki milyen DVD-re edzett már? Volt hatása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook