Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki mikor szeretne kisbabát, teherbe esni? fórum

Ki mikor szeretne kisbabát, teherbe esni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. jún. 18. 20:43

köszike!

hát így már folyamatos munkaviszonynak számít,mert tanfolyamra jártam 6hót a munkaügyinél!de 6 hót ki kell mindenképp húznom,addig rendben is lesz minden a baba projekthez!

2010. jún. 18. 19:43
Szia! Gratulálok hozzá! Ügyes legyél!!! Aztán ne várj sokáig!
2010. jún. 18. 14:36

sziasztok!

képzeljétek hétfőtől dolgozom!

egyel közelebb leszek a gyermekvállaláshoz:D

úgy örülök!

71. mandulacska2 (válaszként erre: 70. - Szamy36)
2010. jún. 16. 22:52
Szerintem is biztos sikerülni fog! Csak türelem kell hozzá. Bár ez nagyon nehéz. Én is már nagyon szeretnék, és mire el kezdünk próbálkozni, azt nehéz kivárni. És még akkor is attól félhetek, hogy vajon összejön e. Mindenki azt mondja, hogy nem szabad görcsösen akarni, de ha már annyira régóta vár valaki rá, akkor nehéz nem görcsösnek lenni. azért drukkolok neked is.
70. Szamy36 (válaszként erre: 67. - Mandulacska2)
2010. jún. 16. 21:42

Sajnos nekünk se sikerült. Ez a baba, aki elhagyott miket inszeminációval lett. Abból is a 3. :(

Nem adom fel. Pihenek, egészségesen élek és tudom lesz még egy babánk.

Lányok, szerintem az a lényeg mindenki akkor vállaljon babát amikor azt érzi itt az ideje. Mindegy miért, akarni kell azt a picurit.

2010. jún. 16. 21:14
Sziasztok! Én 19 évesen szültem. nem volt betervezve még a baba, de nem bánom, hogy így alakult. :) nagyon sok előnye van annak, ha valaki fiatal anyuka. Régebben még ezt én sem tudtam volna így elképzelni, de mikor megszületett a kisfiam, új értelmet kapott az életem és egyszerűen csodálatos érzés anyának lenni!!!!!!! :)
2010. jún. 16. 20:42
igen,mindig jó pozitív dolgokról hallani!
67. mandulacska2 (válaszként erre: 63. - Szamy36)
2010. jún. 16. 20:34
Szia! Köszi a kommentedet. Ezt jó volt olvasni :))) Remélem, nekünk is hamar összejön majd.Én pl. attól is tartok, hogy ha elkezdünk próbálkozni, nem jön majd össze. Egy barátnőm pl. már 3 éve próbálkozik, minden rendben van egészségileg, de szegény már többször vetélt. Jó neked, hogy így klappolt minden. Nálunk párom ragaszkodik a jó körülményekhez. Nekem is fontos, én attól tartok, hogy a gyerek nélkülözni fog majd. Sajnos nekem anyukám munkanélküli lett, mert folyton betegek voltunk a testvéremmel, ill. testvérem oxigénhiánnyal született, és állandó felügyeletet igényel. így nem volt sok mindenre pénzünk. Én szeretném a gyerekemnek biztosítani, hogy legalább normális ruhákban (nem márkásban) járjon , legyen egészséges étel az asztalon és rendesen tudjon iskolába járni. De sajnos ehhez ma már elég sok pénz kell. Persze tudom, hogy a pénz nem minden. Jó pozitív tapasztalatokról is hallani. :)))
66. pinki87 (válaszként erre: 63. - Szamy36)
2010. jún. 16. 20:31

részvétem!!

de:

gratulálok az elsőhöz ,és drukkolok a következő babához!

2010. jún. 16. 20:30

Értem már.

Hát mindegy.

Részemről,én nagyon szeretnék gyerekeket,ha meghízok majd edzek és diétázok.

Másnak meg ha attól jó,hogy nem szül,és úgy is boldog akkor jó,engem nem érint.

2010. jún. 16. 20:29
Bocsi: 3 hete!!!!
2010. jún. 16. 20:28

Lányok, hogy a veszekedést befejezzem és a kiírt témához szóljak. Én 21 évesen szülte. tervezetten, házasságba. Most 16 éves a fiam. Imádom. Közben volt diploma, lakás csere. Minden megy baba mellett is. Most szeretnénk kis tesót. Sajnos Egy babát elvesztettünk 23 hete, de nem adjuk fel.

Mindenkinek sok sikert akli tervezi a bab érkezését. Aki nem annak is, de nem tudja miről marad le.

UI: Aki rendszeresen sportol az nem ilyen indulatos, mert a sport közben endorfin szabadul fel. :)))))))

62. ariadna (válaszként erre: 58. - Cippora)
2010. jún. 16. 20:24
Úgy érti, hogy én sem értek egyet azzal, hogy ne kéne gyereket szülni!
61. ariadna (válaszként erre: 60. - Mandulacska2)
2010. jún. 16. 20:20
Köszi, és nagyon sajnálom, ha valaki úgy értelmezte! A kisebbség nálam ez esetben a csekély intelligenciával megáldott embereket jelentette!
60. mandulacska2 (válaszként erre: 56. - 72b00c655b)
2010. jún. 16. 20:18
Nem tudom, miből veszed, hogy itt bárki rasszista . Én pl. nem . Én jelenleg olyan iskolába tanítok, ahol a gyerekek jelentős része roma származású. És ugyanúgy bánok velük, mint a többiekkel. Semmi bajom nincs velük, vannak köztük sok értelmes gyerek, és van olyan osztályom, ahol a nem roma gyerekkel van több gond, nem a romával. Azzal meg aki ez alapján kommentálja a másikat, nem kell törődni. Én pl. nem érzékeltem Ariadné leveléből, hogy rasszista lenne.
59. ariadna (válaszként erre: 51. - 72b00c655b)
2010. jún. 16. 20:17
Nem a rasszról van szó! Hanem az intelligenciáról! Úgy pattogsz mindenkivel mint valami kocsis, közönségesen! Nem vagyok rasszista! Vannak roma barátnőim!
58. Cippora (válaszként erre: 56. - 72b00c655b)
2010. jún. 16. 20:14
Közülünk?Ezt nem értem!
57. mandulacska2 (válaszként erre: 50. - 72b00c655b)
2010. jún. 16. 20:14
Szerintem itt senki se a hitel miatt panaszkodott. Te hoztad fel az adósság tételt kiragadva abból , amit én írtam. Nyilván mindenki örül annak, ha lakáshoz jut ha így, ha úgy. Itt a gyerekről volt szó, illetve arról, hogy kinek mi a fontosabb. Nekem ill. másoknak a gyerek, neked az alakod. Egyébként ha megnézed a Rubint Rékat, vagy ha nem is pont őt, de vannak szép számmal, több gyerekesen is lehet valakinek normál külseje. Nem kell ahhoz több órát edzeni, meg lehet oldani, hogy figyeljen valaki az étkezésére, és ha nem minden nap, de heti 3* mozog, az már elég. Én ezt úgy mondom, hogy gyerekkoromban nem épp a vékonyabbak közé tartoztam, mégis le tudtam fogyni, mert akartam. De mindegy . Én ezen már nem akarok veszekedni. Amit biztosan tudok, hogy én nem azt fogom első szempontnak tartani, hogy milyen az alakom. Ha kell mozgok, hogy utána le tudjam adni a felesleges kilókat, és nem zabálom éjt nappallá téve a csipszeket meg a süteményeket. Ezt bárki meg tudja tenni.
56. 72b00c655b (válaszként erre: 55. - Cippora)
2010. jún. 16. 20:13
akkor ariadnára szólj rá, mert nem én gyalázkodtam. vagy ő közületek való, és neki mindent lehet?
2010. jún. 16. 20:11

Szerintem álljon meg a menet,nehogy már egy babás fórumból a rasszizmusnál kössünk ki.

Nuygodj meg Hervis!

54. 72b00c655b (válaszként erre: 53. - Pinki87)
2010. jún. 16. 20:11
Azért, mert én nem akarok gyereket, még nem áll senkinek se jogában lecigányozni.
2010. jún. 16. 20:10

Hervis kérlek nyugodj meg!ennek semmi értelme!


egyátalán nem panaszkodott sztem mandula!kb én is ilyen helyzetben vagyok ,mint ő!

de ennél vannak rosszabb helyzetűek is,és boldogok

52. Cippora (válaszként erre: 50. - 72b00c655b)
2010. jún. 16. 20:08
Én nem panaszkodom :)
51. 72b00c655b (válaszként erre: 48. - Ariadna)
2010. jún. 16. 20:07
Remélem, bocsánatot kérsz a burkolt cigányozásért, te rasszista! De most rögtön, mert kivágatlak innen!
50. 72b00c655b (válaszként erre: 46. - Cippora)
2010. jún. 16. 20:06
Akkor pedig nem kell itt fűnek-fának panaszkodni. fel kell venni a hitelt és örülni kell neki. Nem kötelező adósságot csinálni.
49. mandulacska2 (válaszként erre: 45. - 72b00c655b)
2010. jún. 16. 20:06
Képzeld, nem sikerült rosszul az életem, és már legalább 5 éve dolgozok, ha nem is a határozatlan idejűről beszélünk (diákmunka, ill. normál munka csak határozott idejű). Nem ülök nyakig az adósságokban, lakáshitelt a férjem és szülei vettek fel, hogy lakásunk lehessen, de mivel együtt élünk én fizetem a párommal. Egyébként manapság ki tud lakást venni hitel nélkül? Csak az , akinek a szülei vannak olyan jómódúak és hozzáteszem hajlandóak a gyereküknek lakást venni. És ez a kisebbség. Még olyan ismerősöm is kénytelen volt hitelt felvenni lakásra, aki egyébként nem tartozik a szegényebbek közé, de mivel a lakások olyan horribilis áron vannak, és mivel a többségnek nincs több 100 ezer forintos fizetése, ezért nem tudnak másként lakáshoz jutni. Én nem tudok a te anyagi helyzetedről és nem is vagyok rá kíváncsi. Csak a megnyilvánulásodra reagáltam. Te döntesz az életedről, csak nehogy idősebbként magányosan arra döbbenj rá, hogy senki sincs melletted, vagy ha van, akkor érdekből.
48. ariadna (válaszként erre: 45. - 72b00c655b)
2010. jún. 16. 20:06
Úgy veszekszel mint a mónika showban valami kisebbség! Ne bántsd a csajokat!
2010. jún. 16. 20:06

jajj,csajok!


sztem felesleges vitázni!


nem annyira értek egyet Hervis-el én sem,de el kell fogadni a döntését!


sztem nem irigylésre méltó az,ha valaki jól él ,itt anyagiakra gondolok!

nekem is van hiteleim,és ez nem azt jelenti,hogy nyakig ülök adósságba!

mindenkinek más az elképzelése a jövőre nézve!

én szeretném,ha lenne értelme miért élni,mert igazából mi értelme?

46. Cippora (válaszként erre: 45. - 72b00c655b)
2010. jún. 16. 20:05

Nem fogok vitába bonyolódni veled,mert semmi értelme nincs,de szerintem nem 32 éves vagy,a gondolkodásod mindenesetre elég gyerekes.

Nem kell másra mutogatni,hogy mert hitele van,meg kevés a pénze,mert a többség ebben a helyzetben van most sajnos.A másik meg,hogy miért is lenne rossz élete?

45. 72b00c655b (válaszként erre: 43. - Mandulacska2)
2010. jún. 16. 20:01

Ha neked rosszul sikerült az életed, mert még el se kezdtél dolgozni és már nyakig ülsz az adósságban, arról nem én tehetek.

Ha pedig zavar, hogy nekem nem kell nyomorognom, az a te bajod.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook