Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki mennyit küzdött - küzd azért, hogy végre babás legyen? fórum

Ki mennyit küzdött - küzd azért, hogy végre babás legyen? (beszélgetős fórum)


1 2
50. Mankácska87 (válaszként erre: 49. - Bcicus)
2011. nov. 27. 00:28

A closti nekem nem tett jót egyáltalán.

Túlstimulált a bogyó, és ha mindez még nem lenne elég, (a dokim nem adhatott be repesztőt, mert túlstimulálás esetén ez szigorúan TILOS) még el is cisztásodtak.

A 2 legnagyobb tüszőm 52 mm és 65 mm.

Ez volt pénteken, azóta meg vagy tovább nőttek, vagy kirepedtek. Hétfőn megyek újra. Meglátjuk!

Nagyon szenvedek!

49. Bcicus (válaszként erre: 48. - Mankácska87)
2011. nov. 22. 01:58
De ir-t nem nézetett pedig alap lenne, hormonok elött, mert ha netán van akkor hiába lesz peteérésed a clostitól.
48. Mankácska87 (válaszként erre: 47. - Bcicus)
2011. nov. 22. 01:42

2 naponta járok, hogy nehogy elcisztásodjon. Ha tegnap mégsem repedt ki, akkor holnap jön a szuri.

Szerencsére jó dokim van, és nagyon odafigyel rám. Amióta terhes lettem a kislányommal, azóta hozzá járok, nála is szültem, és ennek már több mint 5 éve.


Valószínűleg ezért merte egyből felírni ezt a gyógyszert.

Ismeri az összes eddigi bajom.

47. Bcicus (válaszként erre: 46. - Mankácska87)
2011. nov. 21. 17:37
És egy hónapban hányszor mész hozzá uh-ra most, hogy szeded? Mondjuk nem értem, hogy mielött teljesen kivizsgálna és megállapítaná a bajod miért ír fel valaki clostit mikor az árthat is.
46. Mankácska87 (válaszként erre: 45. - Bcicus)
2011. nov. 21. 16:36

Hát nem tudom!

Holnap rákérdezek a dokimnál.


Amikor elmentem hozzá, és mondtam hogy csak nem akar jönni a baba, akkor felírta a clostit, és azt mondta, hogy most még várunk, hogy mit csinál a gyógyszer, aztán meglátjuk.

45. Bcicus (válaszként erre: 42. - Mankácska87)
2011. nov. 21. 15:35
Lehet genetikai, de lehet szerzett is, sajnos ezt nem tudni, de nagyon sok nőz érint és nem tudom miért nem nézetik meg mindenkinél akinek nem jön a baba, mert rengeteg nőnél ez a baj.
44. Stella1989 (válaszként erre: 40. - Mankácska87)
2011. nov. 21. 15:15
a cukrom nekem is jó volt, de az inzulin nem. de csak terhelésen nem . egyszerű vérvételen az is jó volt!
2011. nov. 21. 14:51
-ki
2011. nov. 21. 14:51
Mitől alakulhat ki ez ki?
41. Bcicus (válaszként erre: 40. - Mankácska87)
2011. nov. 21. 14:08
AZ semmit nem jelent. AZ ir a meddőség legfőbb okozója ma a világon. Mindenképpen megnézetném mielött hormonokat veszek be.
2011. nov. 21. 13:50

Nem rémlik, hogy ilyen néztek volna nálam.

De a cukrom az biztosan jó.

39. Bcicus (válaszként erre: 37. - Mankácska87)
2011. nov. 21. 00:06
terheléses cukor és inzulin vizsgálat.
38. Stella1989 (válaszként erre: 37. - Mankácska87)
2011. nov. 20. 20:40
inzulin túlterhelést?azthiszem úgy nézik az irt is.
37. Mankácska87 (válaszként erre: 36. - Bcicus)
2011. nov. 20. 15:44
Micsodát?
36. Bcicus (válaszként erre: 35. - Mankácska87)
2011. nov. 20. 14:27
ir-et néztek?
2011. nov. 20. 08:57

Azt azért hozzátenném, hogy nekünk a férjemmel, már van közös gyerkőc, mégis ki kellett, hogy vizsgálják, meg engem is, és nem találtak semmit, mégis kaptam gynevac-ot, hogy kitakarítson belül, meg most a clostit, hogy a hormonjaim rendbe jöjjenek.


Mert mikor a kislányom betöltötte az 1 évet, és már nem szopizott, akkor felírtak fogamzásgátlót ( a leggyengébbet), és gyakorlatilag kevesebb mint 1 év alatt annyira felborult tőle a hormonháztartásom, hogy hónapokig nem menstruáltam. ---ezért kekk most a closti, hogy minden visszaálljon a normális kerékvágásba.


Azt még azért hozzátenném, hogy attól, hogy fel voltam borulva, attól a ciklusom pontosan 28 napos volt, nem lehetett észrevenni hogy valami nincs rendben, mert a szervezetem sehogy máshogy nem jelzett, csak úgy hogy nem jön a kis tesó, bármit is csinálunk.

2011. nov. 20. 08:50

Irok a temahoz, mivel xeretnem leirni az en esetemet, es ezzel talan remenyt adni. . .

Masfel eve volt egy spontan vetelesem. . . Elterveztuk ferjemmel h kisbababocit akarunk, ra 2 honapra oxxe is jott. . . de hat az orom rovid idejig tartott, de ugyanis 5 hetesen elveteltem. . . utana 6 honap pihenes kovetkezett, es ujra neki lattunk a probalkozasnak. Gondoltuk h megint olyan konnyen megy majd mind eloxor. . de hat nem. . . Minde egyes honap csalodassal jart. Elhataroztuk h 1 evig probalkozunk es ha nem sikerul, irany a kivizsgalas. Es kepzeljetek az utolso honapban oxxejott a dolog, tehat 1 ev varakozas utan. . . es most 5 honapos terhes vagyok. Tehat nem szabad feladni a remenyt, de nem is kell gorcsosen akarni. . . Ha egyxer sikerult, masodxorra is oxxejon. . :) Kul. a heten voltam ultrahang vizsgalaton, es valoxinu h kislanyunk lex. . :)

33. Bcicus (válaszként erre: 32. - Stella1989)
2011. nov. 20. 00:46
Azért ez sem igaz. Rengeteg meddőségis doki sem ért sok oylanhoz amihez kéne.
2011. nov. 19. 22:12

Pont ebben a hónapban kereken 5 éve.

Kaáliban vagyunk már, Bár csak itt kezdtem volna. _De mind a legtöbben és is egyszerű nődokinál kezdtem mert ugye ki gondolja hogy nagyobb gond is van...Szóval a nődoki sokat clostizott hónapokon át, és szuritkat is kaptam 8 petesejt lett.Mindezt spontán próbálkozásra.. és baba nem lett.


JELEN: túl vagyunk 2 sikertelen inszemináción!


én azt tanácsolom aki már több mint 6 hónapja próbálkozik hogy menjen egy medőségi központba ott rendesen kivizsgálják. ezek a nőgyógyászok nem meddőségi szakemberek nem értenek hozzá. még a legtöbb vizsgálatokról sem tudnak.

2011. nov. 18. 11:00

Szióóóóó!

Voltam a dokinál, és azt mondta, hogy a jobb oldali tüszőm 21 mm, és hogy az minket már nem érdekel, mivel a baloldali átvette a vezetést 30mm-el. A másik kettővel meg már nem is foglalkozott

Azt mondta, hogy most már bármikor megrepedhet, és hogy a gyógyszer dolgozik rendesen. Engedélyt kaptunk! Lehet akciózni! :))

(Én láttam rajta egy kis fehér pontot----de nem tudom hogy az mi lehetett)

Vasárnap megyek újra.

2011. nov. 17. 21:01

Holnap megyek újra dokihoz!

Azt mondta, hogy addig ne akciózzunk apával, amíg ő nem szól. Így már holnap lesz a 4. napja, hogy semmi nem történt, én meg már teljesen ki vagyok :(

29. NeKoAn (válaszként erre: 28. - Mankácska87)
2011. nov. 17. 20:51
Millió-millió DRUKKKKKKK!!!!!!!!!! :D
28. Mankácska87 (válaszként erre: 27. - NeKoAn)
2011. nov. 17. 20:50

Szegénykém! Kitartás!!

Majdcsak lesz baba! DRUKKOLOK NEKED!!!!!!!!!!!!!!


Nekem most a closti 4 tüszőt csinált ebből 2 domináns!

Remélem, hogy ebből már lesz baba

27. NeKoAn
2011. nov. 16. 17:47

Sziasztok! Mi 6 éve próbálkozunk! Természetgyógyászhoz kezdtem el járni (mert az orvosok csak egymásra mutogattak) idén nyáron, azóta rendszeres a mensim és minden hónapban reménykedünk! :)

Ebben a hónapban már tutira nem jön a két csík, de majd karácsonykor! :)

Sok sikert a babaprojekthez mindenkinek! :)

2011. nov. 16. 17:38
Azért,hogy "babás" legyek,azért semennyit!Azért,hogy várandós legyek,azért egy hónapot!
2011. nov. 16. 17:05

Sziasztok!


Nekem azt mondták az orvosok, hogy nagyon nagy a valószínűsége, hogy nem lehet csak úgy pikk kakk babám, előtte mindenképpen gyógyszeres kezelés kell. Ennek tudatában nem is izgultam soha, mert azt mondták, hogy nem lehet... nem is lett 6 évig.

Aztán egy éve új párom is van, aki nagyon szereti a szójatejet és miatta én is elég sokat ittam. Aztán,hogy a szójatejtől-e vagy csak úgy , esetleg az intenzívebb és gyakoribb összebújásoktól-e de valamitől beált a ciklusom, ami soha nem volt normális . Annak ellenére, hogy mi még nem terveztük a babócát, idén márciusban terhes lettem, és kb 6 hét múlva érkezik a kicsimanó akit már nagyon várunk....

Egyebet nem tettem semmit, sőt a tél végén elég intenzíven jártunk partizni, és ott azért cigifüst meg némi alkohol is volt... szóval nem egy bababarát tevékenység és mégis összejött... Én a szójatejre gondolok, semmi mást nem tettem, nem szedtem....

24. Cepheus (válaszként erre: 3. - Mankácska87)
2011. nov. 14. 01:32

4,5 évet.


A barátcserjéről jókat hallottam.

23. Bcicus
2011. nov. 14. 01:21
4,5 évet.
22. Mankácska87 (válaszként erre: 21. - Narancsika)
2011. nov. 13. 20:08

Jajj!! De szörnyű!! :((

Szegénykém!

Csodálom a kitartásod!

NAGYON DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!

2011. nov. 13. 19:30

Nekem elsöre sikerült,de sajnos koraszülés miatt elvesztettük.A 2.is elsöre sikerült,de a 9.héten elhalt.Kiderült a probléma,igy biztonságosan belevághatunk.Mult honapban is elsöre sikerült,de nem ágyazodott be,mert kicsit megbolygatta a ciklusomat az abortusz.Most kaptam rá gyogyszert(bromocriptin)és innen a forumrol tudom milyen jo a hatása.

Most várakozo állásponton vagyunk,vagyis teli reménnyel és izgalommal várjuk mi lesz.Elég idegőrlő ez az egész idöszak.

Drukkolok én is mindenkinek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook