Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki mennyit fogyott, mennyi idő alatt a Gastoyal-al és annak melyik étrendjével? fórum

Ki mennyit fogyott, mennyi idő alatt a Gastoyal-al és annak melyik étrendjével? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 24. 21:17
Ismerős a helyzet. 1 hónap alatt 9 kiló, a régi Best of étrenddel (ABC), majd rá fél évre mind visszajött. Egyet értek az előttem szólóval: hatásos, de sajnos egy idő után beleun az ember. Olyankor étrendet kell változtatni. Nekem a villámgyors diéta is bejött.
2012. máj. 24. 20:59

Szia! Főnöknőm 9 hónap alatt fogyott le az ABC diétájukkal 43 kg-t (nem tudom, most is így nevezik-e a menüt), mozogni is elkezdett, mikor már tudott, de ahogy abbahagyta, kb 5 hónap alatt visszajött minden... Tehát a diéta jó, drasztikus, de nagyon hatásos, meg lehet szokni, de ha beleuntál - ahogyan ő is -, az veszélyes lehet.

Sok sikert!!! :)

2012. máj. 24. 20:47
Sziasztok! Ki mennyit fogyott, mennyi idő alatt a Gastoyal-al és annak melyik étrendjével? Előre is köszi a válaszokat. Üdv Mindenkinek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook