Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki mennyit fizet a nőgyógyászának? fórum

Ki mennyit fizet a nőgyógyászának? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. dec. 9. 04:09
semennyit,mert nalunk nincs borravalo.
2016. dec. 2. 17:55
0, azaz összesen eddig nulla forintot fizettem nekik. Kapnak ők pénzt.
2015. ápr. 3. 02:14
semmit,mert itt nem kell.
2015. ápr. 2. 20:27

rakszures(mellvizsgalattal):6000ft

vizsgalat:3000ft

kenetvetel:1000ft

injekcio:3000ft

recept:500ft


terhessegnel heti vizsgalat 2000-3000ft( nem mindig fogadja el)

szulesnel volt aki nem is adott neki, de aki hetente fizet neki akkor mar fogadott orvosnak szamit, igy nem kell fizetni, de annyira rendes hogy adni szoktak :)

de rendesen kergetni kell a penzzel.

2010. aug. 11. 21:19
havonta 8.000ft
65. labi
2010. ápr. 28. 14:46

5000-Ft a vizsgálat rákszűréssel együtt.

De már több mint húsz éve odajárok.

2010. márc. 18. 07:42

Ki van írva, minden 5000,-Ft a vizsgálat, recept 1000.-Ft, kontroll 1000.-Ft, + rákszürés 1000.-Ft.

A szülés és az onkológia a csillagos ég!

2009. szept. 19. 15:39
5000 a vizsgálat.Szülés 6 éve 35 volt,most 50 ugy tudom.
2009. szept. 19. 15:37
Az enyémnél fix tarifa van: 8000Ft.
2009. júl. 23. 21:56
12 ezer egy vizsgálat.A szülésnél azt mondta,hogy annyit adjunk amennyit gondolunk.
2009. júl. 16. 20:44

Ja még voltam egy másiknál is ,mikor a lányommal terhes lettem.

Az is a II-es klinikán volt-nem emlékszem a nevére-egy ismerős ajánlotta-de nem volt túl szimpi.

Ott kezdődött,hogy időre voltam bejelentkezve-és két órát vártam a magánrendelőjében.Aztán elegem lett belőle,mert látszott rajta-pénzcentrikus.Fura neve van-majd eszembe jut.

59. tixtina (válaszként erre: 58. - Zsanetta)
2009. júl. 16. 20:40

Őt nem ismerem.Pajor nem volt anyagias-igaz 2003-ban szültem nála.

Annyi bizonyos,hogy nagyon alapos-körültekintő-és figyel az emberre-nem úgy mint sokan mások.Fizess,aztán menj a F...ba.

Nekem keveset mozgott a gyerek-és mindenhova elküldött-áramlásvizsgálatra,stb-pedig nem volt rossz értékem-.Ha tehetném,hozzá mennék-csak nem ad meg mobil számot-és nehéz vadászni utána.

2009. júl. 16. 20:34
róla nem tudok nekem a f... bánhidy volt,egyí anyagias ember és hát nincs semki jó véleménnyel róla.
57. tixtina (válaszként erre: 56. - Zsanetta)
2009. júl. 16. 20:33
Pajor Attila
56. Zsanetta (válaszként erre: 55. - Tixtina)
2009. júl. 16. 20:30
szabad megkérdezni a nevét??
55. tixtina (válaszként erre: 49. - Zsanetta)
2009. júl. 16. 15:20

Bizony nehéz.

Az a legzomorúbb,hogy akinél a lányomat szültem,külföldre távozott ,már több,mint 1 éve.

Na,Ő pont olyan volt,aki szakmailag nagyon tudott-és emberileg is korrekt volt.

5 ezer volt bent a kórházban a magánrendelése-mert az munkaidőn kívül volt.Munkaidőben is rengeteget dolgozott-sokat kellett várni rá-volt,hogy órákat.

Viszont remek orvos,ha tehetném,és itt lenne akkor továbbra is hozzá járnék.

A fiamat a II-es női klinikán hoztam világra-az az orvosom is jó volt,csak Ő is túl elfoglalt-mobilja nem volt -irodájában szinte soha nincs-így lehetetlen elérni:(Azóta igazgató lett,ha jól tudom-biztos még elfoglaltabb.

54. youlcsi (válaszként erre: 53. - Zsanetta)
2009. júl. 16. 15:17

nem vagyok pesti (adatlapomon ott van :))

mondjuk eü végzettságem sincs, csak éppen a kórházban dolgozok. és így látom, sokszor mit tesznek, és valóban nem csak "külsőssel". meg persze dokija is válogatja. nem véletlen, hogy a fellelhető ~8 orvosból ahoz járok, akihez.


és ha az embernek baja van, sztem az a minimum, hogy abból profira képezze magát :)

2009. júl. 16. 14:00

akkor nincs gond remélehetöleg .

én sajnos ellenpélda vagyok mert hiába tudják hogy szakmabeli vagyok ,ugyanugy bakizott a volt dokim.

de most már kezdek profi lenni a betegségemet kifolyólag igy a mostani dokim is a kezembe adta mütétem után a véreeredményem és én mondtam a dolgokat.

jó hogy ezt tanulom,ebben dolgozom.

arra lennék kiváncsi hogy egy laikussal mit tehetnek.pesti vagy??

52. youlcsi (válaszként erre: 49. - Zsanetta)
2009. júl. 16. 13:51

bátorság lenne? nem tudom... akit a szüléshez választanék, ahoz kellene járni terhesgondozásra is. mivel a dokimban vakon megbízok, így majd hozzá szeretnék menni (hacsak ő nem küld máshoz), tehát ebből adódik, hogy nem lesz a szülésre orvosom (persze ha nem programozott császár lesz).

én is eü-ben dolgozom, tehát az orvosok nagy része ismer, így attól nem félek, hogy le leszek sz@rva :)

2009. júl. 16. 13:49

de ez a ritkább nem???

én nem találkoztam ilyennel bár én szerencsétlen vagyok az ilyenekben:)

50. Charly(vagybármi) (válaszként erre: 49. - Zsanetta)
2009. júl. 16. 13:45

"nem egy példát tudok ebben dolgozom hogy az ügyeletes doki hát nagy ivben leszar."


Azért tudok nagyon jó ellenpéldát is. Sőt vannak ügyeletes dokik, akik ilyenkor gyüjtenek kuncsaftot, a + élményt sokaknak továbbadják ugyanis.

2009. júl. 16. 13:26

bátor vagy youlcsi én bizti választanék dokit majd a szüléshez mert nem egy példát tudok ebben dolgozom hogy az ügyeletes doki hát nagy ivben leszar.

bocsánat a kifejezését.

de jó hogy ilyen dokit fogtál ki.

tixtina én is a II.nöin találtam volna talán más dokit akiben bizalmam lehetne de az elözö dolkim ott igazgatóhelyettes és a fönöke.

tehát csak akkor gondolkozom vissza oda ha a lombikból ikreim lesznek.

mert szeretnem megagni nekik a jó koraszülött intenzives tapasztalatot,bár remélem nem lebne rá szükség.

ha terhes maradok egy babóval akkor keresek egy tök jó,átlagos rangú dokit aki nem siet sehová és nem követeli a jussát.

nehéz ez lányok nagyon nehéz!!!

48. youlcsi (válaszként erre: 44. - Zsanetta)
2009. júl. 16. 11:52

gondjaim vannak, az orvosom jó (a nap nagy részét a műtőben tölti, de én nem ezért bízom meg benne, hanem mert emberileg olyan, amilyen). engem nem műtött, de már mondta, hogy lehet kellene, de persze most még próbálkozok, hátha elkerülhető.

és soha nem éreztem azt, hogy pénzt várna azért, amit tesz. ez nem jelenti azt, hogy nem adnék neki. ha eljön az ideje, meg fogja kapni, mert jelenleg fel sem merül bennem, hogy esetleg majd terhesgondozásra máshoz járjak. azért meg fizetni kell. a szülésért már nem, mert azt nem vállal, így marad az ügyeletes orvos (aki majd remélem, akkor ő lesz)

47. tixtina (válaszként erre: 46. - Zsanetta)
2009. júl. 16. 11:48

Ismerek én is egy orvost aki endoszkóp specialita-és nagyon jó orvos-endometriosis -t is kiválóan gyógyítja-hogy aztán mennyire anyagias?nem mentem most hozzá,mert ő is a Nyírőben van,és az előző dokim is-és ciki lett volna,ha összetalálkozom a kórházban a volt orvosommal.Pont együtt végezték az utolsó műtétemet-

Igazad van,a jó orvos nagyon sok pénzbe kerül.

Csak egy idő után az anyagiasság az amitől már nem is jó orvos-mert azt nézi-ki mennyit ad.és ha nekem nincs elég pénzem kifizetni-akkor nem foglalkozik velem-keressek mást.

2009. júl. 16. 11:32

hát az a baj hogy jó orvost találni nehéz.

én is ilyen problémás eset vagyok,sajonos.

nekem endometriosisom van és 5x mütöttek vele.

de 4 orvost fogyasztottam el.

az utolsó jó de nagyon anyagias.

jó mert prof de nincs ugy idö rám.

h terheses leszek keresek vki mást.

45. tixtina (válaszként erre: 44. - Zsanetta)
2009. júl. 16. 11:21

Igen-én is problémás vagyok-négyszer műtöttek tavaly.Az a doktornő-remekül eltávolította a rossz részt-csak sajnos nem hagyott bent varratot,ezért összenőtt a méhszájam-és utána muszáj volt egy nagy műtétet/ endoszkópos/végezni-mert nem tudták megnyitni,majdnem kilyukadt a méhem.

Ezért mentem egy másik orvoshoz,akit az unokatesóm ajánlott-azt ugyan mondta,hogy drága orvos-de ekkora pofátlansággal még nem találkoztam-pedig voltam jó pár nőgyógyásznál.mert ha mondjuk megműt,akkor megértem hogy elkéri a jussát-vagy ha megvizsgál-de hogy egy leletet adjon át??Meghökkentem kissé.

Persze,azon is csodálkoztam,hogy alig vannak nála-kétszer jelentkeztem be hozzá-mindkét esetben sok helye volt arra az adott hétre.

Előző dokimnál két hétre kaptam csak időpontot.

Igaz az a doktornő-aki műtött-még a varratszedésért sem kért el pénzt.Hát van egy kis különbség.:D

2009. júl. 16. 10:42

az a baj csajok hogy akinek vannak gondjai tehát beteg nögyógyógyásztilag annak meg kell fizetni a dokit és próbálja a legjobbat választan.

ök meg már pénzbe sok pénzbe kerülnek.

ha problémamentes lennek én is megelégednék egy középszintű dokival aki évente 20x jár be a mütöbe masi mütétre de sajnos 3 év alatt 6x voltam alatatva és mütve ,kell az hogy tudjam jó a keze a dokinak.

ezt meg meg kell fizetni,de igen mind egy pénzéhes hiéna .tixtina a te sztorid is meghökkentö ,mg ekkora pofátlan orvost.

apám !!!!!!!!

ezt kéne az parlamentbe megvizslatni és tenni ellene.hogy a szegény embertöl aki azért a pénzért sokat dolgozik,ne tudják ilyen hiénák megkopasztani.

2009. júl. 16. 08:11
Hát ahogy lejjebb írtam már, nálunk nincs már sztk, és a szkrendelés a kórházban van már egy ideje. Az én doki nőm nagyon aranyos, soha nem foag el szinte tőlem pént. Most adtam 5-öt, de veszekednem kell szinte vele, hogy rakja el. Nekem kerek-perec elmondta, hogy 5 hét múlva lesz eredménye a rákszűrésnek! Amúgy emberileg is csillagos 5-ös, mert mailezni is szoktunk, és mindig küldök neki képeket a gyerekekről.
42. youlcsi (válaszként erre: 41. - Tixtina)
2009. júl. 16. 08:00

hát, nem semmi ez a sztori.


a szakrendelőben is ki lehet tapasztalni, hogy ki mikor rendel, és akkor mindig csak ahoz kell menni, aki szimpatikus. és az legalább ingyen van.

2009. júl. 15. 22:13

Most néztem meg a neten a magánrendelőjét.

Recept felírása vizsgálat nélkül-3 ezer forint.Mert ugyebár felírt nekem tejapasztó gyógyszert.

Ehhez képest,mire fel kért 8 ezret.???

Már bocsánat,de két gyerekes anyuka vagyok-és nem multimilliomos.Ezért a pénzért a férjem-éjjel nappal dolgozik.

Mi a tanulság?legközelebb elmegyek a körzeti rendelőbe,ahol két hét alatt eredmény van-és TB kártyára megcsinálják az onkológián.mert a nőgyógyászok ott is .......sem érnek.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook