Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki mennyire kreatív? fórum

Ki mennyire kreatív? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 14. 22:38
Én nagyon.
2009. okt. 23. 16:38
Én régen rengeteget kötöttem, hímeztem, makraméztam, varrtam. Aztán az idők múlásával ráuntam ezekre a tevékenységekre. Most már abban élem ki a kreativitásomat hogy az oviban csinálunk a gyerekekkel - gyerekeknek különféle dolgokat, illetve dekorációkat. És ami most aktuális, holnap pl a halottak napjára fogok itthon koszorúkat gyártani.
2008. okt. 16. 15:40
Szeretek kötni,horgolni a főzés,sütés sem gond,a bűvészkedést pedig a pénzbeosztásnál gyakorolom
2008. okt. 7. 12:10
én is szeretek alkotni, ezt főleg a főzésben tapasztaltam meg, vagy a kötésben.
2008. márc. 29. 12:34

Sziasztok! :)


Én nagyon szeretek kreatívkodni, kézműveskedni kislánykorom óta... :) Kicsiként sokat gyurmáztam, gipszkiöntőztem, festettem, rajzoltam például. Anyától megtanultam hímezni, kötni (jó lenne újra feleleveníteni), szeretek origamizni, lakást díszíteni, gyöngyöt fűzni(varrtam már kis pénztárcát és arra lepkemintát fűztem gyöngyökből és kagylókból), szalvétatechnikázni, gyertyát is csináltam már saját kezűleg. Mikor mire van időm és kedvem éppen. :) Szerintem nagyon jó kreatívnak lenni, főleg ha saját magunk készített ajándékkal lepjük meg a szeretteinket, biztosan jobban is örülnek, mint a boltinak. No és nem utolsósorban saját örömünkre is jó "pepecselni" valami kis kézműves hobbival. :) Mennyivel barátságosabb egy kis lakás, amit saját kezűleg varázsolunk kreatívan otthonná. :) Puszi, Zsana

2008. febr. 14. 21:30

en amugy nem vagyok az, regen volt turelmem meg a gyongyszoveshez is, de mar semmi. taborban jol elszorakoztunk ezzel

egyebkent ezeket a hazi kepeket, mutyuroket nem szeretem a lakasban, szoval mindig mindent elajandekoztam, kihajitottam

2008. febr. 14. 21:27

szerintem te mar a problemagyartasban is kreativ vagy :))

persze, hogy jo a gyereknek, egyutt alkottok, jol elszorakoztok, latja az eredmenyet, finommotorikaja is fejlodik.

Az oviban meg ha szerencsed van vele, eszebe sem jut, hogy a tarsakkal nem jo lenni, azokat a dolgokat nem jo csinalni.

2008. febr. 14. 21:21

Azt gondolom, hogy nem baj, ha nemcsak a kínai játékok között és a tv mellet nőnek fel, hanem a hasznos dolgokat is tudják értékelni. Az én kislányom pl. imádja a kézzel varrt bábjaimat. (róka, mókus, farkas, malac, királylány, piroska, stb). Még a mese is jobban érdekli. Az oviban meg úgyis más élményekkel és tapasztalatokkal lesz gazdagabb.

Nekünk is van dipszkép a falon:)

2008. febr. 14. 21:17
Én is nagyon!!
2007. okt. 24. 09:46
Én is!
2007. okt. 24. 09:34
Én nagyon !!!!!!!!
2007. júl. 11. 14:17
Szerintem nem baj, ha otthon az alapokat megtanulja. Látja, hogy mi mire való. Az óvodában a többi gyerekkel együtt fog alkotni, egymásnak segítenek. Ha jól megy neki, büszke lesz magára, én már ezt is tudom.
2007. júl. 10. 22:49
Azt hittem többeket érint a téma... Szóval azért gondolom, hogy nem annyira jó ez mert akkor az oviban mit fog gondolni? "Ja, ezt anyu is tudja és akkor már sokkal jobb lenne otthon vele". Vagy nem?
2007. júl. 6. 08:29
Miért ne lenne jó? Ha már látja, akkor ,,tanul" belőe és talán hajlik majd ilyesmire ő is később. Ezek csak hasznos dolok. Jobb, mintha az ember tv-t nézne és jobb ha a gyerkőc is majd mondjuk szombárszkodik, vagy autókat tervez, mintha számítógépet nyomkodna.
2007. júl. 6. 00:38
Mióta megszületett kisfiam állandóan csinálok valamit neki. Gipszkép a falon, origami technikával megcsináltam az évszakokat meg egy vonatot. Quillinget most kezdtem el - gyönyörű képeket lehet vele készíteni. Vajon jó ez neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook