Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki melyik fogászatot ajánlaná Debrecen környékén, implantátum ügyében? fórum

Ki melyik fogászatot ajánlaná Debrecen környékén, implantátum ügyében? (beszélgetős fórum)


2021. okt. 12. 23:39
Hát úgy korona, hogy megvoltak a csavarok és arra került híddal. Csavarral rögzítve, de ezt így szokták. Megvolt csinálva felül. Most szeretném alul. :)
7. ikres_anyu (válaszként erre: 6. - Ikres_anyu)
2021. okt. 12. 22:21
jav: kerül majd
2021. okt. 12. 22:20

Az implant után korona is került a fogadra?

Én is szeretnék cirkon kerámiát és szemezek vele, hogy Debrecenben csináltatom, de senkit sem ismerek ott.

2021. okt. 12. 22:09

Köszi a tippet. Én eddig fresh24dental-ba jártam, viszont a covid miatt egy jó másfél éve nem voltam magánfogorvosnál.


Az akkori implantátum amúgy tökéletes viszont a korábbi orvosom már nincs ott a honlapjuk szerint. Mondjuk kérdés ennyi kihagyás után neheztelnek-e rám és az is mennyi lesz végül az annyi. Bár lehet benyelem ezt a plusz pénzt és maradok itt. Mindenesetre körülnézek hiszen gyakorlatilag itt is újrakezdenék mivel mindenképp új kezelőorvosom lenne.

2021. okt. 12. 19:11
Mi most Db-ből Nyír1re mentünk Covesan Sorin dr-hoz, nov. elején lesz a beültetés ... Fogorvosunk ajánlotta, a Lányának bölcsességfogat műtött ki.
3. 9cc76994c5 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 12. 18:34
Mindeki annyit kér,amennyit akar.
2021. okt. 12. 18:33
A vicces amúgy az hogy ahova én jártam kb. a budapesti rendelők árain megy az árlista szerint. Miközben ugyanaz a másik rendelő jelentősen olcsóbb. Érdekes ez.
2021. okt. 12. 17:41

Sziasztok!


A covid előtt volt egy rendelő ahova jártam viszont elképesztően megugrottak az árak. A tömések bőven 20 felett kezdődnek, az implantátum pedig közel 50 ezer/darabbal többe kerül. És ez még a legolcsóbb. Valamint az akkori kezelőorvosom sincs már ott.


Most fontolom meg, hogy menjek-e oda így is vissza, vagy esetleg más rendelőknek is utánajárjak. Sajnos a covid bezavart, de már kezdem összeszedni magam. Csak egyszerűen sokkoltak az árak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook