Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki lehet szeretetéhes és ez miben nyilvánul meg? fórum

Ki lehet szeretetéhes és ez miben nyilvánul meg? (beszélgetős fórum)


10. Miss Angel (válaszként erre: 9. - Grizus)
2013. júl. 21. 13:13

ez hidd el kicsit elcsépelt:szeresd magad és akkor minden szuper lesz:)

az meg vhol ésszerű,ha egy ember sose kapott szeretetet vagy nem eleget,hajszolni fogja,mint az őrült,sok egész életén át....

9. grizus (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2013. júl. 17. 06:33
Ez rám is jellemző. De már nagyon visszavettem az érzésekből, meg régóta nincs is senki, akire pazarolhatnám. Jobb is ez így, nem akarok megint érdemtelen vagy elérhetetlen embert akarni. Szerintem ez nem feltétlenül azért van, mert kevés szeretetet kaptál, hanem, ahogy valaki írta, mert nem tudod, hogy magadat kell elsősorban szeretned és nem mástól várni.
8. Miss Angel (válaszként erre: 5. - Forrest2010)
2013. júl. 13. 18:51
oké,meg fogom fogadni,visszaveszek magamból!:)
2013. júl. 13. 17:38

Köszönöm a válaszokat.:)



Tehát aki szeretet éhes, az több szeretetre vágyik, mint amennyi van.


Miss Angel: ha lehet kérdezni, miért kaptál kevés szeretetet?

6. Flóra07 (válaszként erre: 1. - Gesztenyeszirom)
2013. júl. 13. 12:59
Lehet, hogy nem is szeretetre vágyik valaki, csak szeretné jobban érezni azt, hogy él, mert szerintem akinek erős érzelmi életete van, az intenzívebben éli meg a létélményt.
5. forrest2010 (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2013. júl. 13. 12:40
Tudom , h nem lehet dekára mérni , de próbálj meg valahol egy egyensújt fenntartani , és ne akarj sokkal többet adni , mint amit kapsz ! / tudom , könnyű azt mondani . /
4. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Gesztenyeszirom)
2013. júl. 13. 12:20
én csak a saját példámat tudom hozni,bár nálam a szeretetre való éhség vmelyest beteges,legalábbis az én megitélésem szerint:én olyan vagyok,hogy ha kialakul bennem egy ragaszkodás vki felé,vakká válok,vagyis elnézek neki olyan dolgokat,amiket más talán nem tenne,engedékeny leszek és a világbol kimennék azért az emberért,ami aztán idővel változik,besokallok és véget vetek a kapcsolatnak.de mindig érzem,már sokkal hamarabb kellet volna...meg beleképzelek az emberkébe olyan tulajdonságokat is amik nincsenek+felszínes kapcsolatba is elmélyültséget.....röviden talán így tudnám leírni,bár én tényleg az a kategória vgyok aki alig kapott szeretetet....
2013. júl. 13. 11:46
Általában azok szeretet "éhesek" akik nem képesk önmagukat szeretni így aztán abba a tudatban élnek,hogy senki nem szereti őket.
2013. júl. 13. 11:34
Akinek nincs elég önbizalma,az is folyton több szeretetre vágyik,amúgy is adni,szeretni sokkal jobb érzés,persze szeretve lenni is csodálatos:)
2013. júl. 13. 11:31

Vagyis ha valakit szereti a családja és a barátai, attól még vágyhat több szeretetre?(családja és barátai szeretete nem elég neki?)

(Most nem olyan emberekről beszélek pl., akik árván nőnek fel vagy a párja állandóan kiabál vele.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook