Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki lehet lépni az "egyéjszakás" skatulyából? fórum

Ki lehet lépni az "egyéjszakás" skatulyából? (beszélgetős fórum)


13. Csalános (válaszként erre: 1. - Egylany94)
2020. febr. 9. 11:26
Azért az egyéjszakás kaland is lehet (soha többé ezzel9, vagy (mi lenne ha nem egy éjszakás lenne, mert jó volt, mert több érzés van benne, mint egy kaland) és akár egy szikra is keletkezhet belőle. Az pedig már kilépés az egy éjszakásból.
2020. febr. 8. 07:05
ki
11. Pampalini (válaszként erre: 10. - Sanyinak)
2020. febr. 8. 07:01
Igen.Én is megismertem az erogén zónáit ;)
10. sanyinak (válaszként erre: 9. - Érdekes73)
2020. febr. 7. 21:06
Azért egy éjszaka alatt akár juthat idő az ismerkedésre is...
9. Érdekes73 (válaszként erre: 6. - Sanyinak)
2020. febr. 7. 20:08
Vagy nem is akart többet eleve...
2020. febr. 7. 19:50
Ki lehet lépni. :-D Vagy csinálni meg egy éjszakát. Vagy becsukni az ajtót és nem kell behívni. Mindig van választás és mindig lehet lépni. Ki is be is... :-D
2020. febr. 7. 19:31
Szia, nekem volt pár egyéjszakás "kapcsolatom", és ezek meg is maradtak annak. Szórakozás volt, mindkét részről. Egy olyan viszonyom volt, ami úgy tartott évekig, hogy amikor összefutottunk társas összejöveteleken akkor annak általában egy jó kis hancúr lett a vége, de így sem lett belőle kapcsolat sosem. A mai napig jó viszonyban vagyunk, szerintem mindig ott lesz a szikra is, de amúgy mi párként sosem funkcionáltunk volna jól.
2020. febr. 7. 19:28
Szerintem az egyéjszakás kaland nem azért egyéjszakás, mert első este ágyba bújtak, hanem mert legalább az egyiküknek ez idő alatt elege is lett a másikból.
2020. febr. 7. 18:33

Volt egy éjszakás kalandom. Nem feltétlenül felejti el a pasi a nőt. lehet elgondolkodik mi lenne ha...

De minden ismeretség, érzelem nélkül belevágni. Abból valóban csak egy kellemes emlék lehet.

Próbálj meg ismerkedni, és úgy ágyba csábítani a partnered.

4. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Egylany94)
2020. febr. 7. 17:00

Az ilyesmihez ket ember krll, szoval aki ugyanugy benne van, mint a masik, csak ne belyegezgessen!

Amugy meg ha nem cserelnek elerhetoseget, gondolom, egyik sem akar folytatast.

3. birebora (válaszként erre: 1. - Egylany94)
2020. febr. 7. 16:31
Sosem volt ilyenem.
2020. febr. 7. 13:40

Általában ezekből nem lesz több.


A szórakozóhelyeken egyéjszakás kalandot kereső pasik/nők nagyrésze amúgy házas/tartós kapcsolatban él, vagy ha nem, akkor pont ennyit akar.


Ha egymás nevét se tudják, akkor mi alapján találják meg egymást bárhol?


Ha tudod a nevét, bejelölöd facebookon, max soha nem válaszol.

2020. febr. 7. 13:12
Adott a helyzet, jól sikerült buli egyikőtök lakásán végződik. Nem is feltétlenül történik semmi komoly csak jól elvagytok, szórakoztok az este erejéig. Aztán másnap a nagy semmi, mint két idegen talán még egymás nevét sem tudjátok csak volt egy jól sikerült éjszaka amit ti sem így terveztetek. Nyilván nőknél van ez után hogy előfordul hogy elkezd többet belegondolni, többet érezni, de a pasi lehet már a létezéséről sem tud. Vagy igen csak ő meg pont fordítva gondolja. Klasszikus hogy a pasi kezdeményezzen de mi van ha amúgy is jól kijönnétek csak egyikőtök sem tesz ezért semmit. Hogy lehet mégis kilépni ebből az "egyéjszakás" bélyegből ami ilyenkor nyilván rátok ragad?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook