Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki látta a Fűrész VII-et, és milyen volt? fórum

Ki látta a Fűrész VII-et, és milyen volt? (tudásbázis kérdés)


13. Ekka
2010. nov. 28. 12:10

Nem láttam, mert az első 6 részt végigszenvedtem, és a 7-re már nagyon nem voltam kíváncsi.

Az első rész szerintem ritka jó, még a 2-3 is elmegy, de a többinek se füle, se farka.. se fűrésze :D

12. 9e32886f4a (válaszként erre: 10. - Amacska)
2010. nov. 28. 10:13
igen ő az, az első részben kivonszolja magát valamennyire,alig él elájul majd jigsaw szépen vissza viszi és rázrja az ajtót. A 7. részben pedig úgymutatják hogy kihúzza magát egész jól van az egyik forró csönél leégeti a csonkot és jigsaw segít neki bekötözni ellátni stb. nevetséges szerintem az egész
11. amacska (válaszként erre: 9. - 9e32886f4a)
2010. nov. 28. 10:03
légyszi ajánlj néhány jó horrort...sajna én is horror fun vagyok vagy vmi jó pszichothillert
2010. nov. 28. 10:02
gordon doki az aki levágta a saját lábát ugye?
2010. nov. 28. 09:08
Nincs mit, ha gondolod és szereted a horrort úgy mint én sziívesen ajánlok filmeket
8. Nyafa (válaszként erre: 7. - 9e32886f4a)
2010. nov. 27. 18:50
Uh.. Hát köszönöm szépen,nagyon örülök,hogy ilyen részletesen leírtad. Szegény Jillt sajnálom,az szimpi volt. Annak meg örülök,hogy Hoffmann is meghal,az maga a sátán. Remélem hamarosan látni fogom. Ja,bonyolítják,de minden kiderül & az tetszik,csak meghülyül az ember,mire rájön,hogy mi van,meg mire összeáll az egéx.
2010. nov. 27. 15:32

a 6 rész úgy fejeződik be ugye hogy jigsaw felesége ráteszi a Hoffman rendőr fejére a medvecsapdát és rácsúkja az ajtót. Nos nem hal meg a Hoffman sikerül letépnie a fejéről a csapdát az arca sérül csak, és mindenáron leakarja vadászni a feleséget aki elmegy a rendőrségre és infó fejébe védelmet és menteséget kér. közben feltünik egy "író" aki hatalmas promocióval hirdeti a könyvét miszerint ő is túlélte jigsaw probáit és össze szedi a túlélőket mint egy önsegítő csoport , aztán egyszer csak ő is a játékban találja magát mert hazudott és végig kell állnia a probát meg kell mentenie 4 közelálló embert abból 3 tudja a titkát a 4. felesége aki nem tud a titokról. Ami még poénosabb hogy jigsaw még akkor találkozott az iróval könyve dedikálása közben mielött meghalt volna és ráadásul 7 túlélő jön el a tv-s szereplésre- na ez szerintem elég hülyén jön ki.Külön élvezet hogy a Linkin Park énekese is feltünik a szinen mint rasszista áldozat :D

Hoffmannak sikerül elkapnia a jigsaw feleségét, meg is öli, és itt jön a csavar a Hoffmant meg elkapja az első részből Dr. Lawrence Gordon aki még sem halt meg az első részben mint hittük és megöli Hoffmant. ő a jigsaw csapat orvosa, ö segitett jigsawnak elő késziteni az orvosi beavatkozásokat.Sőt ő ajánlotta az agysebész doktornőt is. Ami számomra érthetetlen hogy mikor Dr. Lawrence Gordon elkapja Hoffmant 2 másik tag is van vele ugyan olyan malacos álarcban és köppenyben mint ami elhiresült a filmben, de hogy ki az a másik 2 személy nem derül ki a film végén, ez által igazán vége sincs ismét a történetnek.

Már annyira túl bonyolitották az egészet.

2010. nov. 27. 15:00
Nálam nem gond ha elöre tudom egy film tartalmát. Söt,már várom a bizonyos jeleneteket :) légyszi,írd meg!
2010. nov. 27. 14:54
most legyek ilyen mocsok és áruljam el? hát igy nem lesz izgi a film :P de ha nagyon akarod... ird meg és megirom.
2010. nov. 27. 14:27
Ja,& mi az a nagy csavar a 7. Részben?
2010. nov. 27. 14:26
Nekem 1-6 tényleg semmi bajom vele,nagyon szeretném már látni a 7-et. A 6. szerintem a legbrutálabb,de mindegyiket imádom.
2010. nov. 27. 13:43
az első rész a favorit, a 2 is még jó de utána... szerintem egyáltalán nem arról szól már a film mint amiröl kellene hogy szóljon, felesleges volt 7 bőrt lehúzni róla és most is úgy lett befejezve hogy nincs 100% vége..söt elég nagy csavarral akarták izgalmassá tenni a 7. részt amitől annyira elcsépelt lett számomra. a 5-7 különösen rossz, de ez az én véleményem.
2010. nov. 27. 13:39
Ki látta a Fürész VII-et & milyen volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook