Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki járt mostanában Tunéziában? fórum

Ki járt mostanában Tunéziában? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 4. 18:47

A Taurus Reisennel mentünk, ebbe a hotellánc-ba csak ők szerveznek utakat. 3 csillagos a szálloda, nem egy nagy épület van, hanem 6-8 szobás kisebb épületek egy nagy kertben. All inclusive ellátás, a kaja nem rossz, svédasztalos minden étkezés. A személyzet nagyon kedves, mindenki mindig mosolyog és ha már másodszor futsz velük össze akkor messziről integetve köszönnek, még a legutolsó kertész is. A pincérek egy-két szót magyarul is beszélnek, persze csak a lényeget: szia, köszönöm, puszi, szeretlek. :-) A tengerpart homokos, a víz június elején kicsit hideg volt, állítólag szeptemberben a legmelegebb. Ami számomra tényelg különlegessé tette az az helyiek hozzáállása a turistákhoz. És a híresztelésekkel ellentétben tőlünk nem kuncsorogtak baksisért a helyiek, lehet hogy csak mázlink volt... A vásárlás az már más téma, ott keménynek kell lenni, hogy ne fosszanak ki, de az is lehet jó móka.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, mire vagy kíváncsi még?

7. andika751 (válaszként erre: 6. - Nikk_1982)
2011. máj. 4. 08:21
írnál róla milyen volt, bővebben? köszi
2011. máj. 3. 20:52
Én nem tudom most milyen a helyzet de mi tavaly előszezonban voltunk Port El Kantaoui-ban az El Mouradi Club Selima hotelben és naggggggyon jó volt!!! Életem legszuperebb nyaralása, nagyon ajánlom!
5. andika751 (válaszként erre: 4. - 111e183830)
2011. ápr. 28. 20:01
aki a Best Reisennél intézi, azt mondta, hogy oda is lehet menni, pl. ő holnap fog utazni, mondtam neki, hogy majd felhívom milyen volt
2011. ápr. 28. 19:09

bele kotyogok kicsit a fórumba ,ha lehet:

én Egyiptomról kérdezném ugyanezt,

júniusba mennénk

3. andika751 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2011. ápr. 28. 19:00
köszi, igazából örökségből kaptam egy kis pénzt a nagymamámtól és elhatároztam , hogy ketten elmegyünk a férjemmel, régi álmom teljesülne...
2011. ápr. 28. 18:22

Vannak dolgok, melyek fel vannak fújva...

Részben ebből élnek, tehát érdekük a biztonságos turizmus.

Gondoljunk az izraeli-arab konfliktusra (csak néhány ezer éves nézeteltérés).

És a túristák évek óta járnak...

(Csak zárójelben jegyzem meg, hogy amikor nálunk balhé volt Pesten 2006-ban, azért máshol nem voltak ilyen jelenetek...)

Szívesen elmennék Tunéziába ősszel...

2011. ápr. 28. 18:14
Úgy néz ki,hogy szeptemberben el tudunk utazni, járt valaki mostanában ott? Az iroda azt mondta, hogy lehet menni és már járnak, nincs semmi, az üdülőövezetek biztonságosak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook