Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki ismeri Tatarek Rezső edzéseit? fórum

Ki ismeri Tatarek Rezső edzéseit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
61. Guruljka (válaszként erre: 60. - Dd3e7764d1)
2019. jún. 23. 22:58
Én is! Képes vagyok önmagában, hidegen is enni a főtt rizst.
60. dd3e7764d1 (válaszként erre: 58. - Guruljka)
2019. jún. 23. 22:57
Mindenképpen kipróbálom, amúgy a rizst nagyon szeretem!
59. Guruljka (válaszként erre: 57. - Dd3e7764d1)
2019. jún. 23. 22:54

[link]


Még eddig csak itt találtam két kilós zabpelyhet.

Nálunk csak a "lidli" esik néha útba. Aldi nem.

58. Guruljka (válaszként erre: 57. - Dd3e7764d1)
2019. jún. 23. 22:51

Hát pedig akkor hajrá, mert valószínűleg megszereted. A kicsi sárga magocskák valami titokzatos erővel bírnak, sok mindent helyre tudnak hozni a szervezetben.

Előnye még, hogy sok vizet vesz fel, ennélfogva kalóriaszegényebb, mint elsőre gondolnád.

Ha nagyon jól megfő, kifordul a mag belseje, és a megtévesztésig hasonló lesz a rizshez.

Van egy sajátos kis íze, amit én nagyon szeretek. Talán nem is venni nagyon észre.


[link]

57. dd3e7764d1 (válaszként erre: 56. - Guruljka)
2019. jún. 23. 22:42
Nagyon ügyes vagy:-)! Tényleg borzasztó, hogy ami egészséges, az szinte megfizethetetlen! Nálam a zabpehely az egyik tuti alapanyag. Lidl, Aldi sajátmárkás terméke nem olyan drága, mint némely társa, sōt ha akciós kb. 140 ft. Ilyenkor szoktam betárazni. Ebbōl készül a "tejbegríz", nagyon jó gríz helyettesítō. Ha kávédarálóval megörlöd máris remek piskóta, palacsinta, túrógombóc alap. Másik kedvencem a bulgur és esküszöm még sosem ettem kölest - :)
56. Guruljka (válaszként erre: 55. - Dd3e7764d1)
2019. jún. 23. 19:30

Ami a zöldségeket illeti, azt nem feltétlenül eszem meg. Vettem egy karalábét, de mivel láttam, hogy van két levélkéje, hát nem vízre tettem hajtatni? :D

Már megerősödtek a levelek, lett több is, és a gyökere is nő.

Anyagi feltétele is van, hogy meg tudjak rendelni zabpelyhet és -korpát, kölest, hajdinát, és ha már ott vagyok, fűszereket és hasonlókat, mert nincs autóm, hogy helyettem cipeljen, és értelmes bolt sincs a közelemben. Utazni sem ingyen utazom. Ráadásul itthonról dolgozom, szóval útba sem esik semmi.

Pl. ilyenkor a köles... majdnem teljesen megfőzöd kétszeres vízben, utána még (az eredetihez képest) másfél-kétszeres tejben folytatod a főzést, míg megpuhul. Vegyes gyümölcsöket beledarabolva, finom nyári desszert.

Az itteni boltban a köles kicsi csomag és nagyon drága.

55. dd3e7764d1 (válaszként erre: 54. - Guruljka)
2019. jún. 23. 19:18
Jobb nyersanyagok... Ez tetszik :-) Ha az ember levetkōzi a rossz beidegzōdéseit, nagyon egyszerű finom, laktató, kalóriaszegény ételeket készíteni. Szerencsém van, nagyon szeretek fōzni és szinte mindenevō vagyok. Ráadásul most rengeteg zöldségbōl, gyümölcsbōl lehet választani. Bárcsak a mozgást megszeretni is ilyen egyszerű volna....
54. Guruljka (válaszként erre: 53. - Dd3e7764d1)
2019. jún. 23. 00:17

Ritkán mérek, legutóbb annak örültem, hogy az elkeserítő 70 kilóról visszacsökkentem pár kilónyit.

Holnap majd előszedem és mérek egyet, bár nem diétázom egyelőre. Most igyekszem a jobb nyersanyagokat visszaemelni az étrendbe.

53. dd3e7764d1 (válaszként erre: 52. - Guruljka)
2019. jún. 22. 10:21

Ráálltam a mérlegre..

3 és fél hét, - 2kg:-)Rettenetesen büszke vagyok magamra!!!! Te hogy állsz?

52. Guruljka (válaszként erre: 51. - Dd3e7764d1)
2019. jún. 21. 21:43
Jaj, de kedves vagy! Engem meg ez erősít.
51. dd3e7764d1 (válaszként erre: 50. - Guruljka)
2019. jún. 21. 17:52
Én napi 1500 Kcal körül eszem és max. 120 körül tartom a CH-ot. Ma elliptikus tréner lesz a mozgás-:) Engem nagyon motiválnak az olyan sikersztorik, mint Tiéd!
2019. jún. 21. 17:30
Most nem számolom, de a nagy fogyásom idején bizony számoltam.
49. dd3e7764d1 (válaszként erre: 48. - Guruljka)
2019. jún. 21. 17:06
Tudom, hogy igazad van!!!! És tényleg nagyon köszönöm, hogy ennyit segítesz!!A kalóriákat is számolod? Szia Varbóc! Te is "kezdō" vagy???
2019. jún. 21. 14:46
Félre ne érts, én is Tatareket szeretem a legjobban, de muszáj váltogatni mással, mert különben nem lesz elég hatékony ez a 10x10 perc. Hozzászokik az izomzat.
47. Guruljka (válaszként erre: 45. - Dd3e7764d1)
2019. jún. 21. 14:44

Béres A.-nak is vannak kis rövid videói. Tud a nő... de leginkább az tetszett meg benne, hogy egy dög!

Mivel ugye megnézem a videót előre, hogy nagyjából tudjam, mikor mi jön, mozgás közben ne érjen meglepetés, észrevettem, hogy amikor már igencsak érzi az ember, hogy mit is edz, akkor jön a következő... és egy picike félmosoly Alexandra arcán. Tudja nagyon pontosan, hogy a paciens most szenved! :D

Tatarek kimondja: Hülye kopasz.


[link]


Erre a sorozatra gondolok, az uszodai helyszínnel.

2019. jún. 21. 14:00
kiváncsi vagyok
45. dd3e7764d1 (válaszként erre: 44. - Guruljka)
2019. jún. 21. 13:59
Sajnos tegnap én ki hagytam, egész nap rohangáltam, esélyem sem volt! De nem aggaszt, nem görcsölök rá, a diétát szépen tartom, szóval a mozgást úgy tekintem, hogy az az extra - :) Amúgy sokszor eszembe jutott tegnap és pozitív értelemben.. Fel is tettem magamnak a kérdést, hogy csak nem hiányzik:-) ??? Szúnyogok.... Szerencsére nálunk szúnyogbiztos a ház:-) A hōségnél csak azokat utálom jobban. Köszönöm, amit küldtél, kipróbálom!!!! Van itthon pár dvd-m, Béres A, Norbi, de Tatarek után még a gondolat is fáj, hogy tornázzam rájuk, annyira bírom a stílusát.
44. Guruljka (válaszként erre: 43. - Dd3e7764d1)
2019. jún. 20. 23:04

Nálunk van egy kis huzat, de én is minimális öltözékben mozogtam.

A szúnyogok miatt viszont egyelőre csak felöltözni tudok. Néha éjszaka arra ébredek, hogy a bokámat vakarom, már sebes, pedig zoknit hordok napközben.


Én nem guggoltam le elég mélyre, de érzem így is rendesen. Örülök neki! :D


Ma ezt csináltam:

[link]

43. dd3e7764d1 (válaszként erre: 42. - Guruljka)
2019. jún. 20. 09:05
Engem nagyon zavar ez a fülledtség. Este jobb lenne tornázni, de akkor már vacsora, fürdetés, altatás és szerintem sokszor elōbb bealszom, mint a kisfiam :-) Így a délutáni alváskor szoktam... Szó szerint majdnem belepusztulok a levegōtlenségbe! Tegnap én is csináltam azt a részt is, van egy pici izomlázam, de ez már nem olyan, mint az elején! Akkor 2 napig menni alig bírtam -:)
42. Guruljka (válaszként erre: 41. - Dd3e7764d1)
2019. jún. 19. 18:48

Szívesen!


Most éppen lement a Tatarek-Formabontók 2. A guggolós.

Nem is ment rosszul, bár lesz majd még mélyebb is.


Fülledt kicsit a levegő, volt egy kis zivatar is.

41. dd3e7764d1 (válaszként erre: 40. - Guruljka)
2019. jún. 18. 09:31
Nagyon sajnálom, ami a férjeddel történt. Azt gondolom Neked is a legnagyobb motiváció a fiad lehet. Le is írtad.... Nem szeretnéd, hogy teher legyél számára. Hasonló gondolataim nekem is vannak, most még "csak" 7-8 kg plusz,de ha nem figyelek oda pár év múlva ez sokkal több lesz és az egészségem rovására megy. Még rengeteg feladatom van! Neked is! Bár úgy tűnik nagyok a gyerekeid, még olyan sokáig szükségük lesz Rád! Szóval vágj bele, minden téren jót tenne... Megnéztem a linket, nagyon tetszik, köszönöm!
40. Guruljka (válaszként erre: 39. - Dd3e7764d1)
2019. jún. 17. 22:43

Most leírom megint, hátha megmozdul valami "odabent".

Pár héttel azután, hogy a férjem meghalt, a legutóbbi közös kirándulásunkon rólunk készült fotókat is elküldték a barátaink.

Ekkor döbbentem rá, hogy az a pufi golyó nő a képeken én vagyok.


A fiunk még akkor tanult, kolis volt, és ha leejtettem valamit, előfordult, hogy megvártam, míg hazajön, mert szinte mozgásképtelen voltam, attól féltem, ha elesem, nem bírok felkelni.

Én, aki kamaszkoromban sportoltam, és két gyerek mellett is utcai futóversenyekre jártam!

Elgondoltam, hogy ha ez így megy tovább, idővel a fiam fiatal évei arra mennek rá, hogy a dagadt anyja fenekét törölgeti, mert az nem éri el???

Vagy elveszti az anyját is, csak mert az nem bír magával, csak eszik és nem mozog?


Hát nemet mondtam. Eleinte csak napi 15 percet tudtam mozogni, de ezt több alkalomból raktam össze, és csak kis gimnasztika volt. Aerobicnak írtam be a kalóriabázisra, mert annak éreztem ezt is!

De idővel mentek a kilók lefelé. Először még heteken át gyúrtam az első 10 perce Tatarekre, de nem sokkal később már lazán megcsináltam a 60 perceset!


Nézd csak, ezt is akkoriban találtam. Remek a keresőjük, ha nem tudsz ennyit angolul, erre jó a netes angol szótár, én is használtam.


[link]


A Workout Videos-ban kereshetsz időtartam szerint, 6 nehézségi fokban, dinamika szerint, segédeszköz szerint akár.

El is mentheted a saját kis dolgaidat, mondjuk 20 perc közepes, ugrálás nélkül súlyzóval.

Vagy akár 1000 kalória égetést, HIIT intenzív fokozat.

39. dd3e7764d1 (válaszként erre: 38. - Guruljka)
2019. jún. 17. 21:50
Én azt sulykolom most folyamatosan magamnak, hogy csini anyunak kell lennem mire megy bölcsibe a kisfiam és én megyek vissza dolgozni, muszáj, hogy jól álljanak rajtam a régi ruháim. Nem cserélhetem le a teljes ruhatáram:-) 40 elmúltam, fiatalabb már nem leszek, de formásasabb még igen!
38. Guruljka (válaszként erre: 37. - Dd3e7764d1)
2019. jún. 17. 18:28
Ezekből már gyűjteményem van, de valahogy nem találom magamat.
37. dd3e7764d1 (válaszként erre: 36. - Guruljka)
2019. jún. 17. 17:17
Ismerős ez a kifogás dolog, nagyon nehéz olyan motivációt találni, ami hosszútávon ösztönöz....
36. Guruljka (válaszként erre: 35. - Dd3e7764d1)
2019. jún. 17. 16:07

Dehogynem, már utálom ezt az állapotot.

De pillanatnyilag tele vagyok kifogásokkal más területeken is. Talán kezdek már felfele evickélni. :D

35. dd3e7764d1 (válaszként erre: 34. - Guruljka)
2019. jún. 17. 15:36
Remélem pár hét és belejövök, megszeretném a mozgást. Érdekes, imádok enni, de a diétát sokkal könnyebb tartanom, mint a mozgásra rászánni magam. Szerencsére az édességet nem igazán szeretem, így ez most nem olyan nagy áldozat:-)Persze sokat sütök páromnak, illetve rendszeresen csinálok nasikat kisfiamnak is túróból, zabpehelybōl, gyümölcsbōl.Isteni így a túrógombóc, na az ilyeneket viszont nagyon szeretem :-)Nem tervezed, hogy újra belevágsz? Van elōtted már egy kitaposott út, látod, hogy működik, saját példádon ....
34. Guruljka (válaszként erre: 33. - Dd3e7764d1)
2019. jún. 16. 12:59

Nem kell erőltetni a 40 percet, inkább a rendszeresség a fontos.

Meg lehet csinálni 15-20 perces otthoni edzést is úgy, hogy az hatékony is legyen.

33. dd3e7764d1 (válaszként erre: 32. - Guruljka)
2019. jún. 16. 12:57

Egyenlōre örülök, hogy megy a heti 3-4 alkalom 40 perc!! Ezt megszokni, megszeretni????? Ezt most nehéz még elképzelni :-)

Bevallom én most még ott tartok, hogy muszáj és nem ott, hogy akarom!!!

32. Guruljka (válaszként erre: 31. - Guruljka)
2019. jún. 15. 16:53

(Van ám ebből sok, évente va nem is tudom, mióta. Talán el is tudsz menni egyszer egy ilyen rendezvényre.)


Én szinte mindent visszahíztam apránként, mert egyre többet ültem és hülyeségeket ettem. Tartottam azt a jó kis súlyt vagy két éven át, aztán elszaladt velem a ló. Azt hittem, már nem kell figyelni.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook