Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki ismeri ezt a fogyokúrás tablettát, Novelean? fórum

Ki ismeri ezt a fogyokúrás tablettát, Novelean? (beszélgetős fórum)


22. Natcsi
2012. dec. 24. 20:38
Sziasztok! Én szedem ezt a bogyót, 1*2 db-ot. Tényleg csökkenti az étvágyat, de mellette kell mozogni mint minden diéta mellett. 2850 Ft-ért lehet venni 60 db-os kiszerelésben a naturvitamin oldalán. Nem eladó vagyok:))))))
21. 0ee2179e64 (válaszként erre: 11. - Velociraptor)
2012. márc. 18. 21:02

Ott a pont:)

De tudok úúúúúúgggggyy kb 10-15 tipusú fogyasztószert ami lepucol izomrostig.Ez tök komoly.

2012. márc. 18. 20:57

Hát mértnem fordultok hozzám?

Fogyókúrás tablettákban is nagyon otthon vagyok.

19. Nőci1 (válaszként erre: 18. - Pandnóra)
2012. márc. 18. 20:28
Engem is érdekelt volna,de látod,minden csoda 3 napig tart :-((((
2011. okt. 7. 01:20
Besült ez a topik, pedig még érdekelne kinek használt e szer.
17. Mucmuc987 (válaszként erre: 16. - Kola.zsolt)
2011. márc. 6. 15:37
Meginterjúvoltam az egyik Novelean felhasználót.Azt írta, hogy csak 2x2 szem hatott nála, de hatott. Ez viszont árban húzós (havi 8 ezer)
2011. márc. 6. 11:51
Sziasztok..én is szeretném tudni használ-e a termék..mert holnaptol szeretném elkezdeni a fogyókúrámat..s ezt a szert szedni mellette..előre is köszönöm a válaszokat:)
15. Mucmuc987 (válaszként erre: 14. - Andi2379)
2011. márc. 6. 06:24

Szia Andi2379!


Na, hogy használ a Novelean? Hány tablettát szedsz be naponta? Tényleg elveszi az étvágyat? Lehet tőle fogyni? Kíváncsian várom a válaszod!


Köszi!

2011. febr. 21. 08:29

Sziasztok


Egy hete elkezdtem szedni és ugy látszik müködni fog.

13. velociraptor (válaszként erre: 12. - Nőci1)
2010. aug. 7. 21:25
ha nem Ő akkor kinek kéne tudni......mennyi a TSH értéked?
12. Nőci1 (válaszként erre: 11. - Velociraptor)
2010. aug. 7. 21:06
Igen úgy néz ki nem jó a pajzsmirigyem,2x volt vérvétel és hát ,doki szerint alul működik,de nem tudja adjon -e gyógyszert van,ne!
2010. júl. 23. 18:29

én fogyi gyógyszer nélkül diétával és az étkezési szokásaim változtatásával fogytam

ami még fontos előtte nézess egy pajzsmirigyet és egy inzulint..

10. Nőci1 (válaszként erre: 9. - Velociraptor)
2010. júl. 23. 18:15
Vagyis azt mondod bevált neked? Köszi.
9. velociraptor (válaszként erre: 8. - Nőci1)
2010. júl. 19. 19:44
én ugyan így voltam november végén még95 kg voltam, márciusra 82,most 79
8. Nőci1 (válaszként erre: 7. - Velociraptor)
2010. júl. 19. 18:02
Ebben igazad van,de sokszor nem megy ez a baj. Nincs kitartásom,nem zabálok ez nem igaz,de minden rajtam marad.Ahhoz viszont ,hogy ne csábuljak el,néha kell valami mankó vagy segítség! Van olyan ismerősöm zabál ,napi 4gombóc fagyi ,kaja stb...Én heti 2 gombóc fagyi maxi,sok gyümölcs ,és ebéd normálisan és jönnek a kilók!!!Erre jó a tabletta,vegye el a kedvem a normális étkezésről is.Sajnos olyan fajta vagyok,víz is hizlal:-((
2010. júl. 18. 20:38
bocs, hogy beleugatok,de szerintem ne tablettákat szedjetek-sok káros közülük, diétázni kell
6. ff36256613 (válaszként erre: 3. - Kovaevakiss)
2010. júl. 18. 15:48
beírod a keresőbe, és lesz egy csomó találat:)
5. Nőci1 (válaszként erre: 3. - Kovaevakiss)
2010. júl. 18. 15:33
Rendelni lehet,a netten valami bio oldalon volt rajta durván 4000-ft.
2010. júl. 18. 15:33
Köszi,ezt én is olvastam. Jobban szeretem ha igazi nők,mondanak véleményt,nem sablon szöveget olvasok,hisz mindenki dicséri a saját termékét.Annyi csaló van,hihetetlen.
3. kovaevakiss (válaszként erre: 2. - Ff36256613)
2010. júl. 18. 15:32
Erről még nem hallottam. Nálunk is meg lehet venni? Hol és milyen áron? Érdekelne.
2010. júl. 18. 15:22

A termék 4 éve vezeti az USA-ban, a természetes kivonatokból, kifejezetten fogyókúrázóknak készült étrend-kiegészítők listáját.


Segít a vércukor szint normalizálásában, amivel a leesett vércukorszint egyik velejárója, az édesség utáni vágyakozás elkerülhető.


Édesgyökér kivonat, cayenn paprika, spirulina és zöldtea is megtalálható a zsírégető keverékben, mely az anyagcserét meggyorsítva fokozza a súlyvesztés ütemét.


Növényi hatóanyagaival hozzájárul az éhségérzet csökkenéséhez, ezzel megelőzhető a szokásevés okozta fölösleges tápanyagbevitel.


A tablettából éhgyomorra, még reggeli előtt kell 1 szemet bevenni, melynek hatása egész napon át kitart.


A termék fogyókúrázóknak készült, de mivel nem tartalmaz központi idegrendszert stimuláló gyógyszer alapanyagokat, így drasztikus fogyást sem ígérhet.


Ha ön túlsúlyos, az a legtöbbször saját életmódjának, étkezési szokásainak eredménye. Ha ezeken nem változtat, akkor csak egy kicsi tablettát bevéve se számítson pár nap alatt látványos eredményre, hiszen olyan gyógynövény nincsen, ami több kilónyi felesleget olvaszt le valakiről pár nap alatt, csokitorta evés mellett. :) Ha az életmódján semmit nem kíván változtatni, akkor is elérhető a termékkel súlyvesztés, de lassabb ütemben, mintha fogyókúra kiegészítéseként szedné.


A termék, mint minden fogyókúrózók részére készült étrend-kiegészítő, főleg diéta vagy mozgás mellett segít fokozni az elért eredményt, gyorsítani a fogyási folyamatot.


Az USA-ban készült felmérések alapján, 10-20%-al csökkentett napi kalóriabevitel mellett (nem éhezés!!), átlagosan 3-5kg havi súlyvesztés volt jellemző. Csökkentett kalóriabevitel és némi mozgás mellett az átlagos fogyás már 4-8kg volt havi szinten!

Persze a várható fogyás mértéke induló súlytól is függ, hiszen akinek 5kg a súlytöbblete kevesebbet fog fogyni, mint akinek 30kg.


Bármiféle változtatás nélkül átlagosan havi 1-3 kg fogyás volt jellemző induló súlytól függően.


A Novelean tablettából lehet emelt adagot is szedni, amivel a fogyás üteme fokozható. Viszont a termék koffeint is tartalmaz, így nem szabad rögtön a magasabb napi dózissal kezdeni a kúrát.

1 héten át az előírt napi 1 szem reggeli előtt,

utána lehet már napi 1 szemet reggeli előtt, és 1-2 szemet ebéd előtt szedni.


Az emelt adag maximum napi 4 tabletta!!

Ezt általában reggeli előtt 2 szem és ebéd előtt 2 szem elosztásban szokásos bevenni.

2010. júl. 18. 15:20
Nagyon sok jót írnak róla(Novelean tablettáról),és állítólag hatásos. Ára sem olyan borsós,szeretnék véleményeket róla. Nagyon köszönöm a segítséget :-))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook