Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki ismer jó gyermek gasztroenterológust? fórum

Ki ismer jó gyermek gasztroenterológust? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 10. 15:41
Sziasztok! Van itt gasztroenterológus?Leginkább gyermek gasztroenterológust keresek.Köszönöm.
2008. jan. 31. 09:45

Ja Pécsett Tárnok Andrást tudom ajánlani.

Itt Szekszárdon a Schultz főorvos úr volt gasztroenterológus. Csütörtökönként lesz rendelése még.

4. kenzol (válaszként erre: 2. - K.tünde78)
2008. jan. 30. 20:58
Mivel látom Te Szekszárdi vagy, neked Pécset ajánlanám, mielött a Várkonyi doktornőhöz kerültünk egy pécsi gyerek klinikán dolgozó orvossal konzultáltunk a kislányunkról és Ő ajánlotta Szegedet, de csak azért, mert nekünk közelebb volt, amúgy nagyon szimpatikus orvos volt és segítőkész.
2008. jan. 30. 20:53

Szegeden a gyerek klinikán Prof. Dr. Várkonyi Ágnes

Mi nála voltunk és még nagyon sok ismerősünk. Nagyon jó szakember és EMBER az orvosok között.Mi Kecskemétről kerültünk hozzá és egy percig se bántam meg, hogy 80 km. kellett utazni egy orvosért :)

2008. jan. 30. 20:31

attól függ,hogy hova valósi vagy.ahova én járok a 2 gyermekemmel az nagyon jó hely,barátságos doktor néni barátságos környezetben/sok-sok játék/. ahonlapot meg nézheted,ott megtalálod a rendelési időt helyet bejelentkezéssel kapcsolatos telefon számot.

www.vajdovich.segitek.hu

2008. jan. 30. 19:54
Ki ismer jó gyermek gasztroenterológust?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook